حکومت را وادار به دانشجویان خارجی بازگشت به خانه را تشویق مدارس برای بازگشایی: ما رسمی

توسط: PTI | نیویورک | منتشر شده: ژوئیه 8 سال 2020 10:40:25 pm

india coronavirus latest updates, india schools shut, digital classes, Indian education system, Ekalavya Model Residential Schools, Ekalavya Model Residential Schools India, tribal area schools, tribal children education, Make in India, Digital India, Skill India, Aatmanirbhar Bharat project, indian express وزارت امور خارجه ایالات متحده نمی خواهد از صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه های که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز نه ما گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده یخ آزادی گفت. (عکس)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم بر محرومیت دانشجویان خارجی از حضور آنلاین-تنها کلاس “را تشویق مدارس برای بازگشایی” در حالی که حفظ “حمایت تقلب” است که لازم است در بین المللی ویزا برنامه های میهن مقام امنیتی گفته است.

در یک تصمیم گیری است که تاثیر منفی صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان خارجی در آمریکا از جمله از هند, مهاجرت و گمرک (ICE) گفت: این هفته که دانشجویان بین المللی در دانشگاه ها است که پیشنهاد آنلاین-تنها کلاس در پاییز با توجه به COVID19 همه گیر نمیتواند در ما خواهد شد و در صورت اخراج اگر آنها نمی, انتقال به یک مدرسه در فرد عزل دستورالعمل حذف.

وزارت امور خارجه ایالات متحده نمی خواهد از صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه های که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز نه ما گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده یخ آزادی گفت.

سرپرست معاون وزیر امنیت میهن کن Cuccinelli در مصاحبه با سی ان ان گفت: “در حال حاضر قوانین و مقررات حاکم بر دانشجویان خارجی اجازه می دهد در اکثر یک کلاس آنلاین و بنابراین ما در حال توسعه و گسترش انعطاف پذیری انبوه به سطح قبل از هرگز انجام داده به طوری که مدارس می توانند با استفاده از مدل هیبرید و طراحی می تواند بازگشایی.” “هر چیزی که از 100 درصد آنلاین جهت است که ما به رهبری است. ما رو به پایان موقت مقررات, اما این است که بیشتر انعطاف پذیری است که ما به دنبال در از تا به حال ارائه شده قبل از? او گفت:.

Cuccinelli گفت که “این در حال حاضر تنظیم قوانین برای یک ترم که خواهیم نهایی در اواخر این ماه است که دوباره تشویق مدارس برای بازگشایی, به رسمیت شناختن برخی از آنها در حال حرکت خود را شروع تاریخ برخی از آنها در حال رفتن به هیبرید مدل های آنلاین در فرد است. و ما در تلاش هستیم به جای به عنوان بسیاری از کسانی که به عنوان ما می توانیم در حالی که حفظ حمایت برای تقلب و غیره که لازم است در هر نوع بین المللی برنامه ویزای.”

او گفت: جهت است که جدولها و باقی می ماند به طور کامل نهایی فراهم می کند ؟ عظیم انعطاف پذیری?, می دهد این فرصت را به انجام هر کاری از 100 درصد کلاس های آنلاین.

او افزود که دانش آموزان می توانند 100 درصد کلاس های آنلاین از صفحه اصلی به عنوان اتفاق افتاده در ترم آخر در اطراف مارس-آوریل هنگامی که COVID همه گیر واقعا ضربه.

در آن زمان یخ “ارائه شده عظیم انعطاف پذیری در این مرحله در یک سطح از اختیار دادستانی اجازه می دهد که تغییر ناگهانی در وسط ترم.”

وقتی پرسیده شد که سازمان اساسا مجبور دانشگاهها برای بازگشایی, حتی اگر آنها را شخصا مشخص است که آنها نباید انجام شود که برای بهداشت عمومی دلایل او گفت:?ما مجبور دانشگاهها برای بازگشایی شده است. اگر دانشگاه ؟ اگر آنها نمی بازگشایی این ترم وجود ندارد دلیلی برای یک فرد برگزاری ویزای دانشجویی برای حضور در کشور است.

“آنها باید به خانه و پس از آن آنها می توانند هنگام بازگشت از مدرسه باز می شود. چیزی که ویزای دانشجویی هستند و ما می خواهیم به جای این که برای مدارس و ما در حال کار سخت به انجام این کار است.”

چندین کنگره و آمریکایی موسسات آموزشی تقبیح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست تغییر است که نیاز به دانشجویان بین المللی در ایالات متحده با ویزای F-1 به حداقل یک فرد در دوره و یا چیز دیگری به چشم انداز صورت اخراج.

دستورالعمل جدید باید ایجاد وحشت در میان دانشجویان بین المللی اکثریت آنها آمده از چین و هند است.

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست باید شکایت کرد وزارت امنیت داخلی و یخ پس از مقامات صادر دستورالعمل جدید محرومیت دانشجویان خارجی از باقی مانده در ما اگر خود دانشگاه آن را تغییر آنلاین-تنها کلاس در پاییز.

یک گزارش در دانشگاه هاروارد زرشکی گفت: دو برجسته موسسات آموزشی طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه ای در بوستون صبح روز چهارشنبه در برابر دو آژانس های فدرال.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال یک سفارش ضابط موقت و اولیه و دائمی تاکیدی امداد رسانی به نوار ایالات متحده وزارت امنیت داخلی و اداره مهاجرت و گمرک از اجرای دستورالعمل های فدرال است که نیروی بین المللی دانش آموزان به ترک ما.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de