پلوسی: متحده شهرستانها به دنبال $1T برای جلوگیری از اخراج از ویروس

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 1 مه سال 2020 10:32:26 am پیاده پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی ب

توسط NEWSATROPAT در 21 اردیبهشت 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 1 مه سال 2020 10:32:26 am
Nancy Pelosi, US coronavirus cases, US jobless rate, US unemployment rate, unemployment rate US, World news, Indian Express پیاده پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی به عنوان آنها راه رفتن در امتداد خیابان اصلی چهار شنبه, آوریل 1 سال 2020 در فلاشینگ بخش از ملکه قصبه نیویورک. (AP Photo/فرانک فرانکلین دوم)

مجلس نانسی پلوسی گفت: این دولت و دولت های محلی به دنبال به $1 تریلیون دلار برای coronavirus هزینه های بسیار زیبا و معیار برای کمک مالی بعدی بسته است که برخی برای اجرا به مخالفت جمهوری خواهان مجلس سنا.

Pelosi اذعان کرد دولت فدرال ممکن است قادر به ارائه آن بسیار است. اما او گفت: پول برای قهرمانان مورد نیاز است برای جلوگیری از اخراج به عنوان فرمانداران و شهرداران خیره جوهر قرمز در بودجه خود را.

بسیاری از حوزه های قضایی روبرو هستند افزایش هزینه از سلامت همه گیر و کاهش درآمد اقتصادی shutdown. بهترین راه آمریکایی ها می توانند در حمایت از خط مقدم جامعه کارگران پلوسی گفته است به مطمئن شوید که آنها نمی از دست دادن شغل خود را به کاهش بودجه.

این چیزی است که از بالاترین اولویت" پلوسی گفت. آن افتخارات قهرمانان ما است. پرستاران حمل و نقل رانندگان اتوبوس و کارگران دیگر "را به خطر می اندازند زندگی خود را به صرفه جویی در زندگی می کند و در حال حاضر آنها در حال رفتن به از دست دادن شغل خود را, او گفت:.

$1 تریلیون دلار برچسب قیمت می آید پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل منتقل تن او نشان می دهد او باز است تا با توجه به بودجه اضافی در آینده coronavirus امداد لایحه.

اما چشم ظاهر شکل خواهد بود در بالای نزدیک به 3 تریلیون کنگره در حال حاضر تایید شده برای نجات اقتصاد و مقابله با بحران بهداشت و درمان.

در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "اگر ما در انجام این کار ما باید برای به دست آوردن چیزی برای آن است.

کنگره است که بخشی از بازگشایی در هفته آینده به عنوان خانه برگزار کلید جلسات کمیته سنا و مجلس gavels به جلسه پس از توقیف بیش از یک ماه طول بیماری همه گیر.

اما قوه مقننه خواهد بود یک تغییر مکان.

سناتور توصیه می شود برای پوشیدن ماسک نگه داشتن 6 پا از هم جدا کرده اند و اکثر کارکنان از خانه کار می کنند, با توجه به رسمی راهنمایی. در خصوصی جمهوری خواه ناهار, از آن خواهد شد فقط سه سناتور به یک جدول. دموکرات ها را مجبور ناهار توسط کنفرانس تماس بگیرید.

سناتور در حال افزایش هشدار دهنده در مورد خطرات بهداشتی از سرگیری عملیات.

در یک کنفرانس تلفنی پنج شنبه در کنگره پزشک گفت: دفتر خود ندارد سیستم تست در دسترس فوری ویروس چک به عنوان اتفاق می افتد در کاخ سفید با توجه به یک جمهوری خواه و آشنا با تماس با ستاد.

به جای پزشک گفت: این دفتر تنها چک آن دسته از نمایندگان مجلس که در حال نشان دادن علائم. نتایج آزمون را تا هفت روز, او به آنها گفت.

قابل توجه کلید جلسات عمومی ممکن است بسیاری از اعضای عمومی تحت هدایت از کمیته قوانین مجلس سنا می گوید که مردم می توانند مشاهده مجموعه مقالات آنلاین.

مقامات به خصوص در مورد صدها آشپز وادار سازد کارکنان و کارگران تعمیر و نگهداری مورد نیاز برای اجرای گسترده کنگره پیچیده برای 100 سناتور.

خانه کاهش یافته و این هفته را به آن 430 اعضا را به جلسه بعد از کنگره پزشک هشدار داد آن بود که ارزش خطرات بهداشتی. مک کانل کاهش یافته است می گویند اگر او مشورت با پزشک در تصمیم گیری برای از سرگیری سنا عملیات.

به عنوان بسته کمک های جدید طول می کشد شکل مک کانل گفت: در فاکس است که او مایل به در نظر گرفتن پول برای ایالات اما در مورد ارسال فدرال دلار به قید وثیقه از ولخرجی.

ما علاقه مند به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال به متحده برای کمک به آنها با تصمیم گیری های بد آنها در گذشته ساخته شده ربطی به coronavirus اپیدمی ایران با رهبر گفت.

مک کانل اصرار دارد هر تازه بودجه باید به مسئولیت اصلاحات برای جلوگیری از آنچه که او خواستار یک بیماری همه گیر از دعاوی بر علیه پزشکان در بیمارستان ها و کسب و کار بازگشایی در این بیماری همه گیر.

در جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به لیبریا فیل مورفی نیوجرسی گفت: دولت به تنهایی ممکن است نیاز به 20 میلیارد دلار به 30 میلیارد دلار.

این یک ضربه بزرگ مورفی گفت. ما نمی بینیم آن را به عنوان یک کمک مالی." اقتصادی خرابه از شیوع کروناویروس را تهدید می کند مک کانل خانه خود دولت نیز هست. کنتاکی را دولت مواجه است و کمبود درآمد با توجه به بودجه و گزارش صادر پنج شنبه.

گریم بینی می تواند نیروی لیبریا اندی Beshear را دردناک کاهش بودجه در زمانی که این ویروس شیوع است توقیف بسیاری از کسب و کار قرار داده و صدها نفر از هزاران نفر از Kentuckians ،

Beshear گفت که او ساخته شده یک گام اضافی برای کمک های فدرال در یک پنج شنبه در گفتگو با مک کانل.

من او را درک شنوایی من Beshear گفت: در جلسه توجیهی روزانه. در حال حاضر من امیدوارم که او قادر خواهد بود به عمل می کنند." در ترسیم اولویت های بعدی بسته پلوسی گفت: بودجه جدید دولت برای شهرستان و شهرستان دولت می تواند گسترش بیش از چندین سال.

کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: فرمانداران خواسته اند برای $500 میلیارد دلار و شهرستان و شهر دولت ها درخواست یک مقدار مشابه.

ما در حال رفتن به قادر به پوشش همه آن پلوسی گفت.

اما به اندازه دولت فدرال می تواند به ارائه کمک های مالی برای جلوگیری از گسترده اخراج, او گفت:, که هدف ما است. رهبران کنگره بنا از اولویت های بعدی, پنجمین دور, کمک, حتی به عنوان کلید سناتور صدا آلارم بیش از خطرات بهداشتی از بازگشایی کنگره ایالات متحده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب