در میان واکنش مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن انتخابات تجمع برنامه ریزی شده در Juneteenth

توسط: اکسپرس میز وب | New Delhi, واسکو | به روز شده: 13 ژوئن 2020 2:51:06 pm

Trump postpones election rally, Donald Trump Tusla rally postponed, Trump Okhlahoma rally postponed, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج به اعضای رسانه ها به عنوان او راه می رود و در سراسر جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن روز شنبه قبل از شبانه روزی دریایی یکی برای یک سفر کوتاه به پایگاه نیروی هوایی اندروز, Md., و سپس به دالاس برای جمع آوری کمک. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفت برای خود تصمیم گیری اصلی برای میزبانی تجمع انتخاباتی در تاریخ 19 ژوئن در شهر تولسا — که در آن یکی از بدترین قتل عام مردم سیاه و سفید در تاریخ ایالات متحده بود که در سال 1921.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که او تا به حال به تعویق افتاد انتخابات آینده رالی در Tulsa, اوکلاهما, یک روز پس از آن برخورد با Juneteenth محبوب تعطیلات سالانه که یادآور پایان برده داری در ایالات متحده است.

“بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ از احترام به این تعطیلات و با رعایت این مناسبت مهم و تمام است که آن را نشان دهنده. بنابراین من تصمیم به حرکت تجمع ما برای چهار شنبه, ژوئن 20th, در سفارش به احترام به خود را درخواست” رئیس جمهور ایالات متحده توییتی در شب جمعه.

این می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه واکنش خود را برای تصمیم گیری اصلی برای میزبانی رالی در تاریخ 19 ژوئن در شهر تولسا — که در آن یکی از بدترین قتل عام مردم سیاه و سفید در تاریخ ایالات متحده بود که در سال 1921. در پی ملت گسترده ضد نژادپرستی تظاهرات برانگیخته توسط وادار سازد قتل جورج فلوید تهمت بود به طور گسترده ای از تجلیل آفریقایی آمریکایی جامعه با توجه به زمان و مکان خود را در رویداد آینده.

با این رویداد در Tulsa BOK, مرکز است که می تواند به جای بیش از 19,000 مردم تهمت قصد دارد در لگد زدن به انتخاب مجدد او به مبارزات انتخاباتی یک بار دیگر پس از آن متوقف شد با توجه به شیوع کروناویروس در ماه مارس است. تصمیم خود را برای برگزاری این تجمع با وجود افزایش تعداد Covid-19 نفر در ایالات متحده مطرح شده است و نگرانی در میان کارشناسان بهداشت و درمان.

قبلا در مصاحبه با فاکس نیوز آمریکا رئیس جمهور در دفاع از تصمیم خود برای برگزاری این رویداد در تاریخ 19 ژوئن در میان مداوم بهداشت جهانی بحران. “فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک جشن. من رالی جشن,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در تاریخ سیاست, من فکر می کنم من می توانم می گویند وجود دارد بوده است هرگز هر گروه و یا هر کسی که تا به حال تظاهرات مانند من انجام دهد.”

چند نفر باید انتقاد رئیس جمهور تصمیم به میزبان رالی در رسانه های اجتماعی. بازیگر و کمدین Chelsea Handler به نام این رویداد را یک “سفید supremacist رالی’ اشاره کرد که از آن برنامه ریزی شده است را در همان روز به عنوان تولسا مسابقه کشتار.

کاربران رسانه های اجتماعی نیز مورد سوال چگونه حوادث’ برگزارکنندگان برنامه ریزی شده برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله مقررات و دستورالعمل های دیگر برای مبارزه با گسترش Covid-19 و اطمینان از ایمنی همه شرکت کنندگان.

با بیش از دو میلیون نفر ما در بدترین برخورد با این بیماری همه گیر. بیش از 1,13,000 مردم باید در برابر این ویروس. چند وقایع عمومی از جمله انتخابات شد به طور موقت به حالت تعلیق در ماه مارس در تلاش برای کاهش گسترش بیماری همه گیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de