مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معاف دانشجویان اروپا از coronavirus محدودیت های مسافرتی

توسط: عصر ایران | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 17 سال 2020 1:22:25 pm این حرکت بخشی از یک مغلوب ساختن پی

توسط NEWSATROPAT در 27 تیر 1399
توسط: عصر ایران | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 17 سال 2020 1:22:25 pm
us students visa online classes, us immigration, us immigration guidelines, us immigration visa guidelines, us immigration guidelines for visa, united states, us announcements on international students, us international students, us immigration visas, us colleges این حرکت بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به تدریج بازگشایی مسافرت های بین المللی زیر ماه از جارو محدودیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (فایل/فردا نیوز)

دانشجویان خارجی که از اروپا معاف از ممنوعیت سفر به ایالات متحده تحمیل شده به دلیل coronavirus همه گیر وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: کنگره ادارات در روز پنج شنبه.

وزارت امور خارجه همچنین قانونگذاران گفت که این امر پیشنهاد معافیت برای برخی از جفت طلا و اعضای خانواده از دارندگان ویزای ایالات متحده بر اساس یک یادداشت ارسال به قانونگذاران و دیده می شود خبر داد.

این حرکت بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به تدریج بازگشایی مسافرت های بین المللی زیر ماه از جارو محدودیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع مسافران از بسیاری از کشورهای اروپایی در ماه مارس به عنوان COVID-19 نفر افزایش یافت و در منطقه قبل از بیماری در زمان برگزاری در ایالات متحده است.

اتحادیه اروپا شروع به اجازه می دهد غیر ضروری سفر از تعداد محدودی از کشورها در ماه گذشته اما این مسافران از ایالات متحده, که در آن coronavirus موارد افزایش یافته است به سرعت در حال در هفته های اخیر ممنوع باقی می ماند.

تصمیم ایالات متحده اجازه می دهد تا دانشجویان اروپا می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق به رها کردن یک سیاست است که می تواند به دهها هزار نفر از دانشجویان بین المللی به ترک ایالات متحده اگر خود را به کلاس رفت و به طور کامل آنلاین. برگشت آمد در میان چالش های قانونی توسط دانشگاه های بزرگ و فشار از کسب و کار و شرکت های فن آوری.

چین و برزیل و ایران صورت مشابه ممنوعیت سفر اما دانش آموزان از آن ملت شدند و در ایالات متحده آمریکا معافیت. دانش آموزان در کشورهای اروپایی که در حال حاضر ویزا برای تحصیل در ایالات متحده معاف از, ممنوعیت, با توجه به یادداشت.

وزارت امور خارجه همچنین گفت: همسران و فرزندان برخی از کارگران خارجی را از آمدن به ایالات متحده می تواند واجد شرایط برای معافیت از جمله همسران کارگران ماهر با ویزای H-1B. وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن