بایدن صحبت می کند از نژادی, ‘زخم باز,’ متضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020 3:48:38 pm

Deven Parekh, Joe Biden, Joe Biden US elections, US Presidential elections, Joe Biden US presidential elections, World news, Indian Express بایدن گفت که او صحبت می کرد با فلوید خانواده و خواستار عدالت برای مرگ او در حالی که خواستار “پلیس واقعی اصلاحات است که دارای همه پلیس به استانداردهای بالا که بسیاری از آنها در واقع دیدار خواهد کرد.” (AP Photo/مت Rourke فایل)

جو بایدن تاسف “زخم باز” از کشور سیستمیک نژادپرستی در روز جمعه به عنوان او در پاسخ به این پلیس کشتن یک مرد سیاه و سفید در مینه سوتا است. او به طور ضمنی و در مقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که پیشنهاد مقامات می تواند پاسخ با خشونت به اعتراضات که به دنبال جورج فلوید مرگ است.

“گناه اصلی این کشور هنوز هم لکه ملت ما امروز” بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در سخنان پخش از خانه اش در ویلمینگتون ، “از آن زمان برای ما به یک نگاه سخت در حقایق ناراحت کننده.”

بایدن اعلام کرد که پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری در سال گذشته استدلال او را منحصر به فرد قرار است برای متحد کردن عمیق تقسیم کشور است. وی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به سفید supremacist تجمع در Charlottesville, Virginia به عنوان نالایق آمریکا را به مردم و ارزش ها است.

به عنوان کشور ماندگار دیگری از اسپاسم نژادی ناآرامی مرکزی فرض بایدن انتخاباتی در حال آزمایش است. بایدن در پاسخ با موقعیت خود را به عنوان یک همدلانه مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب در تلاش برای انتقال احساسات و یا اتصال در سطح شخصی در لحظات بحران است.

بایدن گفت که او صحبت می کرد با فلوید خانواده و خواستار عدالت برای مرگ او در حالی که خواستار “پلیس واقعی اصلاحات است که دارای همه پلیس به استانداردهای بالا که بسیاری از آنها در واقع دیدار خواهد کرد.”

رئیس جمهور بعد گفت که او نیز در حال صحبت با فلوید خانواده و آنها را به نام “فوق العاده مردم است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا محکوم اقدامات پلیس در Floyd مرگ اما بعد آشفته ناآرامی tweeting که معترضان می تواند ملاقات با خشونت پلیس مقاومت است. او را تهدید به اقدام به مینیاپولیس “تحت کنترل”, به نام خشونت آمیز معترضان خشمگین در قتل “اراذل و اوباش” و احیا مدنی-حقوق-عصر عبارت مملو از نژادپرستانه لایههای.

“هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” تهمت نوشت: در یک صدای جیر جیر که پرچم توییتر به عنوان نقض قوانین برابر “ستایش خشونت است.” کاخ سفید گفت که رئیس جمهور “را ترویج خشونت. او به وضوح محکوم است.” روز جمعه بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تصدیق تکان دهنده شرایط فلوید مرگ در حالی که ستایش اجرای قانون است.

“او فوق العاده ای درد بدیهی است و نمی توانستم نفس بکشم” رئیس جمهور گفت: از فلوید. “این بسیار غم انگیز ترین چیزی که برای من به آن را ببینید. ما همچنین می دانیم که بسیاری از پلیس شما ببینید این کار بزرگ را انجام می دهند.” بایدن بدون ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن با نام روشن ساخته او را رویکرد ریاست جمهوری متفاوت است.

“این است که هیچ وقت برای آتش زا توییتهایی. این هیچ وقت برای تشویق به خشونت” بایدن گفت. “این یک بحران ملی است و ما نیاز به رهبری واقعی در حال حاضر. رهبری که همه را به میز بنابراین ما می توانیم اقدامات برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند.” بعد از ظاهر شدن در PBS بایدن با اشاره آشکارا در مغلوب ساختن پیشی جستن: “من فکر می کنم این رئیس جمهور است دامن زده نژادپرستی است.”

تشکر. Val Demings در فلوریدا از حزب دموکرات به عنوان یک پتانسیل بایدن همسر در حال اجرا مورد انتقاد و تهمت پاسخ. “امریکا در آتش” او در مصاحبه ای گفت: جمعه. “و این رئیس جمهور است که ایستاده وجود دارد با بنزین است. او خطرناک است. او مخرب او خطرناک است و او نمی تواند حتی منجر به این مناسبت است.”

در میان خشم بایدن سعی کردم به بقیه کشور احساس آنچه آن را مانند به آمریکایی های آفریقایی تبار در مدرن آمریکا و جامعه است. “هر روز آمریکایی های آفریقایی تبار در مورد زندگی خود را با ثابت اضطراب و تروما بدانم چه کسی خواهد بود” او افزود: “خشم و نا امیدی و خستگی آن را غیر قابل انکار است.”

بایدن باید فراتر از ایجاد خود را به عنوان یک آرام بخش جایگزین برای رئیس جمهور و نشان می دهد که او اقدام خواهد کرد که اسپرز وحدت او وعده داده شده. آن را یک شاهکار او ممکن است برای به انجام رساندن در عجله بسر می رسانید اگر او می خواهد برای الهام بخشیدن به آمریکایی های آفریقایی تبار به نوبه خود برای او در ماه نوامبر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de