Grand Forks تست رویداد در حال حاضر به روی همه باز بیش از سن 12

چنگال بزرگ توده تست رویداد برگزار می شود روز شنبه, مارس 14 در Alerus مرکز پارکینگ در حال حاضر باز به کسی بیش

توسط NEWSATROPAT در 25 اردیبهشت 1399

چنگال بزرگ توده تست رویداد برگزار می شود روز شنبه, مارس 14 در Alerus مرکز پارکینگ در حال حاضر باز به کسی بیش از 12 با توجه به شهر Facebook صفحه.

داکوتای شمالی گارد ملی به نمایندگی از شهرستان و دولت در بخش سلامت شده است اداره آزمون از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه به ضروری کارگران اولین پاسخ دهندگان و تماس نزدیک از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از یک رمان coronavirus که شکل زندگی روزمره در سراسر ایالات متحده است.

آزمون برنامه ریزی شده بود برگزار شد تا 2 بعد از ظهر یا تا زمانی که تست اجرا در Alerus مرکز. تنها معیار برای تست به بیش از سن 12.

بدون هیچ هزینه ای برای تست و بیمه بهداشت و درمان پردازش نشده است. اثبات اقامت مورد نیاز است. تست طول می کشد حدود 15 دقیقه است. زمان انتظار در صف طولانی تر باشد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کسانی که با یک نتیجه مثبت خواهد بود و با تلفن اطلاع داده در عرض 24 تا 72 ساعت است. کسانی که با یک نتیجه منفی اعلام خواهد شد از طریق ایمیل یا تلفن در عرض 48 تا 72 ساعت بسته به زمانی که نتایج موجود از داکوتای شمالی وزارت بهداشت آزمایشگاه.

تست ممکن است دهان یا بینی بسته به در دسترس بودن تست لوازم. تست آنتی بادی انجام نمی شود در این رویداد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن