Coronavirus جهانی به روز رسانی 13 ژوئن: یونان مجموعه ای برای باز کردن به گردشگران پس از نزدیک به 3 ماه lockdown; ایتالیا تلفات 78

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 13 ژوئن 2020 10:59:29 pm دایره طراحی شده برای کمک به جلو

توسط NEWSATROPAT در 26 خرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 13 ژوئن 2020 10:59:29 pm
دایره طراحی شده برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus با تشویق اجتماعی فاصله خط سان فرانسیسکو دولورس پارک. (عکس از آسوشیتدپرس)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: Covid مربوط به مرگ و میر در ایتالیا صعود 78 در شنبه رویترز به نقل از عمران سازمان حفاظت عنوان کرد و گفت: در حالی که شمارش جدید کروناویروس موارد افزایش 346. کل مرگ و میر پس از 21 فوریه در حال حاضر در 34,301. در حالی که این کشور شاهد موج تازه Covid-19 موارد ایتالیا همراه با آلمان و فرانسه و هلند امضا کرده اند قرارداد با Astrazeneca به عرضه شهروندان اروپایی با یک واکسن علیه coronavirus وزیر بهداشت گفت.

در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus برزیل پیشی گرفت بریتانیا در روز شنبه با 909 جدید مرگ و میر در 24 ساعت در نظر گرفتن تلفات به 41,828. با آخرین آمار و ارقام آن را در حال حاضر تبدیل به جهانی دوم-بالاترین کشور با حداکثر تعداد Covid مرتبط با مرگ و میر. این کشور گزارش داد در مجموع 828,810 تایید موارد coronavirus با 25,982 عفونت های جدید به عنوان در هر آژانس خبری AP را شمارش.

تا کنون ایالات متحده خود را حفظ کرده است رکورد بالاترین Covid-19 مرگ و میر در جهان گزارش 114,669 مرگ و میر. در ضمن به گفته جان هاپکینز تعداد کل تایید عفونت در جهان می ایستد در 7,669,317 با بالاترین گزارش از ما پس از برزیل و روسیه است. هند و پاکستان در جایگاه چهارم با 308,993 عفونت. جهانی مرگ و میر در ایستاده بود 4,26,165 با ما گزارش بیشترین تعداد مرگ و میر پس از برزیل و انگلستان و ایتالیا.

در اینجا آخرین تحولات از سراسر جهان:

یونان را به باز کردن به گردشگران ب. ظ می گوید: ایمنی اولویت

یونان نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis اعلام کرد که این کشور آماده است برای باز کردن آن فرودگاه به بازدید کنندگان خارجی اضافه کردن امنیت گردشگران است یک اولویت برای این کشور انتخاب شده است. حسابداری برای حدود 20% از یونان رشد گردشگری حیاتی برای مدیترانه ملت که برخاسته از یک دهه بحران بدهی در سال 2018 است.

پس از نزدیک به سه ماه lockdon بین المللی پرواز و از کشور اصلی فرودگاه از سر گرفته خواهد شد در ژوئن 15. "این یک لذت بزرگ به اینجا در Santorini... برای ارسال پیام: یونان آماده است برای استقبال از گردشگران در تابستان امسال با قرار دادن خود ایمنی و سلامت به عنوان اولویت شماره یک," Mitsotakis گفت.

در این جزوه عکس های ارائه شده توسط نخست وزیر دفتر نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis دوم سمت چپ با پوشیدن یک ماسک محافظ به استقبال یک پزشک در طول سفر خود در بیمارستان از سانتورینی در روز شنبه 13 ژوئن 2020.(Dimitris Papamitsos/ نخست وزیر را از طریق AP)

ایتالیا و آلمان و فرانسه و هلند امضای قرارداد با Astrazeneca برای واکسن

ایتالیا و آلمان و فرانسه و هلند امضا کرده اند قرارداد با Astrazeneca به عرضه شهروندان اروپایی با یک واکسن علیه coronavirus ایتالیا, وزیر بهداشت گفت: در روز شنبه. او اضافه کرد که دسته اول از دوز خواهد بود ساخته شده در دسترس تا پایان سال 2020 رویترز گزارش داد.

وجود 400 میلیون دوز از این واکسن به عنوان مندرج در قرارداد که توسعه یافته با دانشگاه آکسفورد. آزمایش فاز برای واکسن در حال حاضر پیشرفته و انتظار می رود برای پایان دادن به در پاییز روبرتو Speranza گفت: در Facebook post.

همه گیر باید فرصت را برای اصلاح کشور: ایتالیا PM

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته گفت: کشور نمی تواند به بازگشت به حالت عادی پس از coronavirus اضطراری اما باید به نوبه خود بحران را به یک فرصت برای اصلاح کشور, رویترز گزارش داد. این کشور پس از آن که کانون coronavirus گزارش بیش از 236,000 موارد و 34,000 مرگ و میر.

"این زمان به کار بر روی یک پروژه روشن برای بیرون آمدن از بحران" کونته گفت: در سخنرانی افتتاحیه از یک سیاست مشاوره در رم. "ما باید از مزیت های (وضعیت) به نوبه خود بحران را به یک فرصت و حذف همه موانع است که باید آهسته (ایتالیا), پایین," او اضافه شده است.

کونته گفت: ائتلاف دولت مشغول به کار بود در یک طرح ساده بوروکراسی فشار دیجیتال سرمایه گذاری و انرژی سبز و بهبود آموزش و پرورش, حمایت از فقیرترین و آوردن بیشتر زنان به نیروی کار.

مدرسه کودکان بازی شیر یا خط خود را در کیف مدرسه در هوا در طول اوباش فلش "باز مدارس!" در Gianicolo تراس مشرف رم چهار شنبه, ژوئن 8 سال 2020 در آخرین روز از مدرسه است. (عکس از آسوشیتدپرس)

سابق پاکستان PM یوسف رضا گیلانی آزمایش ویروس

سابق نخست وزیر پاکستان یوسف رضا گیلانی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان نشان داد پسر خود را در روز شنبه Dawn گزارش شده است. در یک صدای جیر جیر پسر Kasim گیلانی سرزنش نخست وزیر عمران خان و ملی پاسخگویی دفتر (NAB) برای پدرش ابتلا به عفونت است.

گیلانی روز پنج شنبه تا به حال به نظر می رسد در یک NAB شنوایی در راولپندی و درخواست کرده بود که قاضی از آنجا که تعدادی از نمایندگان مجلس تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 او ممکن است با توجه به معافیت دائم از شخصی به حضور در دادگاه است. نخست وزیر سابق همراه با PML-N رهبری نواز شریف و حزب مردم co-رئیس آصف علی زرداری از متهم دریافت خودروهای لوکس و هدیه از Toshakhana.

در میان افزایش عفونت در آفریقا و چین ارائه می دهد آزمون هواکش

به عنوان همه گیر در ادامه به تسریع در آفریقا و رهبران این کشور می گویند چین خواهد اطمینان از تامین 30 میلیون تست کیت و 10000 فن های هر ماه, AP گزارش شده است. یک بیانیه آفریقای جنوبی دفتر ریاست جمهوری می گوید که این منابع در دسترس خواهد بود برای خرید از طریق جدید قاره پلت فرم است که کشورهای آفریقایی راه اندازی به مذاکره قیمت های ارزان تر برای به فوریت مورد نیاز تجهیزات پزشکی در میان شدید رقابت های جهانی است. سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: هر کشور آفریقایی داده خواهد شد و یک سهمیه بر اساس آن جمعیت و تعداد ویروس موارد است. این بیانیه در ادامه گفت که کانادا, هلند, کره جنوبی و فرانسه نیز همکاران در تلاش است.

با توجه به کمبود تست کیت در آفریقا و کشور ahs شده است در حال سقوط کوتاه در انجام COvid-19 آزمون و تا کنون از انجام 3 میلیون و آزمون کوتاه از هدف خود را از حدود 13 میلیون نفر است.

در این 8 ژوئن 2020 عکس های منتشر شده توسط سازمان ملل متحد ماموریت اتحادیه آفریقا در دارفور (یونامید) بنگلادش نیروهای حافظ صلح ارائه ماسک و دست عفونی به مردم محلی در خیابان های الفاشر شهر در شمال دارفور به عنوان بخشی از کمپین آگاهی در COVID-19 در سودان. (یونامید از طریق AP)

روسیه Covid شمارش بیش از 520,000

روسیه سومین در جهان از Covid شمارش شنبه گزارش 8,706 جدید coroanvirus موارد افزایش آن تجمعی تعداد بالا 520,000 به عنوان در هر انتخاب' شمارش. با 520,129 Covid موارد رسمی آن مرگ و میر می ایستد در 6,829. در حالی که پرسش های مطرح شده از روسیه را پایین نرخ مرگ و کرملین هرگونه مشکل با داده های رسمی. در یک جلسه توجیهی در روز شنبه معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova که ریاست گروه ضربت گفت که این آمار در مورد تعداد مرگ و میر ممکن است نیاز به تجدید نظر ریا خبر داد. این گروه ضربت کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

افسران روسی با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر عفونت کروناویروس راه رفتن در میدان کاخ در سنت پترزبورگ ، (عکس از آسوشیتدپرس)

پکن در زمان جنگ اضطراری' پس از, تازه, عفونت های بسته بازار

پس از شش تازه Covid-19 موارد گزارش شده در پکن پایتخت چین قرار دادن خود را در یک "زمان جنگ" جای پای تحمیل بخشی از مستند بستن بازار و ممنوعیت گردشگری و رویدادهای ورزشی در شهر بيمناك و در موج دوم از عفونت رویترز گزارش داد.

"مطابق با اصل قرار دادن ایمنی تودهها و بهداشت اول ما به تصویب رسید مستند اقدامات برای Xinfadi بازار و اطراف محله" چو Junwei یک مقام رسمی گفت: یک جلسه. منطقه است در یک "جنگ به حالت اضطراری," او اضافه شده است.

آخرین ویروس شمارش در پکن در حال حاضر در نه در سه روز گذشته در حالی که 12 عفونت های جدید گزارش شده در سایر نقاط چین است.ملی چین کمیسیون بهداشت, (NHC) گفت: 18 جدید تایید coronavirus موارد گزارش شده در کشور در روز جمعه از جمله شش در داخل کشور منتقل موارد در پکن. (ادامه مطلب)

چینی شبه نظامی پلیس مارس در شکل گیری خارج از Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار منطقه در پکن روز شنبه 13 ژوئن 2020. (عکس از آسوشیتدپرس)

Coronavirus هدف قرار دادن آمریکایی ها سخت ترین: که

سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: آمریکایی ها در حال تحمل فشار جهانی coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر با شمال و جنوب امریکا در حال حاضر با داشتن چهار از 10 بدترین آمار کشورهای جهان با توجه به انتخاب. این بیماری بود "بسیار فعال" در آمریکای مرکزی و جنوبی که بالا اورژانس متخصص مایک رایان گفت.

برجسته وضعیت فعلی در برزیل در حال حاضر جهانی hotspot برای ویروس, Ryan وجود دارد گفت: افزایش نگرانی به خصوص در شدت جمعیت شهرستانها. این کشور در نظام سلامت بود "هنوز هم مقابله" اگر چه برخی از بخش های مراقبت ويژه شد و در یک مرحله بحرانی و تحت فشار سنگین با بیش از 90 درصد اشغال تخت نرخ رایان گفت: با توجه به رویترز.

یک رهگذر می پوشد یک ماسک از نگرانی برای coronavirus در حالی که راه رفتن در گذشته یک نمای پنجره چهار شنبه, ژوئن 11, 2020, در بوستون. (عکس از آسوشیتدپرس)

اروپا باید به طور کامل سرکوب ویروس: ما اکونومیست

جفری ساکس برجسته ما اقتصاددان گفت: می تواند وجود داشته باشد هیچ واقعی بهبود اقتصادی در اروپا مگر اینکه دولت "به طور کامل سرکوب" coronavirus AP گزارش شده است. او گفت: اروپا نیاز به بیان یک قاره گسترده استراتژی "به جای فرد کشورها اتخاذ راه حل های خود را" به سرکوب COVID-19 و با خیال راحت سفر دوباره آغاز شده است.

"قبرس نیازهای گردشگری یونان, گردشگری, ایتالیا نیازهای گردشگری چگونه است که این اتفاق می افتد اگر بیماری ادامه دارد," او گفت:. او گفت: پس از COVID-19 بازیابی استراتژی باید به حساب آورد که بسیاری از اقتصادهای در حال تحت "دائم تغییر ساختاری? و بسیاری از فعالیت ها ?نمی بازگشت راه را قبل از آنها بودند." ساکس گفت: سرعت سریع است که در آن اقتصاد دیجیتال پیشرفته است در ماه های اخیر نیاز به یک نگاه عمیق به چگونه آن را به کار به طور موثر و منصفانه و به ترویج شغل بهتر.

آفریقای جنوبی گزارش گنده تاخیر در نتایج آزمایش می بیند بزرگترین واحد-روز افزایش موارد

امی پرونده ها و کمبود تست مواد آفریقای جنوبی گفت: میانگین تاخیر در به دست آوردن coronavirus نتایج آزمایش از آزمایشگاه افزایش یافته است به 12 روز خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد. آفریقای جنوبی نشان دهنده بیش از یک چهارم از آفریقا ویروس موارد با بیش از 61,000. دو روز پیش Matshidiso Moeti که با مدیر منطقه ای آفریقا گفته بود عفونت شد "accelrating" در آفریقا و در مورد کمبود تست کیت. آفریقای جنوبی دیده می شود بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus موارد — 3,359.

تا کنون کشور ahs انجام شده حدود یک سوم از ویروس آزمون در آفریقا است. روز جمعه آفریقای جنوبی آخرین گزارش هفتگی توسط موسسه ملی بیماریهای واگیر گفت: متوسط زمان به فرآیند آزمون در آزمایشگاه رشد کرده از کمی بیش از دو هفته به یک ماه پیش. عمومی آزمایشگاه زودتر بودند دست زدن به سه چهارم از coronavirus تست اما این کاهش به بیش از یک چهارم از 6 ژوئن. زمان چرخش در آزمایش توسط آزمایشگاه خصوصی است کمتر از دو روز.

(منبع: توییتر/که آفریقا)

مکزیک آماده بازگشایی نیمی از کشور

مکزیک شروع به تنظیم تاریخ برای دوباره باز کردن کسب و کار در نیمی از کشور در هفته آینده حتی به عنوان در سراسر کشور روزانه مورد تأیید افزایش رکورد 5,222 جمعه و 504 جدید مرگ و میر گزارش شده است. کل موارد تایید شده در حال حاضر تعداد 139,196 و مجموع مرگ و میر در تقریبا 16,450. هر دو در نظر گرفته قابل توجهی undercounts با توجه به بسیار محدود تست.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus راه رفتن را از طریق مترو با یک پرتره از بنیانگذار اتحاد جماهیر شوروی ولادیمیر لنین در پس زمینه در مسکو, روسیه. (AP Photo/پاول Golovkin)

دولت فدرال اعلام کرد که با شروع دوشنبه نیمی از مکزیک 32 متحده می توانید شروع به محدود re-دهانه از هتل ها و رستوران ها و گسترده تر re-دهانه از بازار. برای مثال کارخانه ها و هتل ها می تواند از سرگیری عملیات اگر آنها را اقدامات ایمنی. این طرح بر اساس چهار رنگ است که در آن ایالت با بدترین شرایط در حال رنگ قرمز و کسانی که در حال پیشرفت هستند و نارنجی. متحده در نهایت تغییر به رنگ زرد و سپس سبز به عنوان شرایط بهبود یافته است.

ایالات متحده برای دوباره باز هستند کسانی که سقوط نرخ coronavirus بستری شدن در بیمارستان, نرخ پایین تر از عفونت و قابل قبول نسبت موجود در تخت بیمارستان. آنها شامل متحده هستند که خانه به استراحتگاه مانند کانکون و لس Cabos اما نه هواتولکو یا Acapulco.

آمریکایی ها حفظ virus به عنوان اقدامات احتیاطی متحده بازگشایی

حتی به عنوان متحده و مناطق شهری سراسر کشور آرامش محدودیت در زندگی اجتماعی و اقتصادی در حال انجام coronavirus گیر یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها نیست و در عین حال آماده به رها بهداشت عمومی رفتارهای است که کمک به کاهش خطر از خود و مردم در اطراف آنها متعاهد ویروس است که باعث COVID-19.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus حمل یک نگاهی به دور و سفارش غذا همراه محبوب در خرده فروشی های خیابانی در پکن. (AP Photo/Ng هان Guan)

به طور کلی 90 درصد آمریکایی ها می گویند آنها با پوشیدن یک ماسک با توجه به نظرسنجی جدید انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای اطلاعات پایه و اساس است. که بالاتر از در ماه آوریل زمانی که 78 درصد بودند با پوشیدن ماسک در پاسخ به این بیماری است. آخرین COVID تاثیر نظرسنجی سوم در یک سری اندازه گیری همه گیر و تاثیر آن بر آمریکایی ها فیزیکی و روانی و سلامت اجتماعی است.

ترکیه گزارش روزانه افزایش ویروس موارد به بیش از 1000

ترکیه روز جمعه گزارش روزانه بالاتر تعداد coronavirus موارد از دو هفته پس از دولت آرام بسیاری از محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش عفونت. وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: وجود 1,195 تایید موارد در 24 ساعت, هل دادن این کشور در مجموع تایید caseload به 175,218. این اولین بار بود که تعداد موارد جدید ثبت شده در یک روز پیشی 1,000 پس از معلق در هوا حدود 800 یا 900 برای نزدیک به دو هفته است.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases مردم راه رفتن در امتداد یک خاکریزی از رودخانه مسکو پس از آب و هوای گرم در مسکو, روسیه. (AP Photo/الکساندر Zemlianichenko)

Koca همچنین گزارش 15 بیشتر ویروس های مرتبط با مرگ و میر پایین ترین روز به روز تعداد مرگ و میر در بیش از دو ماه. ترکیه مرگ و میر از این بیماری همه گیر در حال حاضر در 4,778.

محبوب BP دارو قرار ندهید بیماران در معرض خطر بیشتری مطالعه جدید می یابد

با توجه به یافته های یک مطالعه جدید محبوب ترین ها ضد فشار خون و داروهای قرار نیست کسانی که با فشار خون بالا در معرض خطر بیشتری از COVID-19. دو فشار خون-کاهش مواد مخدر در کلاس به نام بازدارنده های ACE و ARBs آمد تحت بررسی پس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش شده در ماه آوریل است که 72 درصد از بستری COVID-19 بيماران 65 سال یا مسن تر بود, فشار خون بالا.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر جدید کروناویروس پیاده روی در خارج از یک مرکز خرید در pedestran خیابان خرید در پکن. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

محققان در دانشگاه آکسفورد توصیه کرده بود که برخی از بیماران جلوگیری از مواد مخدر تا خطرات بودند بهتر شناخته شده در حالی که دیگران استدلال بیماران باید ماندن در داروها. یک کارشناس در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز مواد مخدر ایمنی و اثربخشی در بالتیمور در توصیف این بحث به عنوان "یکی از مهم ترین بالینی سوالات."

فرانسه به آسانسور کنترل مرز اتحادیه اروپا برای مسافران در ژوئن 15

فرانسه را لغو محدودیت در مرزهای اتحادیه اروپا برای مسافران در ژوئن 15, فرانسوی داخلی و خارجی وزارتخانه در بیانیه ای گفت: در روز جمعه. "با توجه به مطلوب توسعه از وضعیت سلامت در فرانسه و اروپا و مطابق با توصیه های کمیسیون اروپا...فرانسه بلند خواهد شد در 15 ژوئن (0h00) تمام محدودیت های تردد در آن به اروپا مرزهای داخلی (زمین و هوا و دریا) به اجرا گذاشته شد و به مبارزه با COVID-19 گیر" در بیانیه ای گفت:.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus راه رفتن پایین خیابان در مرکز مسکو, روسیه. (AP Photo/الکساندر Zemlianichenko Jr)

مسافران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین از آندورا, ایسلند, لیختن اشتاین, موناکو, نروژ, سان مارینو سوئیس و واتیکان همچنین قادر خواهد بود برای ورود به خاک فرانسه بدون محدودیت بیانیه ای گفت:. از طریق روابط متقابل و محدودیت ها از جمله دو هفته قرنطینه پس از ورود خود ادامه خواهد داد به درخواست در مرز با اسپانیا و انگلستان به آن اضافه شده است.

مدرن را واکسن به نظر می رسد برای روشن شدن ایمنی مانع در مطالعه ماوس

یک سری از مطالعات در موش های مدرن وارز COVID-19 لنت برخی از اطمینان است که آن را نمی ممکن است افزایش خطر بیشتر بیماری شدید که یک دوز ممکن است به حفاظت در برابر رمان coronavirus با توجه به داده های اولیه روز جمعه منتشر خواهد شد.

قبل از مطالعات انجام شده بر روی یک واکسن برای سارس – یک پسر عموی نزدیک به این ویروس جدید است که باعث COVID-19 – نشان می دهد واکسن در برابر این نوع از ویروس ممکن است ناخواسته اثر باعث شدید بیماری که واکسن فرد است و بعد از آن در معرض پاتوژن به خصوص در افرادی که تولید به اندازه کافی قوی پاسخ ایمنی است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن