این ماه دیدم دستیابی به موفقیت در غم انگیز novela که معاصر است سیاست در برزیل با دستگیری یک مرد به نام Fabrício کیروش بود که در خفا برای 18 ماه.

دستگیری او در یک خانه متعلق به Bolsonaro وکیل خانواده – کلیدی است چرا که به گفته دادستان کیروش دروازه بان برای یک قایق فاسد فعالیت متعهد بیش از دو دهه گذشته توسط اعضای Bolsonaro خانواده است. او به خصوص به سناتور Flávio Bolsonaro, Jair Bolsonaro را به پسر ارشد و به طور بالقوه می تواند خسارت زیادی در ریاست جمهوری.

Fabrício کیروش دوستی با رئیس جمهور بر می گردد به سال 1984 زمانی که او به عنوان استخدام ارتش زیر Bolsonaro را سرپرستی. پس از خروج ارتش کیروش پیوست ریو پلیس نظامی. او به خوبی شناخته شده بود و می ترسید توسط ساکنان شهر خدا favela (معروف ساخته شده توسط این فیلم به همین نام). یک شب در سال 2003 او و همکار کشته ساکن در حالی که بر گشت. یک قتل رسیدگی به حادثه باز می ماند امروز.

کیروش باقی مانده دوستان شرکت با Jair Bolsonaro پس از خروج از ارتش. متعدد عکس از جفت لذت بردن از لحظات صمیمیت گردش در اینترنت: کیروش و Bolsonaro ماهیگیری; کیروش Bolsonaro و پسران در کباب و کیروش Flávio و Jair با بهره گیری از یک وعده غذایی با هم. کیروش کار کرده و Flávio Bolsonaro برای یازده سال بین سال های 2007 تا سال 2018 پس از پیوستن به او در مجلس تیم در secondment از پلیس نظامی. در حالی که نقش او ظاهرا بشود نسبت به ارائه حفاظت برای, سیاستمدار, کیروش نیز به عنوان “رئیس ستاد” و “راننده”. اساسا او Flávio را محافظ دلال و مرد دست راست برای بیش از یک دهه است.

در سال 2018 یک دولت فدرال به واحد اطلاعات مالی وظیفه مقابله با پول شویی, شناسایی مظنون جنبش از بودجه از طریق هر دو Flávio Bolsonaro و کیروش را حساب. نظارت بر روند گسترش غول پیکر ملی خودرو فساد تحقیقات جشن Bolsonaro خانواده در انتخاباتی خود وعده به برزیل فساد است.

حرکت پول در سوال شامل 48 جداگانه سپرده نقدی پرداخت شده به Flávio در یک دوره یک ماهه در مجموع 30.000 دلار و یک چک از 8 ، 000 $ساخته شده به Jair Bolsonaro ، آیات باعث پرس و جو توسط دادستان در ریو. این کشف شواهد قانع کننده ای نشان می دهد که Bolsonaro و کیروش عمل بی شرمانه طرح به حیف و میل شود بودجه عمومی است. شواهد بسیار قانع کننده است که آن را ظاهرا سوار کیروش به پنهان کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de