یازدهم می گوید چین در “صحیح جانبی از تاریخ’ خواستار نوآوری

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 11:05:03 am

در این فایل عکس رئیس جمهور چین پیشنهاد یک نان تست در طول خوش آمدید ضیافت برای رهبران شرکت کننده در کمربند و جاده فروم در تالار بزرگ مردم (عکس نیکولاس Asfouri – استخر/گتی ایماژ)

رئیس جمهور چین به نام شرکت به مرحله نوآوری و کمک به ایجاد ثبات در اشتغال بازتاب یک ضرورت برای تقویت اقتصاد چین در صورت شیوع کروناویروس و آمریکا در تلاش برای محدود کردن دسترسی به فن آوری های کلیدی.

در یک سمپوزیوم با حضور مدیران از جمله از شرکت مایکروسافت پاناسونیک Corp. Hangzhou Hikvision Digital Technology Co. و Sinochem گروه شرکت ، یازدهم به نام برای شرکت ها به سرمایه گذاری بیشتر در انسان پایتخت نوسازی زنجیره تامین و تحقیق و توسعه فن آوری های جدید رسمی رادیو فردا خبر داد. او گفت: جهانی شدن یک روند تاریخی یک نظر به نظر می رسد که به کمر فشار علیه کشورها به رهبری آمریکا که به دنبال کاهش وابستگی به چین است.

“ما باید ایستاده در سمت درست تاریخ” یازدهم گفت. او افزود که دولت او را “چوب به تعمیق اصلاحات و باز شدن, گام به گام تا افتتاح و همکاری در sci-tech زمینه پیشبرد توسعه باز جهان اقتصاد و ترویج ساختن یک جامعه با آینده ای مشترک برای بشریت است.”

در حالی که اقتصاد چین در حال نشان دادن نشانه هایی از بهبود نرخ رشد بسیار پایین تر از انتظار می رود پس از یک walloping از coronavirus. پکن در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن برای پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از بیکاری و بسیاری از کشور های کوچک و متوسط در حال تلاش برای شناور باقی می ماند. با بازارهای جهانی نیز وضعیتی وخیم از همه گیر صادر کنندگان چین در حال گرفتن آمار.

چینی بازار پاسخ مثبت روز شنبه با فناوری های سنگین ChiNext منجر به اتهام. سرزمین اصلی سهام تمدید دستاوردهای پریدن از آنجا که 2.3%. سهام Hikvision, GoerTek Inc. و ووهان راهنمای مادون قرمز Co., که نمایندگان با حضور در این دیدار را به دست آورد حداقل 3 درصد است.

در همان زمان ایالات متحده نیز ترغیب کشورها برای منحرف کردن زنجیره تامین به دور از چین نیز در حالی که در حال حرکت به انکار Huawei Technologies Co. دسترسی به آمریکا تکنولوژی ساخت آن را دشوار برای این شرکت به طراحی و تولید خود را در تراشه های. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال انجام یک بررسی رسمی از Infinite اعتیاد آور-فیلم های برنامه متعلق به شرکت چینی Bytedance Ltd. پس هند ممنوعیت نمرات از برنامه های چینی.

یازدهم نیز گفت: چین باید به طور کامل شیر پتانسیل آن در بازار داخلی و در ادامه به کاهش مالیات.

“در این زمان محیط خارجی افزایش حمایت از تولیدات داخلی از رکود در اقتصاد جهانی و کاهش بازارهای جهانی ما باید به بازی کامل به مزایای استفاده از داخلی فوق العاده-بزرگ-مقیاس بازار و انگیزه ای برای اضافه کردن و اضافه کردن انگیزه ای برای توسعه اقتصادی کشور از طریق ترویج داخلی رونق اقتصادی و صاف کردن داخلی چرخه” Xi گفت.

در اوایل این ماه یازدهم متعهد در نامه ای به یک گروه جهانی مدیران ارشد به منظور ارائه بهتر محیط کسب و کار برای شرکت های خارجی به عنوان انصارالله یمن به rewire زنجیره تامین در آسیا و شرکت های چینی در زیر آمده است افزایش موشکافی در خارج از کشور. “تصمیم خود را برای ماندن و توسعه در چین است که یک انتخاب صحیح” او نوشت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>