تماشا کنید: AOC رها ویروسی محکومیت تبعیض جنسیتی در کنگره

توسط: نیویورک تایمز | به روز شده: ژوئیه 24 سال 2020 9:42:53 am ما نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز یک دمو

توسط NEWSATROPAT در 3 مرداد 1399
توسط: نیویورک تایمز | به روز شده: ژوئیه 24 سال 2020 9:42:53 am
Alexandria Ocasio-Cortez, Alexandria Ocasio-Cortez sexism, Alexandria Ocasio-Cortez sexism remarks, Alexandria Ocasio-Cortez speech, who is Alexandria Ocasio-Cortez ما نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز یک دموکرات از نیویورک صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع برای سناتور برنی ساندرز

همیشه از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز به کنگره آمد به عنوان جوان ترین زن منتخب به خانه او طرح میتوانست سنت مهار قدرت رسانه های اجتماعی و به چالش کشیدن رهبران از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که 50 سال ارشد خود را.

در روز پنج شنبه او تا به حال بسیاری هنجار شکنانه لحظه و در عین حال هنگامی که او به خانه یک طبقه به عنوان خوانده شده به رکورد کنگره جنسیتی ابتذال که Rep. تد Yoho R-Fla., تا به حال مورد استفاده قرار گیرد برای اشاره به او است.

"در مقابل خبرنگاران نماینده Yoho به نام من و من نقل می کنم:" یک لعنتی, سگ ماده,'," او گفت:, مشت زدن هر هجا در ابتذال. "این واژه نماینده Yoho وضع شده علیه یک نماینده کنگره."

سپس Ocasio-کورتز که برتری در استفاده از مخالفان به تقویت خود نام تجاری سیاسی دعوت یک گروه دموکراتیک زنان در خانه به جلو آمده و به ابراز همبستگی با او. یک به یک آنها به اشتراک گذاری داستان های خود را از آزار و اذیت و بدرفتاری با مردان از جمله در کنگره است. حتی بیشتر از ناسزا ادا در کف خانه که در آن زبان است که با دقت تنظیم شده چه آشکار شد بیش از یک ساعت بود یک لحظه قابل توجه فرهنگی تحول در کاپیتول هیل.

"این اتفاق می افتد هر روز در این کشور" Ocasio-کورتز گفت. "این اتفاق افتاده است در اینجا در مراحل از ملت ما کنگره". و سپس در بی تردید در مغلوب ساختن پیشی جستن او افزود: "این اتفاق می افتد که افرادی که با داشتن بالاترین در این سرزمین اعتراف به صدمه زدن به زنان و استفاده از این زبان در برابر همه ما است."

تشکر. Pramila Jayapal D-بشویید. بازگو چگونه یک مرد جمهوریخواه مجلس تا به حال یک بار به شدت انتقاد کرد و در طول بحث در خانه, طبقه sternly تماس Jayapal, 54, یک "بانوی جوان" و گفت که او "می دانم که یک چیز لعنتی" در مورد آنچه که او صحبت کردن در مورد. Jayapal نیست نام این نماینده مجلس اما او با اشاره به Rep. همین جوان R-آلاسکا که توهین Jayapal دستگیر شدند و در فیلم در یک سال 2017 حادثه بود که به طور گسترده ای گزارش شده در زمان.

تشکر. Debbie Wasserman Schultz, D-Fla. و سابق معاون کمیته ملی حزب دموکرات بازگو تجارب خود را به عنوان یک "20-چیزی قانونگذار" در فلوریدا خانه ملت و دوباره به عنوان یک عضو کنگره در 30s.

"تعداد کمی از زنان در اینجا مشاهده باید نه احساس یک مرد قلدری نفس یا شوم در چهره ما به ما گفته شد دقیقا همان جایی که جای ما بود که در کار" واسرمن شولتز گفت.

سخنران نانسی پلوسی قدرتمند ترین زن در واشنگتن ارائه شده خود را حساب: "من می توانم به شما بگویم این دست اول آنها را به نام من نام برای حداقل 20 سال از رهبری است. شما می خواهم به آنها می گویند: آیا به شما ندارد ، آیا شما یک مادر ؟ آیا شما ندارد ؟ آیا شما ندارد؟' آنچه باعث می شود شما فکر می کنم شما می توانید تا -- و این است که کلمه من استفاده از آنها — مهربان?"

این سومین مستقیم بعد که رویارویی مصرف کرده کاپیتول. آن را از روز دوشنبه شروع زمانی که Yoho نزدیک Ocasio-کورتز در کنگره مراحل و به او گفت که او "نفرت انگیز" برای نشان می دهد که فقر رانندگی جرم و جنایت در شهر نیویورک است.

پس از مختصر اما زمان تبادل تپه روزنامه گفت: در یک حساب کاربری بعد از آن به اشتراک گذاشته شده توسط Ocasio-کورتز در توییتر Yoho راه می رفت از او گفتن مبتذل عبارت است.

در صدای جیر جیر خود را Ocasio-کورتز در آغوش توهین remarking "اما هی 'b*tches' دریافت چیزهای انجام می شود."

توسط شنبه شب رسانه ها ادراک Ocasio-کورتز فنر بود اقدام به ایجاد یک مخرب و ویروسی رویداد. او دستیاران ایمیل دعوت نامه درخواست همکار او قانونگذاران را به او ملحق دوشنبه در کف خانه, وقتی که او برنامه ریزی شده به بحث در مورد چگونه او "مواجه شد و علنا تمسخر" با توجه به یک کپی از دعوت.

توسط پنجشنبه, 13 دموکراتیک زنان در خانه و سه مرد از جمله Rep. Steny D. Hoyer دموکراتیک اکثریت رهبر تبدیل شده بود تا در طبقه به صحبت می کنند به او. وجود دارد سه لیبرال زنانی که با Ocasio-کورتز را تشکیل می دهند به اصطلاح تیم ملی — مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر از مینه سوتا رشیدا Tlaib میشیگان و Ayanna Pressley ماساچوست — بلکه میانه رو مانند Rep. Mikie Sherrill از نیوجرسی.

Ocasio-کورتز شروع با گفتن این که او می شده اند و مایل به اجازه حادثه عبور تا زمانی که او شنیده ام چه Yoho به نام عذرخواهی. Yoho ارائه برخی از کلمات از ندامت شنبه برای قسمت اما او کاهش یافته است به عذر خواهی به Ocasio-کورتز برای زبان خود انکار است که او با استفاده از عبارت و استدلال می کند که شور و شوق خود را ناشی از نگرانی خود در مورد فقر.

یک سخنگوی Yoho گفت: او با استفاده از یک محوطهء اطراف انبار لقب برای توصیف او سیاست توهین نکنید ،

"حمله به فحاشی و کلمات منسوب به من فشار بودند هرگز صحبت به همکاران من و اگر آنها تعبیر که راه من عذرخواهی خود را سوء تفاهم" Yoho گفت: در کف خانه. او نتیجه گرفت: "من نمی عذر خواهی برای من شور و شوق و یا برای دوست داشتن من خدا خانواده من و کشور من است."

اما Ocasio-کورتز به اندازه کافی داشت. "که من نمی تواند اجازه رفتن به او گفت:" در سخنرانی خود در روز شنبه.

بیشتر وجود دارد.

"آقای Yoho ذکر است که او دارای یک همسر و دو دختر," او گفت:. "من دو سال جوان تر از آقای Yoho جوانترین دختر. من کسی را بیش از حد. پدر من خوشبختانه نه زنده به ببینید که چگونه آقای Yoho درمان دختر خود را. مادر من رو به دیدن آقای Yoho را بی احترامی در این طبقه از خانه به سمت من در تلویزیون و من اینجا هستم چون من باید به پدر و مادرم که من دختر خود را و است که آنها را افزایش نمی دهد من قبول سوء استفاده از مردان است."

جمهوری خواهان باید مدتها زحمت کشیده به بازیگران Ocasio-کورتز به عنوان یک نماد شر از حزب دموکرات یک حرکت که Ocasio-کورتز استفاده کرده است برای تقویت خود دارای گونه های برامده رنج می برند-هیچ-احمق ها شهرت. هنگامی که او به او رای پلوسی برای سخنران در حالی که با پوشیدن یک کت و شلوار سفید به عنوان یک ادای احترام به اعطای حق رای اعضای عمدتا مرد خانه جمهوریخواه کنفرانس هو ، او retorted در توییتر "don't hate me علت شما نمی من fellas."

رهبران جمهوری خواه نیز تحت تاثیر قرار ندارد با گفتار پنج شنبه.

"هنگامی که از کسی معذرت خواهی آنها باید ببخشند" Rep. Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا اقلیت رهبر به خبرنگاران گفت:. "من درک نمی کنم که ما در حال رفتن به یک ساعت در یک طبقه به بحث که آیا عذرخواهی به اندازه کافی خوب بود یا نه."

شنبه بعد از ظهر یک ویدیو که Ocasio-کورتز به اشتراک گذاشته شده در توییتر از کف او بیان شده بود بازدید بیش از 6 میلیون بار.

هویر برای بخشی خود را در ابتدا به نام Yoho عذرخواهی "مناسب است." اما پس از آن مشخص شد که Ocasio-کورتز راضی نبود با Yoho اظهارات Hoyer به نام واژه "nonapology" و به نام Yoho اقدامات حمله به زنان است.

"همه مردان در این سمت راهرو در حال حمایت از اسکندریه Ocasio-کورتز و همه از او خواهر" هویر گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن