Endgame?

***در آنچه گرفته است به عنوان یک تصویر پس از یک جنگ هسته ای در آخر بازیساموئل بکت به تصویر می کشد تخریب طبیعت

توسط NEWSATROPAT در 31 خرداد 1399

***

در آنچه گرفته است به عنوان یک تصویر پس از یک جنگ هسته ای در آخر بازیساموئل بکت به تصویر می کشد تخریب طبیعت در نظر گرفتن شرایط خاص مکانی پیکربندی که در آن زمان خود را تا به ظاهر به وقفه. او نشان دهنده در unsentimental هر چند اغلب فحاش شرایط منسوخ شدن انسان کاهش می یابد به عنوان آنها به صرف وجود و تابع را به مرموز دسیسه جغرافیای سیاسی نیروهای فراتر از درک خود را.

لازم است مکمل به Endgameبا توجه به ما فیلسوف استنلی Cavell است Kubrick را جنگ سرد شاهکار Dr. Strangelove. اثرات اجتماعی و تقسیم کار در حال فلج کننده: هام نمی تواند ایستاده بنده خود را Clov نمی نشینند. "هر انسان خود را در تخصص" اعلام کرد هام. هنگامی که آنها به احترام چنین اجتماعی ابزار هام پدر و مادر کاهش می یابد شاید به تاریخ زباله دانی داشتن محدود شده است به معنای واقعی کلمه به سطل زباله.

امروز این تماس به ذهن دردناکی خانه های سالمندان است که تبدیل به مراسم تشییع جنازه سرو برای زندگی که در انتظار پایان دادن به مشقت بار بازی از انتظار. در میان این جدید ترین جنبه های زیست محیطی بحران متحده به نظر می رسد آماده به فداکاری سالمندان بیماران فقیر بی بضاعت سیاه و قهوه ای به منطق بازار است.

اما آن سلطه بود که همیشه در حال حاضر قابل تشخیص با هر نفس آزادی مطبوعات از شمار شرکت های بزرگ دفاتر سر عظیم downsizings تولید اجتناب ناپذیر چشمگیر افزایش می یابد در قیمت سهام خود را. و حول و حوش به سادگی بالا برده شده است. برای مثال جمهوری خواه معاون فرماندار تگزاس دن پاتریک به تازگی پیشنهاد به Tucker Carlson در فاکس نیوز که افراد مسن ممکن است در نظر به خطر انداختن خود را به خاطر خاموش بهار است که می گویند برای "اقتصاد است." "بروید و ببینید که او مرده" هام هدایت Clov به سمت مادرش. بازار سرمایهداری زندگی در مرگ.

این قطعه برای اولین بار منتشر شده در ژوئن تراشه ستون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب