هنگامی که ما دریافت COVID-19 واکسن? پاسخ به این و بیشتر در فروم های ویژه پروژه "علم کوتاه"

مینه سوتا انجمن پزشکی برآورد 70 تا 80 درصد از مینه سوتا کودکان با تاخیر پزشک بازديد مهم واکسن های مزمن و مراقب

توسط NEWSATROPAT در 27 تیر 1399

مینه سوتا انجمن پزشکی برآورد 70 تا 80 درصد از مینه سوتا کودکان با تاخیر پزشک بازديد مهم واکسن های مزمن و مراقبت های بهداشتی و درمان روتین روزمره به دلیل بیماری پدر و مادر هستند و طبعا مورد آوردن فرزندان خود به درمانگاه برای ترس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس.

روند مشابهی دیده می شوند در سراسر کشور. اما پزشکان اصرار پدر و مادر اجازه نمی مورد نیاز دوران کودکی واکسن گذشت.

"من می دانم که COVID-19 همه گیر است و بسیاری از بیماران عصبی, اما در حال حاضر زمان برای متوقف شدن مهم در واکسیناسیون," گفت: دکتر رنه Crichlow, MD, رئیس جمهور, مینه سوتا, آکادمی پزشکان خانواده. "همه ما باید خوب تمرین سلامت و برنامه ریزی واکسیناسیون برای شما و فرزندان خود را بسیار مهم است."

در حالی که واکسیناسیون نرخ کاهش یافته است از زمان شروع این بیماری همه گیر دانشمندان در حال کار اضافه کاری به منظور توسعه یک واکسن برای مبارزه با کروناویروس خود را. اما آنچه ما واقعا در مورد واکسن به عنوان یک کل ؟ برای COVID-19 و در غیر این صورت ؟ چگونه کار می کنند ؟ چرا آنها را تا زمانی به توسعه ؟ و چقدر موثر هستند ؟

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در یک ماه-طولانی تحقیقات فروم ارتباطات مجموعه ای را برای دریافت حقایق از بالا بهداشت محلی مقامات. در علم, کوتاه, پزشکان و متخصصان بیماری های عفونی, virologists, میکروبیولوژی و داروسازان به شما حقایق مبارزه با برخی از شایع ترین اسطوره ها و تصورات غلط.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن