به روز شده: مظنون را بازداشت گرفته پنج ساعت به چنگال بزرگ بن بست

GRAND FORKS — دو مرد گرفته شده اند را بازداشت و پس از پنج ساعت-بست طولانی با پلیس در یک خانه در شمال چنگال بزرگ.

مشکوک از خانه بیرون آمد و در حدود 8:55 p. m. او دومین فرد به بیرون آمدن از خانه شخص دیگری آمد از خانه حدود یک ساعت قبل. پلیس بلافاصله مطمئن شوید که اگر یک شخص سوم باقی ماند اما در 9:10 بعد از ظهر تایید کرد که تنها وجود دارد دو در خانه و این ساختار در حال حاضر روشن است. خانه واقع شده است و در 2200 بلوک 12th Avenue North در گرند فرک.

آن آغاز شده و با یک تعقیب و گریز پلیس با پای پیاده در اواخر بعد از ظهر در شمال چنگال بزرگ. به زودی پس از آن یک پناهگاه در محل هشدار صادر شد برای ساکنان به عنوان پلیس جستجو برای شک دارم. به گفته پلیس مظنون درگیر شده اند ممکن است در یک آدم ربایی است.

در نهایت پلیس zeroed در خانه در 12th Avenue North های مختلف و اجرای قانون در پاسخ از جمله چنگال بزرگ منطقه ای با مگس کش زدن تیم. در طول کشمکش پلیس و سه غیر کشنده فلش-bang دستگاه ها در تلاش برای متقاعد کردن مظنون به بیرون آمدن از خانه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مظنون متعدد فعال حکم برای دستگیری او اگر چه از چنگال پلیس سرهنگ دریک Zimmel گفت که او مطمئن نیستید از ماهیت آن حکم. Zimmel گفت هرالد فقط قبل از 4 بعد از ظهر که پلیس مشغول به کار بودند به منظور بررسی اطلاعات در مورد شک دارم. Zimmel باور نمی وجود دارد یک تهدید فوری برای عموم مردم.

“آن فرد است و و در حال حاضر فرار افسران,” او گفت:. “ما فقط می خواهم به زودی که مردم نمی آمد با او قبل از ما می توانیم.”

Zimmel گفت: شرایطی که منجر به مظنون در حال فرار از پلیس هنوز تحت بررسی است. او گفت: یک گزارش ممکن است ساخته شده است که شامل مرد صبح روز سه شنبه در مورد حادثه ای که صورت گرفت روز پیش اما پلیس هنوز در حال بررسی اعتبار آن گزارش بود.

“من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد عمیق به حدس و گمان” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de