مرداد توده تست برنامه ریزی شده برای داکوتای شمالی سیستم دانشگاه, دانشجویان, دانشکده, کارکنان

FARGO — داکوتای شمالی دانشگاه سیستم و داکوتای شمالی, وزارت بهداشت در حال کار با هم به ترتیب توده تست برای COVID-19 در مرداد ماه در مکان های مختلف در سراسر کشور.

آزمایش در دسترس خواهد بود برای همه حاضر و دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان در هر یک از دولت 11 NDUS دانشگاه.

افراد می توانند تست شده در سایت نزدیکترین به محل سکونت فعلی

آزمایش اولیه حوادث در حال برنامه ریزی برای Aug. 3-25.

شهرستانها که در آن تست را شامل فارگو, بیسمارک, Grand Forks, وپیتون, Jamestown, Mayville, Bottineau, مینت شیاطین دریاچه Belcourt فورت Totten فورت Yates, New Town, ویللیستن و Dickinson.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دقیق تست تاریخ, زمان و مکان برای هر شهرستان متعاقبا اعلام خواهد شد.

پیش ثبت نام در testreg.nd.gov این است که تشویق و تسهیل کارآمد مجموعه روند و به حداقل رساندن زمان صرف شده در آزمایش سایت.

دانشجویان و کارکنان که در خارج از داکوتای شمالی شرکت می کنند با سفر به نزدیکترین NDUS تست سایت. این تست به خانه نزدیک تر است تشویق اگر آن را در دسترس است و یا اگر فاصله منع رفت و آمد به داکوتای شمالی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هنگامی که آزمایش انجام خواهد شد در شهر داده شده بروید www.ndsu.edu/admission/fall_2020/covid_testing_events.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>