نهان پیکاسو پرتره از خود را عاشق و, الهه شعر و موسیقی به قرار داده تا برای حراج برای اولین بار

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 2 سال 2020 6:54:13 pm

Marie-Thérèse Walter portrait, Spanish impressionist painter Pablo Picasso, Unseen Picasso portrait of his muse, Femme endormie, world news, indian express 1931 پرتره با عنوان Femme endormie بود به ارث برده شده توسط پیکاسو پسر برنارد پس از مرگ. (اعتبار: ساتبی لندن)

غیب پرتره اسپانیایی پابلو پیکاسو نقاش امپرسیونیست از معشوق و الهه شعر و موسیقی, ماری-ترز دسکرو والتر به زودی پرده برداری شد و قرار داده تا برای حراج برای اولین بار در اواخر این ماه. زغال چوب طرح که بخشی از هنرمندان مجموعه شخصی تا زمانی که مرگ او فروخته خواهد شد برای حدود £6m-£9m نگهبان گزارش شده است.

1931 پرتره با عنوان Femme endormie بود به ارث برده شده توسط پیکاسو پسر برنارد پس از مرگ. آن را بعد از خریداری در حال حاضر صاحب آن در سال 1986 و باقی مانده است بخشی از یک مجموعه خصوصی است که هنوز به صورت عمومی به نمایش گذاشته. این طرح در حال حاضر خواهد شد به فروش می رسد به بالاترین پیشنهاد در یک رویداد سازمان یافته توسط بین المللی خانه حراج ساتبی در جولای 28.

هلنا نیومن در سراسر جهان سر از ساتبی امپرسیونیست و مدرن در بخش هنر گفت: نگهبان که نقاشی “مطلق گوهر آن است تا کاملأ پیچیده زیبا می کند.” “او اعمال یک روش است که می دهد باور نکردنی صمیمیت به کار می کنند.”

“این زغال چوب است و به طور موثر دست به معنای واقعی کلمه تقریبا نوازشگر او. آن را فقط فوق العاده به نظر می رسد به بزرگ نقاشی های رنسانس و در عین حال آن را بسیار فوق العاده مدرن و آزاد و خود به خودی و مستقیم است. مانند این است که شما به دنبال بیش از شانه خود را به عنوان او است که طراحی آن را,” او اضافه شده است.

پیکاسو طولانی مدت در رابطه با ماری-ترز دسکرو والتر گفته شد به الهام گرفته اند تعدادی از نقاشی و مجسمه. پیکاسو بود 45 سال و در یک ناراضی از ازدواج زمانی که او برای اولین بار دیدم ماری از طریق پنجره از یک گالری هنری در پاریس در سال 1927. رابطه خود را آغاز کرد به زودی به طول انجامید و پس از چند دهه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>