Hillsboro, N. D., نوجوانی, ساخته شده, پررونق, کسب و کار عکاسی پشت صحنه

اونز صاحب AesthetePix های عکاسی و ویدئوگرافی کسب و کار در هیلسبرو گرفته, هزاران عکس از سالمندان دبیرستان نقطه

توسط NEWSATROPAT در 4 مرداد 1399

اونز صاحب AesthetePix های عکاسی و ویدئوگرافی کسب و کار در هیلسبرو گرفته, هزاران عکس از سالمندان دبیرستان نقطه از شهرها و شهرستانها در سراسر داکوتای شمالی. در ضمن 17-year-old کسب و کار ارائه می دهد خانواده پرتره و عروسی ویدئوگرافی و عکاسی.

تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید اونز تا به حال شیفتگی با عکس, یادآوری که از او به عنوان یک کودک نو پا نشان می دهد او گفت: "من ببینید من دیدن" را به عنوان پدر و مادر او فیلمبرداری شد.

در زمان او بود در کلاس مدرسه اونز بود و گرفتن عکس از کشتی کج مسابقات از برادر بزرگتر ست با نینتندو DS.

"من خواهد وانمود کند که من یک عکاس," اونز گفت. به عنوان او مسن تر او شروع به گرفتن عکس از همه چیز در اطراف ژنراتور.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"من عاشق ساعتهای," او گفت:. "وجود دارد یک حلق آویز کردن در کالدونیای (خیابان). من فکر می کنم من در زمان 70,000 تصاویر که یکی از."

در سال 2017, زمانی که او در یک دبیرستان دانشجوی سال اول اونز در زمان ست ارشد تصاویر. یک سال بعد او شروع به شارژ برای ارشد پرتره و همچنین تبلیغات کلمه از دهان و از طریق رسانه های اجتماعی. در این سال او ساخته شده است یک وب سایت است.

اونز honed مهارت های خود را با تماشای فیلم های یوتیوب از تکنیک های عکاسی. او با استفاده از یک دوربین نیکون 750 دوربین و چند لنز. به عنوان مهارت های خود را بهبود یافته است سطح خود را از اعتماد به نفس.

یکی از چالش هایی که یک عکاس در سن 17 سالگی جوانی است و یک درک از بی تجربگی است.

"شما دست کم گرفت بسیاری," او گفت:. "سپس بهترین بخش این است که زمانی که آنها با دیدن این فیلم ها و یا تصاویر و آنها می گویند "این شگفت انگیز است.'"

اونز قصد نیست برای تبدیل شدن به یک فیلمساز اما کبوتر در سر برای اولین بار پس از یک دوست در شهر پرسید که آیا او می تواند تصویری عروسی خود را. او موافقت کرد برای انجام این کار و سپس درهم برای پیدا کردن تجهیزات مورد نیاز.

"من گرد قطعات از سراسر شهر," او گفت:. عروسی تصویری یک موفقیت بود و یکی از دوستان به اشتراک گذاشته و آن را در Facebook که منجر به درخواست های بیشتر و اضافی شغل.

آیا تیراندازی عکس و یا فیلم اونز دوست دارد برای انجام کار در خارج از منزل. او را در انتخاب نام کسب و کار خود را "Aesthete" از آنجا که آن را بیانگر عشق او به زیبایی در طبیعت اونز گفت:

پارک های شهر در چنگال بزرگ و فارگو برخی از مکان های مورد علاقه به گرفتن عکس و او نیز تصاویر گرفته شده در Fort Ransom امور خارجه پارک در نزدیکی بیسمارک و در Medora, N. D.

اونز در تلاش برای گرفتن پرده لحظات.

"من نمی خواهم برای مطرح, مردم," او گفت:. "برای ارشد, تصاویر, من می خواهم به تصرف آنها چه کسانی هستند."

که نیاز به در نظر گرفتن بسیاری از عکس ها و کمک به مشتریان خود را به تبدیل شدن به راحتی در مقابل دوربین.

اونز کمک می کند تا مشتریان خود را به دست آوردن اعتماد به نفس با افتخار آنها.

"بلافاصله لبخند خود را کمی گسترده تر است. شما می توانید آنها را در رشد اعتماد به نفس" او گفت:.

یکی دیگر از پاداش بخشی از اونز کار است از جمله در پشت صحنه عکس, chronicling لحظه که اعضای مجالس عروسی از دست رفته به دلیل آنها بسیار پیچیده در توجه به جزئیات.

"عروس مشغول هستند آنها حتی نمی بینید" اونز گفت. "من دریافت پاسخ است که می گویند:" من حتی نمی کنید برای دیدن که اتفاق می افتد.'"

Elle آرمسترانگ یکی از اونز' فیلم عروسی مشتریان به نام اونز' ویدئوگرافی کار "شگفت انگیز است."

"او ساخته شده آن را احساس زمانی که شما به تماشای ویدئو است که شما وجود دارد," آرمسترانگ گفت. در ضمن اونز اضافی اضافه شده مانند گرفتن چند عکس همراه با ویدئو.

"او رفت بالاتر و فراتر از" آرمسترانگ گفت و اشاره کرد که اونز نیز گنجانده شده در این ویدئو پیام های ضبط شده از زن و شوهر و پدر و مادر.

اونز ادامه خواهد داد برای اجرای کسب و کار خود را و او را با او هر جا او می رود هنگامی که او بازگشت به مدرسه در ماه اوت برای ارشد سال است.

"این فرزند من" اونز گفت: با خنده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب