دره به قله: UND بسکتبال دست ارائه 2022 چشم انداز از مینه سوتا

برای اولین بار در حدود یک سال UND بسکتبال مردان برنامه دست یک بورس تحصیلی را به 2022 چشم انداز.

در چهارشنبه 2022 چشم انداز جکسون Loge موریس منطقه دبیرستان (Minn.), 6-پا-8 رو به جلو گفت: او موفق به دریافت یک بورس تحصیلی را از مبارزه با شاهین.

Loge اولین 2022 پیشنهاد برای UND پس از برنامه ارائه شده Enderlin (N. D.) دوقلوها گاس و جو Hurlbert. جو Hurlbert در حال حاضر ارائه می دهد از آیووا و کلرادو است.

UND است Loge اولین ارائه دهد. اما Ryan James, مینه سوتا بسکتبال استخدام کارشناس توییتی در اوایل این ماه که Loge بود شنیدن از مینه سوتا-Duluth, داکوتای جنوبی, دولت, Appalachian State, آزادی, Belmont, Augustana, North Dakota State و سنت توماس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جکسون Loge پسر سابق Minnesota Gophers بازیکن بسکتبال کوین Loge. جکسون به طور متوسط با 23 امتیاز در هر بازی برای موریس منطقه در طول این فصل است.

کریس Maiello بود سر شنا و غواصی مربی UND زمانی که مدرسه قطع هر دو مردان و زنان در برنامه ها در سال 2017.

Maiello که قابل توجه بود به عنوان او علنا دفاع از خود, ورزش, در, UND در حالی که مدرسه در نظر گرفته شده ورزشی در کاهش سرعت فرود روی پای خود را به عنوان سر مردان و زنان شنا و غواصی مربی در دانشگاه کانکتیکات است.

در چهارشنبه, UConn خود را اعلام کرد برش مردان شنا و غواصی همراه با سه نفر دیگر ورزشی در پایان 2020-21 فصل است.

UConn دو و میدانی گفت: آن را به حال برای کاهش 25 درصد از بودجه خود را از دانشگاه حدود 10 میلیون دلار توسط 2023 و آن را به خلاص شدن از شر مردان, عبور از کشور زنان, قایقرانی مردان شنا و غواصی و مردان تنیس. حدود 124 دانشجو-ورزشکاران تحت تاثیر قرار خواهد شد.

این دانشگاه همچنین کاهش هزینه کمک هزینه تحصیلی از جمله برای دو و میدانی آغاز در 2020-21 سال تحصیلی و تعداد بورس های تحصیلی ارائه شده در مردان گلف و مردان و میدانی خواهد بود کاهش یافته است.

سابق UND standout Freije رفتن به سوئد

سابق UND بسکتبال زنان standout Fallyn Freije است گام گذاشتن در یک طرفدار بسکتبال حرفه ای.

Freije یک داکوتای شمالی, مادری منتقل ایالتی مونتانا برای او آخر فصل از واجد شرایط بودن. Freije قرار دادن با هم یک تاریخی نجومی در ایالتی مونتانا در 2019-20 قبل از coronavirus همه گیر قطع رویای خود را از یک NCAA Tournament ظاهر.

در چهارشنبه Freije اعلام کرد او را از رفتن به سوئد برای شروع حرفه ای روی لئامت دادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de