Coronavirus جهانی به روز رسانی 28 جولای: موارد جدید در ادامه به افزایش در چین; 80,000 مردم فرار ویتنامی شهرستان

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 28 سال 2020 11:56:52 am مردم با پوشیدن ماسک, راه رفت

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 28 سال 2020 11:56:52 am
IITK application process, iitk.ac.in, iit kanpur application form, iit kanpur admissions 2020, iit phd admission, iit jam 2020, education news مردم با پوشیدن ماسک, راه رفتن در یک ایستگاه مترو در هنگ کنگ. (AP Photo/Kin چونگ)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: Coronavirus آلوده بیش از 16.4 میلیون نفر در سراسر جهان و ادعا 6,53,353 زندگی با ایالات متحده و برزیل و هند پیشرو که در فهرست بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار. روز دوشنبه بزرگترین Covid-19 واکسن مطالعه کردم و در جریان با اولین از 30,000 برنامه ریزی داوطلبان کمک به تست عکس های ایجاد شده توسط دولت آمریکا — یکی از چندین نامزد نهایی کشش جهانی واکسن مسابقه. وجود دارد هنوز هم هیچ تضمینی وجود ندارد که تجربی واکسن تهیه شده توسط موسسه ملی بهداشت و مدرن Inc واقعا محافظت می کند.

داوطلبان نمی خواهد می دانم که اگر آنها در حال گرفتن شات واقعی یا ساختگی نسخه. پس از دو دوز دانشمندان را از نزدیک پیگیری که تجارب عفونت بیشتر به عنوان آنها در مورد روال زندگی روزانه خود را به خصوص در مناطقی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش بدون کنترل. این ویروس به کشته شدن بیش از 1,50,000 در ایالات متحده است.

در همین حال سازمان ملل متحد هشدار داد که Coronavirus و محدودیت های آن در حال هل دادن در حال حاضر گرسنه جوامع بیش از لبه کشتن حدود 10,000 بیشتر کودکان یک ماه به عنوان ناچیز مزارع از بازار را کاهش دهد و روستاهای جدا شده از مواد غذایی و کمک های پزشکی. بیش از 550 ، 000 اضافی کودکان هر ماه زده بودن آنچه که به نام هدر سازمان ملل متحد سوء تغذیه است که نشان میدهد در دوک وار اندام و شكم متسع. بیش از یک سال است که 6.7 میلیون از سال گذشته در مجموع 47 میلیون. هدر رفتن و کوتاه قدی می توانید به طور دائم آسیب کودکان از لحاظ جسمی و ذهنی.

مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus راه رفتن را از طریق یک منطقه خرید در پکن روز شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

موارد جدید در ادامه به افزایش چین در سین کیانگ

جدید کروناویروس موارد همچنان به افزایش چین در شمال غربی منطقه سین کیانگ با 57 گزارش روز سه شنبه.

پکن همچنین در گزارش خود اولین مورد از داخلی انتقال در بیش از دو هفته در حالی که در شمال شرقی استان لیائونینگ افزود: یکی دیگر از شش مورد در آن محلی شیوع. یکی دیگر از چهار مورد یافت شد میان چین ورود مسافران از خارج از کشور آوردن مجموع روزانه بیش از 24 ساعت گذشته به 68.

با وجود جدید خوشه چین به نظر می رسد که تا حد زیادی شامل ویروس و مرگ و میر همچنان در 4,634 میان 83,959 موارد است.

سین کیانگ را شیوع اتحاد محور در منطقه پایتخت و بزرگترین شهر ارومچی که در آن مقامات محدود حمل و نقل عمومی جدا شده برخی از جوامع و دستور آزمایش در میان کسانی که در نظر گرفته در معرض خطر عفونت است.

پنس بازديد فلوریدا به بحث COVID-19 واکسن

معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید فلوریدا به برگزاری یک میز گرد با دانشگاه میامی محققان به صحبت در مورد نهایی-مرحله تست آزمایشی COVID-19 واکسن.

پنس گفت: دولت نمی خواهد با عجله روند به تصویب یک واکسن. FDA کمیسر Stephen هان گفت: جدول زمانی برای واکسن آزمایش شده بود فشرده و آژانس در حال انجام در زمان واقعی بررسی اطلاعات.

"ما می خواهیم برای اطمینان از ما حرکت در امن و موثر در سرعت. من می خواهم به اطمینان مردم فلوریدا و مردم سراسر این کشور است که ما را قطع هیچ گوشه ها در توسعه این و یا هر گونه واکسن" پنس به خبرنگاران گفت: پس از میز گرد در روز دوشنبه.

گوگل به نگه داشتن بسیاری از کارکنان خود را در خانه تا ژوئیه 2021

گوگل تصمیم گرفته است که بسیاری از آن 200,000 کارکنان و پیمانکاران باید کار از خانه از طریق ژوئن آینده یک جدی ارزیابی همه گیر پتانسیل ماندن در قدرت از شرکت ارائه پاسخ برای جهان مورد اعتماد ترین موتور جستجوی اینترنتی.

از راه دور-سفارش کار صادر دوشنبه توسط مدیر عامل گوگل Sundar Pichai نیز تاثیر می گذارد دیگر شرکت های متعلق به گوگل, شرکت, پدر و مادر, Alphabet, Inc. آن را نشانه یک شش ماه دیگر تمدید گوگل قبلی برنامه را به نگه داشتن بسیاری از دفاتر آن بسته را از طریق بقیه از این سال است.

"من می دانم که این تمدید جدول زمانی ممکن است با احساسات و من می خواهم به مطمئن شوید که شما در حال مراقبت از خودتان" نوشت پیچای است که الفبای مدیر عامل شرکت در یک ایمیل به کارکنان.

80,000 مردم در حال فرار از شهر ویتنامی پس از ویروس جدید موارد

در مورد 80,000 افراد محلی و گردشگران در حال تخلیه از محبوب ویتنامی ساحل شهر دانانگ پس از بیش از یک دوجین مردم وجود دارد را تایید کرد به COVID-19 دولت روز دوشنبه گفت:.

ویتنام به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک موفقیت در برخورد با coronavirus reimposed اجتماعی فاصله نظم در دانانگ پس از تایید این موارد برای اولین بار شناخته شده است به محلی منتقل شده در این کشور در بیش از سه ماه.

57-year-old man تایید شد به آلوده coronavirus در روز شنبه اول کشور محلی مورد از مارس. سه نفر تایید شدند بیش از آخر هفته و پس از 11 بیشتر در دوشنبه وزارت بهداشت گفت.
روز یکشنبه دولت reimposed اجتماعی فاصله نظم در این شهر است.

جدید شیوع موجب ترس در میان گردشگران در این شهر با بسیاری از برش خود را در سفرهای کوتاه است.

ویروس exacts تلفات سنگین در محله کوئینز از تاج

Damiana ریس بازگشته است در محل کار در منهتن مشغول مو, سالن, ساخت, برجسته blowouts و پسوند. اما ذهن او اغلب به ریش پدرش با او زندگی می کردند در کوئینز او قبل از تسلیم به کروناویروس در سن 76.

"همه مشتریان من بپرسید در مورد او و پس از آن زمانی که من بازگشت به خانه مردم از من بپرسید در خیابان که در آن او است. این یک یادآوری ثابت است که او در اطراف دیگر گفت:" ریس که فکر می کند پدرش مریض شدم در حالی که بازی دومینو در یک مرکز مراقبت روزانه برای سالمندان است.

همه گیر اتحادش را تغییر ریس' زندگی و کسانی که از بسیاری از در تاج, لاتین در محله کوئینز بود که در میان سخت ترین ضربه مکان در جهان است.

حتی اگر گرمسیری موسیقی پدیدار از به تازگی بازگشایی فروشگاه ها و برخی از افراد در خارج از نشستن در رستوران ها ارائه پیاده رو ناهارخوری اثرات طولانی از COVID-19 قابل توجه هستند. گرسنگی و افزایش بیکاری در حال افزایش است. بازماندگان هنوز عزادار عزیزانشان را از دست داده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب