1 مرد مرده 11 نفر زخمی در مینیاپولیس تیراندازی

توسط: AP | مینیاپولیس | منتشر شده در تاریخ: 21 ژوئن 2020 2:43:56 pm نام و سن متوفی نیست بلافاصله منت

توسط NEWSATROPAT در 1 تیر 1399
توسط: AP | مینیاپولیس | منتشر شده در تاریخ: 21 ژوئن 2020 2:43:56 pm
نام و سن متوفی نیست بلافاصله منتشر شد و آن را روشن نیست که آیا کسی را بازداشت گرفته شد. (AP/بازنمودی)

یک مرد مرده است و 11 نفر دچار غیر تهدید کننده زندگی زخم در یک تیراندازی در مینیاپولیس پلیس وجود دارد گفت: در اوایل یکشنبه.

مینیاپولیس پلیس تا به حال برای اولین بار گفت: 10 نفر ضرب گلوله کشته شده بود با "مختلف سطح شدت صدمات" اما تجدید نظر در کل خود را در یک صدای جیر جیر ارسال شده فقط بعد از ساعت 3 صبح

نام و سن متوفی نیست بلافاصله منتشر شد و آن را روشن نیست که آیا کسی را بازداشت گرفته شد.

اولیه جیر از مینیاپولیس پلیس توصیه های عمومی برای جلوگیری از این منطقه در بالای شهر مینیاپولیس. آدرس ارائه شده مربوط به یک منطقه تجاری در نزدیکی نقطه عطفی را در بالای شهر تئاتر و چندین کافه ها و رستوران ها. مینه سوتا شروع اجازه می دهد کافه ها و رستوران ها برای بازگشایی با خدمات محدود در ژوئن 1 بعد از شش هفته از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد ویندوز در تئاتر و یکی دیگر از نمای شات.

بخوانید| یک کشته پس از حمله افراد ناشناس به معترضان در دیترویت: پلیس

فریاد شد صداتون در عکس های ارسال شده برای Facebook است که نشان داد پس در صحنه است.

کوچک جمعیت از مردم جمع شده بودند با برخی از دولا بیش از قربانیان دروغ گفتن در پیاده رو قبل از پلیس دوچرخه نشان داد تا به حضور آنها. براشهای خون قابل مشاهده بودند در پیاده رو پس از قربانیان گرفته شده بودند به بیمارستان های محلی.

این منطقه در حدود 3 مایل (5 کیلومتر) غرب مینیاپولیس تجاری منطقه و محله برخورد با شورش در پی جورج فلوید را مارس 25 مرگ پس از دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس.

جزئیات| توضیح داد: چگونه George فلوید اعتراضات مجبور حساب میان آمریکا برندها

فلوید از مرگ برانگیخته حرکت به تعمیرات اساسی مینیاپولیس اداره پلیس با اکثریت اعضای شورای شهر حمایت و پشتیبانی برای از بین بردن یک گروه است که بسیاری از فعالان جامعه باید به نام وحشیانه و نژادپرستانه. که باعث مقاومت مواجه از مخالفان که سوال چگونه شهروندان خواهد بود محافظت از جرم و جنایت خشونت آمیز. حتی تهاجمی ترین طرفداران برای تغییر باید اذعان کرد این چند ماه دور و آنها هنوز مطمئن شوید که چه آن را مانند نگاه کنید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن