چه سرنوشت برای ونزوئلا مهاجران سرگردان در پرو است ؟

ملاقات ما Andrith یک افسر سابق پلیس شریک زندگی خود را پاتریشیا و 3 ساله در مرز بین اکوادور و پرو در آوریل 2019

توسط NEWSATROPAT در 25 تیر 1399

ملاقات ما Andrith یک افسر سابق پلیس شریک زندگی خود را پاتریشیا و 3 ساله در مرز بین اکوادور و پرو در آوریل 2019. داشتن راه می رفت و hitchhiked شده از ونزوئلا وارد شدند با هیچ گذرنامه و بسیار محدود منابع مالی است. زمانی که مستند اعلام شد, Andrith فروش دستبند بر روی اتوبوس شد و به طور کامل گرفته با تعجب: "این ما گرفتار کردن گارد. ما در زندگی روز به روز. ما تا به حال هیچ چیز ذخیره... این هفته بوده اند بسیار سخت است. وجود داشته اند روز هنگامی که ما چیزی برای خوردن."

با وجود اولیه حمایت عمومی برای اقدامات اضطراری از جمله حمایت از ونزوئلا سطح بالایی از فقر و آسیب پذیری ساخته شده انطباق بسیار دشوار است. با توجه به بررسی انجام شده توسط تعادل CenDe در 23 مارس, یک هفته به مستند 37 درصد از ونزوئلا مهاجران اعلام کرد که خانه های خود را در حال اجرا از مواد غذایی است.

در دومین نظرسنجی انجام شده در 18 آوریل, تنها 5 درصد از مهاجران به حال به اندازه کافی پول برای خرید مواد غذایی خانواده خود را مورد نیاز است. همان بررسی های انجام شده در 15 ژوئن نشان داد که 43 درصد از زنان شغل خود را از دست.

با توجه به یک در حال پیگیری بررسی اقتصادی-اجتماعی ادغام ونزوئلا مهاجران ما در حال انجام در Universidad del Pacífico حدود 10% رفت و گرسنه در قرنطینه.

بعلاوه دسترسی به خدمات عمومی از جمله بهداشت و درمان بسیار محدود و مهاجران فاقد اجتماعی, حمایت شبکه. فقط قبل از COVID-19 شیوع سه چهارم مصاحبه شوندگان بودند نگران نداشتن دسترسی به سیستم بهداشت و درمان. از همه مهمتر با توجه به نامنظم و یا مخاطره آمیز وضعیت حقوقی 65% ما پیگیری کوهورت می ترسید به دنبال کمک های پزشکی در مورد سقوط بیمار.

همچنین وجود داشته است گزارش ها از ونزوئلا که هنگام تماس با محلی امکانات بهداشتی برای درخواست تست محروم بودند زیرا آنها فاقد یک شکل خاص از اقامت (carné de extranjería). به استثنای مهاجر و پناهنده از جمعیت کشور سیستم بهداشت و درمان است که نه تنها تبعیض آمیز اما به احتمال زیاد تضعیف سلامت عمومی تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب