مینه سوتا در مجلس سنا پیشرفت پلیس پاسخگویی صورتحساب های طولانی پس از بحث teeing تا با تقسیم خانه

سناتور ساعت ها بحث اصلاحات به این پیشنهاد که ممنوعیت chokeholds مگر اینکه در شرایط که در آن یک افسر جدا شده از

توسط NEWSATROPAT در 28 خرداد 1399

سناتور ساعت ها بحث اصلاحات به این پیشنهاد که ممنوعیت chokeholds مگر اینکه در شرایط که در آن یک افسر جدا شده از دست داده است یک سلاح و یا چهره یک زندگی یا مرگ وضعیت افزایش سلامت روان و د تشدید آموزش و راه اندازی مکانیسم برای گزارش موارد از نیروی مرگبار. این برنامه همچنین اولویت بندی حرمت زندگی در پلیس مدل سیاست و نیاز به افسران به گام اگر آنها را ببینید همسالان با استفاده از نیروی بیش از حد.

دموکراتیک-کشاورز-کارگر سناتور گفت: طرح ندارد کافی برای پاسخگویی افسران و آموزش آنها نیست به اندازه کافی متمرکز در برخورد با کسانی که با بیماری های روانی و یا اوتیسم. اوباما در عین حال گفت: پیشبرد لوایح شد اولین گام در پرداختن به فشار عمومی برای عدالت کیفری اصلاحات زیر جورج فلوید را قتل به دست پلیس مینیاپولیس.

این حرکت برای پیشبرد لوایح می تواند توپ را روی گوه آنها را برای تصویب در DFL-کنترل مینه سوتا در مجلس نمایندگان اما رهبران وجود دارد گفت: آنها احساس نمی سنا طرح خواهد به اندازه کافی مسائل از بی عدالتی در پلیس. و آنها همچنان فشار 22 پیشنهادات خود را نزدیک به خانه رای طبقه. بدون سازش نبود قوانین روشن می تواند آن را از طریق تقسیم کنگره قبل از جمعه.

فشار برای تغییر policing قوانین و تصویب پلیس پاسخگویی اقدامات می آید هفته پس از یک نوار ویدئویی منتشر شد نشان افسر سابق پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه به او کمک خواست. بخش نمی بلافاصله ذکر است استفاده از زور در یک گزارش اعلام فلوید مرگ است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

از آنجا که روز یادبود مرگ اعتراضات صورت گرفته در سراسر کشور و در سراسر جهان است. و خواستار policing قانون اصلاحات رشد در حجم در کنگره.

Sen. Jeff Hayden, D-Minneapolis, speaks to peers in the Minnesota Senate on Tuesday, June 16, 2020, during a debate about police accountability bills. Dana Ferguson / Forum News Service

سناتور. جف هیدن D-مینیاپولیس صحبت می کند به همسالان در مینه سوتا در مجلس سنا در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 در طول بحث در مورد پلیس پاسخگویی صورتحساب. دانا فرگوسن / فروم سرویس خبری

اعضای این مردم رنگ و بومی حزبی (POCI) در سه شنبه شب خواست همسالان خود برای آوردن اصلاحات مربوط به طرح های پیشنهادی است که ممنوعیت جنگجو آموزش افزایش آموزش در برخورد با کسانی که با بیماری های روانی افزایش مشارکت جامعه در پلیس و آزاد کردن قدرت بیشتر در سطح دولت به انضباط افسران که در آغاز نیروی مرگبار مواجه است. آنها اشاره کرد که آنها را تحت فشار قرار دادند و اقدامات مشابه سال و نا امید شده بودند که توافق قانونگذاران نمی مشورت با آنها در مورد طرح های پیشنهادی.

"چرا شما نمی سعی کنید به دنبال در این موضوع از طریق چشم ؟ زندگی من در خطر است هر بار که من ترک این محل" سناتور. جف هیدن D-مینیاپولیس گفت: اواخر روز سه شنبه. "کسانی که بسیار از افسران که شما می گویید رعایت قانون و قانون شکنی. آنها نشسته بر روی یک مرد گردن برای 8 دقیقه و 43 ثانیه است."

قانونگذاران جمهوری خواه در عین حال گفت: آنها احساس کردند این اقدامات شد اول خوب شروع کرد و گفت آنها می کشیده ایده از خانه POCI حزبی. آنها هم مقصر مینیاپولیس مقامات برای برداشتن گام هر چه زودتر به بازنویسی کار توافق با اتحادیه پلیس وجود دارد که می تواند اجازه ام برای مجازات شدیدتر درگیر در نیروی مرگبار مواجه است.

"ما در حال تلاش به جلو آمده و با صادقانه لایحه به رسمیت شناختن حداقل برخی از مسائل که ما شاهد بیرون آمدن از خانه POCI من حتی نمی دانند وجود دارد سنا POCI. من را دریافت نمی, یادداشت" سناتور. وارن Limmer R-افرا گراو گفت.

Limmer صندلی قضایی مجلس سنا و کمیته ایمنی و گفت تن از بحث در اطراف این لوایح بود در میان حداقل احترام او می خواهم تجربه کرده است.

"در نور از یک مرد که دچار وحشتناک, مرگ, من فکر می کردم وجود دارد خواهد بود یک کمی احترام بیشتری برای او اگر نه برای ایجاد قانون خوب," او گفت:.

خانه مجموعه به ادامه کمیته بحث در مورد تخته سنگ از طرح های چهارشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن