مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت کار به طور موقت ممنوعیت کار مبتنی بر ویزا: گزارش

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 9 مه سال 2020 7:28:20 am بیش از 33 میلیون آمریکایی شغل خود

توسط NEWSATROPAT در 20 اردیبهشت 1399
توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 9 مه سال 2020 7:28:20 am
coronavirus, spain coronavirus, coronavirus latest news, coronavirus us, coronavirus us news, coronavirus italy news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus country wise cases, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus toda update, coronavirus total cases بیش از 33 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در دو ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است که اقتصاد ایالات متحده متوقف شد. (ایسنا/آل Drago/فایل)

ما در حال کار به طور موقت ممنوعیت صدور برخی از کار بر اساس ویزای مانند H-1B محبوب در میان بسیار ماهر است حرفه ای و همچنین به عنوان دانش آموزان ویزا و مجوز کار است که همراه با آنها در میان سطح بالایی از بیکاری با توجه به coronavirus با توجه به گزارش رسانه ها در روز جمعه.

H-1B است یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام کارگران خارجی از کشورهایی مانند هند و چین در گرايش مشاغلی که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری.

حدود 500000 کارگران مهاجر شاغل هستند در آمریکا در H-1B وضعیت.

"رئيس جمهور در امور مهاجرت مشاور در حال طراحی برنامه ای برای آینده اجرایی انتظار می رود در این ماه است که ممنوعیت صدور برخی از موقت جدید مبتنی بر کار ویزا" وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد.

"منظور این است که انتظار می رود در دسته بندی ویزا از جمله H-1B طراحی شده برای کارگران بسیار ماهر و H-2B برای کارگران مهاجر فصلی به عنوان به خوبی به عنوان ویزای دانشجویی و کار مجوز که با آنها همراه است ،

بیش از 33 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در دو ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است که اقتصاد ایالات متحده متوقف شد.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی را پیش بینی منفی نرخ رشد برای کشور است.

مقامات کاخ سفید می گویند که اقتصاد ایالات متحده است که به احتمال زیاد به رشد منفی 15 تا 20 درصد در سه ماهه دوم.

ماهانه گزارش اشتغال در روز جمعه گفت که نرخ بیکاری در آمریکا برای ماه مارس افزایش یافت و به 14.7 درصد است. این بالاترین نرخ و بیشترین بیش از ماه افزایش در تاریخ این سری فصلی تنظیم داده ها در دسترس هستند به ژانویه سال 1948 آمریکا اداره آمار نیروی کار گفت.

به این ترتیب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت داشتن به طور موقت بسته مرزها و محدود مهاجرت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در حال حرکت است به گسترش این محدودیت در حالی که رئیس جمهور مشاوران فشار به ترک آنها را در محل برای ماه ها یا حتی سال های آینده با توجه به چند نفر آشنا با موضوع وال استریت ژورنال گزارش شده است.

ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک فرمان اجرایی را امضا موقت محرومیت مهاجران جدید به مدت 60 روز از جمله اعضای خانواده از ما شهروندان است.

"تغییرات آینده به دولت پیشنهاد خواهد ساخت در این مه عمل" مجله گفت.

با توجه به سطح بالای بیکاری و افزایش بیکاری با توجه به روزانه ارشد مقامات دولت عامل بر فرض که مردم در طول همه گیر خواهد بود مایل به پذیرش محدودیت های جدید در مهاجرت.

"هر چند دامنه سفارش نشده است تصمیم گرفته شده است مقامات دولت گفت: از آن می تواند طیف وسیعی از سیستم های تعلیق از تمام انواع ویزا به ایجاد انگیزه برای استخدام آمریکایی ها در صنایع سخت ترین ضربه اخراج" وال استریت ژورنال گزارش شده است.

وال استریت ژورنال گزارش یک روز پس از یک گروه از چهار سناتور جمهوریخواه در نامه ای خواست تهمت به تعلیق همه مهمان جدید کارگر ویزا برای 60 روز و برخی از آن دسته از جمله ویزای H-1B برای حداقل سال آینده یا تا زمانی که نرخ بیکاری در بازگشت به سطح عادی و طبیعی در کشور است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن