تابستان جاری شدن سیل ممکن است نزول Manvel گلف برای خوب

"آن دشوار است آن را به ارمغان می آورد اشک به چشمان من" گفت: Darrin Kuenzel صاحب نجوا Oaks Golf Course در Manve

توسط NEWSATROPAT در 4 مرداد 1399

"آن دشوار است آن را به ارمغان می آورد اشک به چشمان من" گفت: Darrin Kuenzel صاحب نجوا Oaks Golf Course در Manvel.

این که چگونه او توصیف آنچه در آن بود ارسال یک پیام به این دوره در Facebook صفحه: جمعه, جولای 24, که این دوره خواهد بود بسته برای بقیه سال و احتمالا برای همیشه لطفا برای.

"این یک معامله از معامله من می خواهم برای رفتن به عقب, اما اگر ما نمی توانیم ما می توانیم" او گفت:.

این دوره بسته شده پس از 1 جولای پس از نزدیک به 10 اینچ باران سقوط کرد. چند روز بعد یکی دیگر از چهار اینچ خیس روی زمین. که آب آورده لاک پشت رودخانه که بافت از طریق دوره راه بیش از بانک های آن حتی بالاتر از سال 1997 سیل.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"سرپرست که برای من کار می کند, او زندگی می کردند در Manvel تمام زندگی خود را می گوید او هرگز دیده می شود آن را که او شد قایقرانی پایین fairways تلاش برای مراقبت از سبزها گفت:" Kuenzel.

WDAY StormTracker هواشناس جان ویلر گفت: مناطق غربی چنگال بزرگ را دریافت کرده اند نزدیک به 150 درصد بیشتر باران از متوسط تابستان است.

سه هفته پس از باران تا به حال گذشته ها گذشته از آب ایستاده است و در حال حاضر از بین رفته اند اما تا بیشتر از چمن نه سوراخ ،

"من فقط فرض چمن رفت به خواب و آن خواهد بود. آب نشسته بر روی آن بیش از حد طولانی را نشسته بر روی زمین گلف آن را هنوز مرطوب در خارج وجود دارد" توضیح داد Kuenzel.

All that remains of a bridge that was destroyed by the rising waters. A public meeting to discuss the future of the golf course will be held Monday night at 7 p.m. at the clubhouse. Matt Henson / WDAY

همه که باقی می ماند از یک پل که نابود شد افزایش آب. یک جلسه عمومی به بحث در مورد آینده زمین گلف برگزار شد شنبه شب در 7 بعد از ظهر در محل باشگاه وانجمن. مت Henson / WDAY

آسیب به این دوره نمی شود ارزان برای تعمیر. از آن خواهد شد به احتمال زیاد هزینه 250.000 دلار برای بازسازی یک پل جدید خرید پمپ آب و تعمیر سیستم آبیاری. کل دوره باید reseeded و به نظر می رسد بیمه را پوشش نمی آسیب دیده و چمن. با توجه به جاری شدن سیل باشگاه گلف تا به حال به لغو پنج وقایع عمده در ماه جولای به تنهایی.

"ما خیلی به این دوره و این اتفاق افتاده است و آن را یک ضربه در روده" گفت: Kuenzel.

Kuenzel در زمان در طول دوره پنج سال پیش به آن را ذخیره کنید و صرف نزدیک به 300.000 دلار آن را به یک سنگ در منطقه است. او گفت که چشم انداز تقریبا کامل فقط با برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی پروژه های سمت چپ. Kuenzel فقط خریداری یک ناوگان جدید از چرخ دستی گلف است که کمتر از یک تعداد انگشت شماری از ساعت بر روی آنها.

"من نمی دانم اگر من می خواهم به انجام مجدد این," او گفت:. Kuenzel در تلاش است برای دیدن اگر اطراف آن دوره را به خود افتخار عضویت.

یک جلسه عمومی به بحث در مورد آینده زمین گلف برگزار شد شنبه شب در 7 بعد از ظهر در محل باشگاه وانجمن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de