آمریکا اهداف همه اعضای حزب کمونیست چین ممکن است ممنوعیت سفر -منبع

توسط: عصر ایران | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 17 سال 2020 3:40:40 pm چنین ممنوعیت اگر اجرا شود می تواند

توسط NEWSATROPAT در 27 تیر 1399
توسط: عصر ایران | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 17 سال 2020 3:40:40 pm
U.S. targets all Chinese Communist Party members for possible travel ban -source چنین ممنوعیت اگر اجرا شود می تواند ضربه حزب حاکم کمونیست از بالاترین سطوح پایین به آن رتبه و فایل خواهد بود و برخی به رسم تلافی جویانه در برابر آمریکایی که در سفر به چین است. (AP Photo/اوان Vucci)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به ممنوعیت سفر به ایالات متحده توسط همه اعضای حزب کمونیست چین و خانواده خود را یک فرد آشنا با این موضوع گفت: در روز پنج شنبه یک ایده است که چین به عنوان رد پوچ.

مقامات ارشد موضوع بحث و گفتگو را آغاز کرده بود گردش یک پیش نویس احتمالی ریاست جمهوری اما مذاکرات در مراحل اولیه است و این موضوع تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منبع گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

این بحث برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز مرکز در مورد اینکه آیا برای رد ویزا به بیش از 90 میلیون چینی در چه خواهد بود یکی از واشنگتن سخت ترین اقدامات هنوز در گسترش دشمنی با پکن است که برخی از آنها تشبیه به یک جنگ سرد جدید.

چنین ممنوعیت اگر اجرا شود می تواند ضربه حزب حاکم کمونیست از بالاترین سطوح پایین به آن رتبه و فایل خواهد بود و برخی به رسم تلافی جویانه در برابر آمریکایی که در سفر به چین است. این می تواند شامل نه تنها دیپلمات بلکه مدیران کسب و کار به طور بالقوه آسیب رساندن به منافع ایالات متحده در چین است.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying خواسته در مورد امکان چنین سفر بان کی مون به خبرنگاران گفت: در روز جمعه است که باید آن را تحقق این امر به معنای ایالات متحده انتخاب شد به ایستادگی در برابر 1.4 میلیارد نفر است.

"این است که در برابر این روند از قرن 21 و آن را بسیار پوچ," او گفت:, و اشاره کرد که هیچ مقام آمریکایی تا به حال روشن که آیا این گزارش ممکن است بان کی مون درست شد.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo متوقف کوتاه از تایید آن را تحت نظر میگیرد اما گفت: "ما در حال کار راه خود را از طریق تحت رئیس جمهور راهنمایی در مورد چگونه به فکر می کنم در مورد هل دادن در برابر حزب کمونیست چین."

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: "ما در حفظ و هر گزینه روی میز با توجه به چین است."

روابط بین دو کشور اقتصاد را غرق به پایین ترین نقطه در دهه به عنوان آنها برخورد بیش از چین را از دست داده و coronavirus شیوع آن سفت گرفتن در هنگ کنگ آن مورد اختلاف و ادعا می کند در دریای چین جنوبی تجارت و اتهامات حقوق بشر جنایات در سین کیانگ.

مقامات ایالات متحده در سراسر چندین سازمان های درگیر در این فرآیند که شامل در نظر گرفتن اینکه آیا برای جلوگیری از اعضای حزب کمونیست کودکان از حضور در دانشگاه های آمریکا گفت: منبع است که در جریان مذاکرات.

این واقعیت که چنین گسترده بان است که مورد بحث نشان می دهد که طول آن تهمت مشاوران ممکن است آماده برای رفتن به عنوان آنها را به رابطه جنسی خشن-در-چین موضوع محوری از مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و آینده نگر دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن را به رقابت برای شکست دادن هر یک از دیگر است که می تواند قوی تر ایستادگی در برابر چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران ساخته شده اند حزب کمونیست یک هدف اصلی برای آنچه به آنها تماس بگیرید پکن "malign" فعالیت. اما تهمت برگزار شد در انتقاد مستقیم از رئیس جمهور چین, چه کسی او را ستایش به عنوان یک دوست.

در میان گزینه های است که به پایه چنین ویزا مهلت قانونی در قوانین مهاجرت استفاده مغلوب ساختن پیشی جستن به توجیه خود را در سال 2017, سفر بان کی مون از یک گروه که عمدتا از کشورهای مسلمان با توجه به این فرد آشنا با این بحث.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می تواند با اقتدار به استثنا برای برخی افراد و یا دسته بندی های این منبع گفت. یک مشکل خواهد بود تعیین می کند که اتباع چینی در حال اعضای حزب از مقامات ایالات متحده ندارد لیست کامل این منبع گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن