جهانی رادیکال حق بهره برداری از یک سوئدی, نوجوانان قتل

در اوایل ماه مه سال 2020 یک جوان 19 ساله بود به قتل در یک نسبتا مبهم شهرستان در شمال سوئد. اما جستجو برای مرد

توسط NEWSATROPAT در 13 خرداد 1399

در اوایل ماه مه سال 2020 یک جوان 19 ساله بود به قتل در یک نسبتا مبهم شهرستان در شمال سوئد. اما جستجو برای مرد جوان نام آنلاین – Tommie Lindh – و شما ضربه پس از ضربه از راست وب سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی در سراسر جهان است. در تلگرام که نرم افزار پیام به نام "پناهگاه امن برای نرم افزار-ترور نازی ها" Lindh نام سخت نیست برای پیدا کردن برخی از برجسته ترین کانال های افراطی.

به گفته آنها Lindh بود به قتل رساندند در یک مهمانی در خانه توسط یک مرد آفریقایی تبار را به عنوان او تلاش برای جلوگیری از آزار جنسی یک سوئدی دختر نوجوان. Lindh بود که گفت: باید وابستگی با نئو نازی ها حرکات به سرعت برچسب "قهرمان" بین المللی رادیکال راست.

اما به عنوان یک روزنامه نگار از یک روزنامه سوئدی نوشت: فقط یک مشکل وجود دارد – "داستان درست نیست."

آنچه که شناخته شده است ؟ در شب 9 مه Tommie Lindh و برخی از دوستان خود رفت و به یک حزب است. پس از آن دوستان خود و برخی از آشنایان رفت و برگشت به Lindh آپارتمان. قاتل مشکوک یک زن 22 ساله سودان شهروند در سوئد شد میان آشنایان که آمد به Lindh آپارتمان; این مرد مجرم شناخته شده بود و با توجه به مشروط شدن در سال 2015 به صورت قبلی تجاوز جنسی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب