اتهام جفری اپستاین همدست Ghislaine ماکسول برگزار شد ‘به خوبی اجرا’ زندان: محلی وکلا

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 10:46:01 am

Ghislaine Maxwell, Ghislaine Maxwell arrested, Ghislaine Maxwell Jeffrey Epstein, Jeffrey Epstein Ghislaine Maxwell, World news, Indian Express فایل – در این 5 ژوئن 1991 فایل, عکس, انگلیسی, مقتدر Ghislaine ماکسول می رسد در اپسم دور مسابقه. اف بی آی گفت: چهار شنبه, جولای 2, 2020, Ghislaine ماکسول بود که متهم توسط بسیاری از زنان برای کمک به تهیه زیر سن قانونی شرکای جنسی برای جفری اپستین بازداشت شده است در نیوهمپشایر. (کریس Ison/PA طریق AP فایل)

Ghislaine ماکسول به اتهام همدست جفری اپستاین در حال بازداشت در نیوهمپشایر زندان جایی که او به احتمال زیاد جدا از زندانیان دیگر و به طور مداوم تحت نظارت وکلای محلی گفت.

یک منبع آشنا با ماکسول مورد گفت: او در حال برگزار شد در Merrimack County زندان یک رسانه-امنیت تسهیلات 20 مایل از لوکس خانه که در آن او دستگیر شد و پنج شنبه.

دادستان فدرال در منهتن را متهم Maxwell, 58, از برگشتاندن زیر سن قانونی دختران به طوری که اپستاین می تواند از نظر جنسی سوء استفاده از آنها. او انتظار می رود که انتقال به نیویورک برای حضور در دادگاه در هفته آینده سخنگوی باراک اوباما در منهتن گفت.

اپستاین شد و در انتظار دادگاه فدرال به اتهام قاچاق کودکان بین سال های 2002 و 2005 زمانی که او در بر داشت به دار آویخته در شهر نیویورک زندان در ماه اوت است. پزشکی محققین به این نتیجه رسیدند مرگ او خودکشی.

“با توجه به آنچه اتفاق افتاده است به اپستاین و توجه ویژه به این مورد من تصور وجود دارد سفارشات از بسیار بالا برای نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی او گفت:” اندرو زمستان های جدید, Hampshire وکیل مدافع و نه درگیر در ماکسول دفاع که آشنا با زندان است.

ماکسول است که به احتمال زیاد در خود نگه داشتن سلول که در او مشاهده می شود در همه زمان ها گفت: Ted Lothstein دیگر نیوهمپشایر وکیل مدافع جنایی.”آنها در حال رفتن به او را در ونرخ امنیتی قابل تصور” گفت: Lothstein که اغلب بازديد از زندان است اما نه به نمایندگی از بریتانیا در جامعه.

یک زندان همراه کارگردانی درخواست برای اظهار نظر به یک سخنگوی سرویس مارشال آمریکا که کاهش یافته است به نظر ماکسول شرایط. ماکسول وکیل لری Vogelman نیز کاهش یافته است به نظر او شرایط.

زندان است “به خوبی اجرا” و “کم کلیدی” تسهیلات Lothstein گفت: “بسیار بهتر از زندان که در آن او خواهد شد به در شهر نیویورک است.

“Lothstein گفت: زندانیان جدید در Merrimack County زندان به طور کلی برگزار می شود در یک رزرو منطقه خود را برای اولین روز وجود دارد که در آن کارکنان زندان هستند قادر به نگه داشتن چشم و نزدیک در چند سلول های اطراف آن.

“هیچ چیز وجود دارد” Lothstein گفت: از رزرو منطقه است. “شما نمی توانید ارتباط برقرار کردن با هر کسی در هر سلول است.”پس از یک معاینه روانی و ارزیابی ریسک زندانیان منتقل شده به جمعیت عمومی است. زنان برگزار می شود در یک واحد جدا از مردان است.

با توجه ماکسول مشخصات و قریب الوقوع انتقال به نیویورک او را به احتمال زیاد هرگز نمی توان به نیوهمپشایر زندان عمومی جمعیت Lothstein گفت.

با وجود عدم شرکت و تلویزیون دسترسی در مرکز رزرو منطقه ماکسول است “احتمالا خوشحال می شود وجود دارد” و نه در زنان, واحد که در آن او خواهد بود به احتمال زیاد در معرض تهدید و توهین, Lothstein گفت.

“کسی به اتهام کودک آزاری است که دشمن عمومی شماره یک در نظر نحوه دیگر زندانیان درک آنها” Lothstein گفت. “من انتظار او خواهد سقوط مستقیما به آن دسته.”

زمستان گفت: ماکسول نیز خواهد بود به احتمال زیاد کمتر به قرارداد coronavirus در مرکز رزرو منطقه دور از زندان عمومی جمعیت.

در ماه مارس یک شهرستان گفت: با توجه به کنکورد مانیتور که زندان بود گام برای کاهش گسترش ویروس که در آن زمان تا به حال حدود 170 زندانی و 115 کارکنان.

که ماه یک تادیبی افسر در زندان آزمایش مثبت برای ویروس رسمی به این روزنامه گفت.در کل این تاسیسات دارای یک “شهرت خوب” برای ایمنی و حرفه ای در بخشی از کارکنان و مدیران زمستان گفت.”اگر من تا به حال به انجام زمان, که در آن من می خواهم به انجام در زمان” زمستان گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de