شما نمی توانید درک جهان بدون یادگیری در مورد امپراتوری

رعایت تظاهرات علیه نژادپرستی در خیابان های آمریکا, انگلستان, استرالیا و جاهای دیگر احساس می کند مانند تماشای ن

توسط NEWSATROPAT در 5 تیر 1399

رعایت تظاهرات علیه نژادپرستی در خیابان های آمریکا, انگلستان, استرالیا و جاهای دیگر احساس می کند مانند تماشای نه تنها یک جنبش توده ای بلکه یک کلاس درس آمیزش با فکری انرژی است. برای حرکت در خیابان است و نه فقط اعتراض به اعمال خاص و حذفیات همچنین ارتباط و پیوستن به نقطه اصرار بر دیدن الگوهای جایی که تنها وجود دارد جدا حقایق و ناراضی انطباقها.

معترضین بسیاری از آنها جوان و در عین حال مادر فراتر از سال خود را در حال ساخت ارتباط بین تاریخ استعمار و برده داری و نژادپرستی ساختاری است که میراث خود را. آنها انجام می دهند بنابراین با وجود جای چون خود آموزش و پرورش مجهز است آنها را به چنین اتصالات. خیابان خود را در کلاس درس به دلیل کلاس های درس خود را شکست خورده اند آنها را.

لازم نیست و نیاز نمی شود. در طلافروشان بیش از یک دهه پیش و قبل از دانش آموزان شروع به افزایش تقاضا برای 'decolonize درسی' – ما شروع یک فرایند تعمیرات اساسی دوره آموزش خواهیم داد. ما معرفی دوره های جدید که لینک معاصر حرکات و مسائل – از جمله سیاه و سفید زندگی می کند که در موضوع سیاست مجسمه سازی و متعدد مبارزات علیه neocolonialism در جنوب جهانی – با سابقه فتح و استعمار را ساخته اند که آنها را اجتناب ناپذیر و ضروری است.

با شروع سال اول در رشته سیاست ما معرفی دوره استعمار و ساخت جهان مدرن شروع می شود که با رودز باید سقوط و زندگی موضوع و سپس 'آثار عقب شامل فتح آمریکا و برده داری و اوج استعمار و امپراطوری بریتانیا.

هدف ما است و برای گفتن یک داستان در مورد ساخت جهان مدرن است که در مورد اروپایی چگونه نبوغ و نوآوری آمد به در بر گرفتن و تغییر شکل جهان – معمولی برای اولین بار در غرب و سپس بقیه' روایت اما در مورد چگونگی بردگی فتح و استعمار و امپریالیسم ایجاد شده برای اولین بار در تاریخ بشر یک اما عمیقا نابرابر جهان است.

ما همچنین معرفی طیف وسیعی از دوره های پس از آن در سال از مدرک کارشناسی با دو هدف در ذهن است. ابتدا آن را غیر ممکن است برای تکمیل یک درجه ای در سیاست (و یا ترکیبی از رشته از جمله سیاست) بدون داشتن حتی گزینه مواجهه با آفریقا و چین و آسیای جنوبی و ژاپن و خاورمیانه و آمریکای لاتین است که اکثریت قریب به اتفاق نوع بشر است. دوم, آن را ممکن است برای دانش آموزان به مطالعه فرآیندهای برده داری امپراتوری استعمار و مهاجرت است که متصل به این مناطق و مردم و در انجام این کار ساخته شده ما در جهان مدرن و سیاست مدرن.

این شده است بدون آن مشکلات از جمله گاهی اوقات مقاومت از برخی از همکاران. اما شده است وجود دارد هیچ مقاومتی از دانش آموزان ما. این به رغم این واقعیت است که آنها را کم و یا هیچ آشنایی با مواد ما در حال حاضر. اکثر بیا به ما داشتن به ندرت مواجه می شوند این در این دوره از تحصیل خود را به عنوان اغلب ذکر شده است از جمله توسط یک دانشگاه لیورپول و Runnymeade اعتماد گزارش در سال 2019 آن را ممکن است به مطالعه تاریخ و سیاست در مدرسه و به سختی مقابله با بریتانیا امپراتوری گذشته است. اما ما پیدا کرده اند که این باعث می شود دانش آموزان ما از همه بیشتر مشتاق به یادگیری از گذشته و برای اتصال آن با خود و ما در حال حاضر. ما زده شده است و احساس خشنودی توسط اشتیاق این تشنگی با این که دانش آموزان ما بحث استعمار و نژاد و برده داری فتح و سلب مالکیت.

بیش از نیمی از دانشجویان ما افرادی هستند که از رنگ و برای بسیاری از آنها این اولین بار است که در آموزش و پرورش آنها می توانید ببینید چیزی از خود و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و حوادث و فرآیندهای است که شکل زندگی خود را و آنها را منجر به انگلستان است. اما به عنوان با معترضین ترین ما پرشور دانش آموزان هستند به احتمال زیاد به سفید و یا سیاه و سفید ، برای ما تاکید می کند که آنچه که ما آموزش است نه اقلیت و یا قومی و یا سیاه و سفید تاریخ, اما, انگلیسی, و جهان تاریخ و سیاست – اما این نمی تواند به درستی درک شود و بدون توجه از یک محل مرکزی به برده داری امپراتوری و غیر غربی مردم.

هدف از دوره های ما نتیجه نمی 'فراگیر' و یا هر یک از دیگر به خوبی معنی اما سطحی فرمول در حال حاضر در گردش خون و حتی کمتر از آن برای وادار کردن گناه در میان برخی از دانشجویان ما بلکه برای روشن کردن جهان-تاریخی که فرآیندهای شکل و در ادامه به شکل همه حال و البته در راه های مختلف. انقلاب صنعتی, معاصر, سیاست بین المللی (از جمله تقسیم جهان به فقیر و غنی ملل) مهاجرت الگوهای هنر و موسیقی و بسیاری دیگر علاوه بر این ما به دنبال نشان می دهد ردیابی اتصالات غیر قابل درک هستند و بدون آگاهی از استعمار و امپراطوری از جمله بزرگترین و مهم ترین امپراتوری تاریخ مدرن – امپراتوری بریتانیا. آموزش در مورد غیر غربی مردم و از جمله بسیاری از سیاه و قهوه ای و نویسندگان ما خواندن لیست نتیجه این ماموریت آموزشی به جای دیرتر از موقع و آگاهانه در تلاش برای نگه داشتن پهلو به پهلو از تحولات جاری.

هدف ما در سراسر شده است برای حفظ فکری سخت گیری نمی گیج کننده چنین سخت گیری با یک فاصله از دنیای روزمره و تلاش خود را, اما با ارائه این ابزار که توسط روزمره و معاصر مبارزات ممکن است بهتر درک کرد. ما به دنبال شکاف بین درس و خیابان. ما همیشه موفق بوده است و که در آن ما شکست خورده اند دانش آموزان ما به ما گفته اند و تبدیل شده اند به ما معلمان به عنوان طول قابل توجه اشغال طلافروشان در سال 2019 زمانی که دانش آموزان خواست که این نهاد مقابله و آدرس خود را از مشارکت در تولید سازه های نژاد پرستی. در این لحظه در حال حاضر زمانی که بسیاری از ما دانش آموزان فعال در ضد نژادپرستانه سازمان مبارزه و اعتراض آنها یک بار دیگر به ما نشان میدهد که درس و خیابان هستند نه تنها متصل شده به عنوان ما به دنبال آموزش: اما گاهی اوقات آنها نیاز به یکپارچه پیوست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب