بحث ساده: "یک قلمرو فضیلت سیگنالینگ"

در این قسمت از بحث ساده, پادکست در کنگره ایالات متحده کلی آرمسترانگ, R-N. D. بازگو حال سخنرانی در مورد پوشیدن

توسط NEWSATROPAT در 23 اردیبهشت 1399

در این قسمت از بحث ساده, پادکست در کنگره ایالات متحده کلی آرمسترانگ, R-N. D. بازگو حال سخنرانی در مورد پوشیدن ماسک توسط یک خبرنگار که با پوشیدن ماسک و البته به دور گردن خود و نه بیش از دهان و بینی.

"همه این است که تبدیل به یک جدید قلمرو فضیلت سیگنالینگ," او گفت:.

را کنگره تصویب تسکین قانون برای COVID-19 همه گیر? آرمسترانگ معتقد است. "وجود دارد رفتن به بیشتر قوانین" او گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است آن را "هدفمند" بر خلاف یک پیشنهاد جدید در حال تبلیغ توسط دموکرات ها که دارای برچسب قیمت "شمالی از 2 تریلیون دلار."

"من نمی بینم که چگونه است که مسئول" آرمسترانگ گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او همچنین خطاب به اعلام بسته شدن زغال سنگ نهر ایستگاه نیروگاه و یک قاضی فدرال در مونتانا که ایجاد هرج و مرج با پروژه های زیربنایی در سراسر کشور با یک ملی دستور او دستور داد در یک دست کت و شلوار در برابر Keystone XL pipeline است که قبل از دادگاه خود است.

خواهد شد و کنگره به دنبال محدود کردن اختیارات دادگاه به انجام این نوع از چیزی است ؟ "نه" آرمسترانگ به صراحت گفت. "ما نیست. من آرزو می کنم ما خواهد بود."

اگر شما می خواهید برای به اشتراک پادکست اینجا کلیک کنید.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در rport@forumcomm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن