کانادا و ایالات متحده هنوز صحبت کردن در مورد آینده غیر ضروری سفر بان کی مون: جاستین ترودو

توسط: رویترز | اتاوا | منتشر شده در تاریخ: جولای 13, 2020 11:40:22 pm هفته گذشته جاستین ترودو گفت: کا

توسط NEWSATROPAT در 23 تیر 1399
توسط: رویترز | اتاوا | منتشر شده در تاریخ: جولای 13, 2020 11:40:22 pm
Canada Hong Kong extradition treaty, Canada Hong Kong extradition treaty suspended, Hong Kong extradition treaty, Canada extradition treaty, World news, Indian Express هفته گذشته جاستین ترودو گفت: کانادا به کار گرفته شیوع بهتر از ایالات متحده آمریکا (منبع: عکس از آسوشیتدپرس)

کانادا و ایالات متحده هنوز هم در مذاکرات در آینده از ممنوعیت های غیر ضروری سفر بین دو کشور خواهد شد و باید بیشتر به می گویند بعد از این هفته نخست وزیر جاستین ترودو روز دوشنبه گفت:.

ممنوعیت های معرفی شده در ماه مارس برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس شده است توسعه یافته چندین برابر شده است و با توجه به پایان می رسد در جولای 21. اندازه گیری می کند و شامل تجارت است.

عفونت افزایش یافته است به سرعت در حدود 40 از 50 ایالت آمریکا بیش از دو هفته گذشته با توجه به رویترز, تحلیل و premiers برخی از عمده استانهای کانادا می گویند مرزی باید بسته باقی می ماند.

"هر ماه ما شده اند قادر به گسترش مرز تعطیلی ... و کسانی که بحث ادامه دارد با ایالات متحده در حال حاضر" ترودو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در توصیف وضعیت در جنوب مرز به عنوان پیچیده است. "ما باید بیشتر به می گویند بعد از این هفته من مطمئن هستم."

هفته گذشته ترودو گفت: کانادا به کار گرفته شیوع بهتر از ایالات متحده, در, نادر, نظر عمومی بر روی متزلزل آمریکا در تلاش است. ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 135,000 مرگ و میر در مقایسه با 8,783 در کانادا.

ترودو همچنین گفت که او تا به حال به صحبت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز دوشنبه و تصریح کرد مخالفت خود را با امکان اعمال تعرفه های کانادا آلومینیوم-صادرات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن