چه کسانی و دیگر کارشناسان می گویند هیچ مدرکی از COVID-19 از دست دادن قدرت

توسط: رویترز | London, Milan | منتشر شده در تاریخ: 2 ژوئن 2020 6:30:15 pm "از نظر توانايی انتقال که

توسط NEWSATROPAT در 13 خرداد 1399
توسط: رویترز | London, Milan | منتشر شده در تاریخ: 2 ژوئن 2020 6:30:15 pm
Who- coronavirus potency, covid 19 "از نظر توانايی انتقال که تغییر نکرده از نظر شدت تغییر نکرده است" ون Kerkhove به خبرنگاران گفت:. (AP Photo/Ahn Young-joon فایل)

سازمان بهداشت جهانی کارشناسان و طیف وسیعی از دیگر دانشمندان روز دوشنبه گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از یک ادعای بالا مشخصات دکتر که coronavirus باعث COVID-19 همه گیر شده است از دست دادن قدرت.

پروفسور آلبرتو Zangrillo سر از مراقبت های ویژه در ایتالیا San Raffaele بیمارستان در لومباردی که با مته سوراخ کردن فشار از ایتالیا COVID-19 اپیدمی در روز یکشنبه گفته تلویزیون دولتی که جدید کروناویروس "بالینی دیگر وجود ندارد".

اما چه کسی اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove و همچنین چند تن از کارشناسان دیگر در ویروس ها و بیماری های عفونی گفت: Zangrillo نظرات نمی شد پشتیبانی شده توسط شواهد علمی.

وجود دارد هیچ داده ای برای نمایش جدید کروناویروس در حال تغییر است به طور قابل توجهی چه در آن صورت انتقال و یا در شدت بیماری باعث می شود آنها گفت.

"از نظر توانايی انتقال که تغییر نکرده از نظر شدت تغییر نکرده است" ون Kerkhove به خبرنگاران گفت:.

آن را غیر معمول نیست برای ویروس ها به تغییر و انطباق با آنها گسترش و بحث در دوشنبه برجسته چگونه دانشمندان در حال نظارت و ردیابی این ویروس جدید است. این COVID-19 همه گیر است که تا کنون به کشته شدن بیش از 370,000 مردم و آلوده بیش از 6 میلیون نفر است.

مارتین Hibberd استاد از ظهور بیماری های عفونی در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری گفت: عمده مطالعات به دنبال تغییرات ژنتیکی در SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 پشتیبانی نمی کند این ایده که آن را تبدیل شدن به کمتر قوی یا ضعیف در هر راه.

"با داده ها از بیش از 35,000 کل ژنوم ویروس وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهدی که وجود دارد این است که هر گونه تفاوت معنی داری مربوط به شدت او گفت:" در ایمیل و نظر.

Zangrillo شناخته شده در ایتالیا به عنوان پزشک شخصی نخست وزیر سابق سیلویو برلوسکونی گفت: نظرات او بودند تا حمایت یک مطالعه انجام شده توسط یک شخص دانشمند ماسیمو Clementi که Zangrillo خواهد گفت هفته ی آینده منتشر شود.

Zangrillo به رویترز گفت: "ما هرگز گفت که این ویروس تغییر کرده است ما گفت که تعامل بین ویروس و میزبان قطعا تغییر کرده است."

او گفت: این را می توان یا با توجه به ویژگی های مختلف از این ویروس که او گفت: آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده و یا ویژگی های مختلف در آن آلوده.

این مطالعه توسط Clementi که مدیر میکروب شناسی و ویروس شناسی آزمایشگاه San Raffaele در مقایسه با نمونه ویروس ها از COVID-19 بيمار در میلان مستقر در بیمارستان در ماه مارس با نمونه از بیماران مبتلا به این بیماری است.

"نتیجه بدون ابهام بود: بسیار تفاوت معنی داری بین بار ویروسی در بیماران بستری شده در ماه مارس در مقایسه با" پذیرفته شدگان در ماه گذشته Zangrillo گفت.

اسکار MacLean, یک کارشناس در دانشگاه گلاسکو مرکز ویروس تحقیقات گفت: پیشنهاد شده که این ویروس بود تضعیف شد "پشتیبانی نمی شود هر چیزی که در ادبیات علمی و همچنین به نظر می رسد نسبتا محتمل ژنتیکی زمینه."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب