همه شما نیاز است ؟

“آیا ما می توانیم به جرات به فکر مردم هستند نوع و شکل سازمان در سراسر این مشخصات؟”

این سوال Rutger Bregman بررسی در آخرین کتاب خود بشر, و این یکی که هر کسی که درگیر در جوانان و جامعه کار مثل من و پنجه نرم با روزانه. اما Bregman را خوش بینانه تحلیل مبتنی بر واقعیت است ؟

برای هر کسی که خواندن این قطعه در “واقعی ارباب مگس ها” جان کلام نیمه اول Bregman کتاب آشنا خواهد بود. او فرض است که با وجود گزارش های خبری, رسانه های اجتماعی, سیاست, ادیان و ایدئولوژی است که نشان می دهد در غیر این صورت “(برای) اکثر, مردم, عمق, هستند, بسیار مناسب و معقول.” بعلاوه او می گوید:

“اگر ما تا به حال شجاعت به این مطلب به طور جدی آن را یک ایده است که ممکن است فقط شروع یک انقلاب است. هنگامی که شما درک آنچه در آن واقعا به معنی…شما هرگز نگاه در جهان همان دوباره.”

Bregman پشتیبانی از این نتیجه با اشاره به نمونه هایی که کشش از بریتانیا در حمله رعد اسا به طوفان کاترینا در نیواورلئان اما نشان می دهد که – در حالی که بحران را از شفقت و جمعی مهربانی (بدون شک او را باید اضافه coronavirus همه گیر به لیست خود را اگر کتاب آمده بود کمی بعد از آن) – این ویژگی در واقع ظهور بیشتر و بیشتر به طور منظم از ما ممکن است اعتراف کند.

این سازیاموسیقی زنگی با خود من تجربه کار کردن با افراد جوان در شرایط چالش برانگیز در انگلستان اما واضح است rejoinder: اگر محبت است در حالت طبیعی ما چطور ما رفتار unkindly حداقل به مقدار ؟

برای Bregman پاسخ نهفته در شعارهای رسانه ها در چه گروه رفتار زمانی که تحت استرس و چگونه مردم در موضع قدرت فرم و شکل سیاست در مورد اقتصاد و سیاست و بهداشت و درمان آموزش و پرورش و مراقبت های اجتماعی در راه است که نادیده گرفتن ما تمایل طبیعی به نوع و یا تقویت مخالف شکلی از رفتار است.

از لحاظ تاریخی Bregman می گوید: انسانهای هوشمند پیروزی به عنوان یک گونه به دلیل آن بود تعاونی بیشتر از دیگران با شکارچی-جمع آوری جوامع در حال توسعه برابری از منابع و اولویت برای تملق رهبری سازه بیش از هزاران سال – پس تکامل انسان بود کمتر ‘بقای اصلح” از از ارد.

اما این تغییر به اشکال پیچیده تر از تمدن بر اساس اطراف کشاورزی و صنعت تغییر این انگیزه و افزایش بروز سلسله مراتب رقابت و جنگ که همه نیاز به dehumanisation در یک فرم و یا دیگری. Bregman بررسی جنایات قرن 20 و آزمایش های روانی است که ادعا آنها را توضیح دهد, اما آمده است که شواهد کمی وجود دارد نشان می دهد که انسان ها ‘طبیعی’ خشونت خودخواه و حیوانی هر چند شرایط (و دستکاری) قطعا می تواند ما را تا زمانی که فرصت خود را ارائه.

در یک فصل با عنوان “چرا مردم خوب به نوبه خود بد” او به نظر می رسد در تعاملات نظامی; به فساد اثرات قدرت; میراث روشنگری فکر بشریت است که تمرکز بر روی منفی نژادپرستانه و فردگرا صفات در افراد رفتار و چگونه sociopathic رهبران منتخب حتی در دموکراسی است که جمعیتی از مردم که سعی می کنید به نوعی به دیگران است.

“زمان و دوباره مردم دوستانه امید برای بهتر رهبران” Bregman می نویسد: “اما همه بیش از حد اغلب این نقش برآب; به این دلیل است که قدرت باعث می شود مردم به از دست دادن مهربانی و تواضع است که آنها را انتخاب و یا آنها هرگز صاحب این در وهله اول. در صورت سلسله مراتبی سازماندهی جامعه Machiavellis هستند یک قدم جلوتر. آنها نهایی سلاح مخفی برای شکست خود را در رقابت. آنها بی شرمانه.”

بنابراین برای تشخیص; آنچه در مورد درمان ؟

در بخش دوم از کتاب Bregman سهام نمونه هایی از سازمان های سیاسی, سیستم, مدارس زندانها و نیروهای پلیس که شکل خود را در اطراف یک نظر مثبت بشریت است. در آموزش و پرورش برای مثال بازی یک ضرورت در توسعه انسانی از آنجا که ما به دنیا می آیند با طبیعت بازیگوش و کودکان یاد می گیرند که از چپ به دستگاه های خود را. در سلامت “با توجه به این که افسردگی در حال حاضر شماره یک جهانی بیماری است. ما بزرگترین کمبود نیست در یک حساب بانکی یا بودجه ورق اما در داخل خودشان ما. این یک کمبود که به زندگی معنی دار است.”

این موارد نشان می دهد که چگونه جذاب برای بازی و عزت و استقلال و خوبی است که هر انسانی و موفق است. نروژی سیستم زندان برای مثال با این نسخهها کار به دلیل آن را تبدیل به گونه های دیگر,’ بنابراین زندانیان در واقع بهتر از آنها سزاوار است. در یک زندان امنیتی حداکثر 250 فروشندگان مواد مخدر مجرم جنسی و قتل زندانیان مجاز به صحبت کردن, خواندن, شنا, اسکی, فروشگاه, قالب گروههای راک و کلیساها و طبخ با هم. خود را در جامعه حفظ تمام این امکانات در حال رشد یک چهارم از مواد غذایی خود را با تمام تجهیزات مورد نیاز آنها از جمله چاقو.

شواهد نشان می دهد که یک زندان لوکس نیست باعث بالا reoffending نرخ – زندانیان نمی خواهید برای رفتن به عقب – اما آن را نشانی از تغییر نگرش در جهت مثبت تا زمانی که یک زندانی آزاد شده را به جامعه خارج از هر تلاش ساخته شده است برای اطمینان از آنها یک بمب ساعتی. هر مجرم است که در آینده می داند. در واقع reoffending نرخ نیمی از کسانی که در هر سیستم زندان.

در حالی که هزینه آن بیشتر به جای زندانیان در این راه منافع دراز مدت ، “انسانی سیستم است که نه تنها شجاع اما همچنین کمتر گران” به عنوان Bregman آن قرار می دهد “پاسخ ما این است که بیشتر دموکراسی باز بودن بیشتر و بیشتر بشریت است.” و یا به عنوان Tron Eberhardt سرپرست یک نروژی در زندان می گوید: “درمان مردم مانند خاک و آنها خواهید بود خاک. درمان آنها را مانند انسان و آنها را مانند عمل انسان است.” Bregman نیست ساده در تنظیم این داستان. آنها ایدهآل نیست اما در یک فرهنگ یا جامعه ای که ولع مصرف ‘اثر’ آن را نیز می پردازد ،

Bregman است اطمینان آرام در رویکرد آزمایشی در زمان با انتقاد از جریان اصلی باورهای مردم و نما سوالات خود را reflectively. مهم موضوع کتاب این است که مهربانی و آشتی نیست باید نوشته شود به عنوان استثنا بلکه روز به عنوان هنجار و استفاده به عنوان centrepiece از سیاست و اقتصاد و جامعه به جلو رفتن.

به این منظور او آمده با ده دستورالعمل و یا اصول از جمله “هنگامی که در شک, فرض کنیم بهترین” پس از اجتناب از بودن conned ممکن است این معنی است که ما هنوز اعتماد کافی از بسیاری از افراد نیت خوب; و “فکر می کنم در ‘برنده’ حالات” پس ما در یک جهان که در آن به خوبی انجام می دهند باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد که همه منافع به عنوان در نروژ زندان مورد را نشان می دهد.

اصل دیگر این است که “سوال” و در اینجا Bregman نمایش یک لبه سخت تر به نوشتن خود را. به ‘قانون طلایی” به اندازه کافی رفتن نیست او می گوید: بنابراین ما نباید فرض کنیم که افراد دیگر می خواهید به درمان می شود در یک راه خاص (که پدر سروری). در عوض ما باید بپرسید که چگونه آنها می خواهم به درمان می شود.

همدلی تخلیه ما, او ادامه می دهد; آن را می پوشد ما از آنجا که ما می توانیم مراقبت بیش از حد در مورد همه چیز, به ویژه هنگامی که ما صرف زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی. اما دلسوزی برای دیگران سالم است تا زمانی که ما به حفظ یک فاصله و مرز روشنی از افرادی که در حال درد و رنج است. این به ما می دهد انرژی به سازنده و حمایت دیگران به طور موثر خود را انتخاب مستقل از اقدامات.

Bregman نقطه است که ما باید با استفاده از عقل به عنوان به خوبی به عنوان ما به درک احساسات دیگران و تصمیم گیری آنها. گاهی اوقات ما باید به سرکوب میل به خوب بود و از شنیدن صدای که ممکن است به نظر می رسد غیر دوستانه در خواسته های خود را برای تغییر. “سعی کنید به درک دیگر حتی اگر شما نمی توانید به جایی که آنها در حال آمدن از” او توصیه می کند.

او نهم اصل ضروری نمی شود شرمنده از انجام خوب پس از اعمال محبت مسری هستند همانطور که ما می توانید ببینید در واکنش به coronavirus همه گیر در سراسر جهان از نقاشی رنگین کمان به شکوفایی کمک های متقابل طرح و مراقبت از همسایگان ما. در نهایت ما می خواست به “واقع بینانه” به معنی نه بدبینانه اما به واقع گرایی یک عمل شجاعانه در بدبینانه ‘mediocracy’ – انجام می شود و خوب است که به دلیل طبیعت ما است. “این زمان را برای یک نمایش جدید از نوع بشر است.”

در زمانی که Covid-19 برانگیخته بسیاری از گفتگو در مورد ‘طبیعی’ و موج تظاهرات در اطراف سیاه زندگی مهم است ایجاد یک بی سابقه ای را تجربه جمعی و وحدت Bregman داستان از یک واقعیت جدید ساخته شده از روی مهربانی می آید در لحظه مناسب. این یک امیدوار تاریخچه از گذشته ما و به امید یک تاریخ جدید است که می تواند آگاهانه ایجاد شده اگر ما به ذهن و شانه به وظیفه.

مهربانی به عنوان انتزاعی احساسات کافی نیست اما هنگامی که به عنوان تکیه گاه دقیق پرس و جو و اقدام عملی آن است که هر دو قدرتمند و خلاق است. در نهایت عشق می تواند برنده و اغلب می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de