ما می فرستد ناوهای هواپیمابر به دریای چین جنوبی در طول چینی دریل

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 12:51:21 pm

US aircraft carriers, US-South China Sea, US-China, ما حامل به مدت طولانی انجام تمرینات در غرب اقیانوس آرام از جمله در دریای چین جنوبی با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده. (فایل)

دو ما هواپیما حامل انجام شد تمرینات در مورد مناقشه دریای چین جنوبی در شنبه نیروی دریایی آمریکا گفت که چین نیز انجام نظامیان که باید مورد انتقاد قرار گرفته است توسط پنتاگون و کشورهای همسایه.

چین و ایالات متحده را متهم به یکدیگر از stoking تنش در آبراه استراتژیک در یک زمان از روابط تیره بیش از همه چیز از کروناویروس جدید به تجارت به هنگ کنگ. USS Nimitz و یو اس اس رونالد ریگان بودند انجام عملیات و تمرینات در دریای چین جنوبی “برای حمایت از یک باز و رایگان هند و اقیانوس آرام” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

آن را می گویند دقیقا همان جایی که تمرینات انجام شد در دریای چین جنوبی گسترش یافته است که برای برخی از 1500 متر (900 کیلومتر) و 90 درصد آن است که ادعا توسط چین با وجود تظاهرات از همسایگان خود.

“هدف این است که نشان می دهد یک سیگنال روشن به شرکا و متحدان ما است که ما متعهد به امنیت و ثبات منطقه ای” Rear Admiral George M. Wikoff به نقل از به نقل از وال استریت ژورنال که برای اولین بار گزارش تمرین.

Wikoff فرمانده اعتصاب گروه به رهبری رونالد ریگان گفت: تمرینات نمی شد در پاسخ به کسانی که در حال انجام توسط چین که پنتاگون انتقاد این هفته به عنوان “ضد تولیدی به تلاش در کاهش تنش ها و حفظ ثبات”.

چین را رد کرد آمریکا به انتقاد از آن دریل روز جمعه و پیشنهاد ایالات متحده بود به سرزنش برای افزایش تنش است. ما حامل به مدت طولانی انجام تمرینات در غرب اقیانوس آرام از جمله در دریای چین جنوبی با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده.

در یک نقطه به تازگی ایالات متحده تا به حال سه حامل در منطقه است. چین هفته گذشته اعلام کرد این برنامه ریزی شده بود پنج روز از دریل شروع ژوئیه 1 در نزدیکی جزایر پاراسل که ادعا شده توسط هر دو ویتنام و چین است. ویتنام و فیلیپین نیز با انتقاد از برنامه ریزی چینی دریل هشدار آنها می تواند ایجاد تنش در منطقه و تاثیر پکن ارتباط با همسایگان خود.

ایالات متحده چین را متهم به تلاش برای ارعاب آسیایی, همسایه که ممکن است بخواهید برای بهره برداری گسترده آن ذخایر نفت و گاز.

برونئی و مالزی و فیلیپین و تایوان و ویتنام نیز مدعی بخش هایی از دریای چین جنوبی که حدود 3 تریلیون دلار از تجارت می گذرد هر سال است.

ایالات متحده در بیانیه ای گفت: در این تمرینات نیروی دریایی به فرماندهان انعطاف پذیری و قابلیت “که تنها نیروی دریایی ایالات متحده می تواند فرمان”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de