ایالات متحده آمریکا رود آیلند حرکت به رها کردن "مزارع" از نام رسمی با توجه به بردگی معانی

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 11:41:21 pm رود آیلند فرماندار Gina Raimo

توسط NEWSATROPAT در 5 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 11:41:21 pm
Rhode Island, Rhode Island name change, Rhode Island slavery connection, American slavery, Black Lives Matter, racism, united states racism رود آیلند فرماندار Gina Raimondo گفت: "بسیاری از دولت ساکنان آن را پیدا دردناک است که یک کلمه تا از نزدیک در ارتباط با برده داری به نظر می رسد باید در نام رسمی دولت است."

ایالت رود آیلند آغاز فرایند تغییر نام رسمی خود را از ایالت رود آیلند و مشیت مزارع' با توجه به بردگی معانی کلمه 'مزرعه'.

دولت فرماندار Gina Raimondo دوشنبه امضا فرمان اجرایی به طور دائم اصلاح نام به "رود آیلند" در تمام اوراق و اسناد رسمی ارتباطات ارسال توسط دولت CBS گزارش شده است. کلمه "کشت و زرع' نیز حذف خواهد شد از وب سایت های رسمی و اشکال دیگر از مکاتبات "به عنوان به زودی به عنوان عملی", Raimondo گفت: گاردین گزارش داد.

"بسیاری از دولت ساکنان آن را پیدا دردناک است که یک کلمه تا از نزدیک در ارتباط با برده داری به نظر می رسد باید در نام رسمی دولت" Raimondo نوشت: در سفارش. "درد است که این ارتباط باعث می شود برای برخی از ساکنان ما باید دغدغه همه جزایر رود و ما باید همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان حاصل شود که تمام جوامع می تواند غرور را در دولت ما."

در میان جریان تظاهرات علیه نژادپرستی در ایالات متحده بسیاری از استدلال کرده اند که کلمه "کشت و زرع' تداعی خاطرات تجارت برده آفریقایی در کشور است. این بردگی مردم ساخته شده بودند به رشد محصولات مانند پنبه و توتون و تنباکو که با تشکیل این بنیاد از اقتصاد ایالات متحده در آن زمان بود. رود آیلند اولین مستعمره به طور رسمی لغو برده داری در سال 1653 اما این قانون هرگز اجرا نگهبان گزارش شده است.

در همین حال دولت قوه مقننه اعلام کرده است که آن را به جلو هل دادن یک لایحه به طور دائم تغییر دولت نام. یک همه پرسی نیز معرفی شده توسط دولت در مجلس سنا در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی به طوری که ساکنان می توانند رای گیری در مورد اینکه آیا نام باید تغییر رسمی تپه گزارش شده است.

"من مصرانه از رای دهندگان به تصویب تغییر نام در ماه نوامبر خواهد شد اما همه اقدامات در حال حاضر که در کنترل من برای از بین بردن نام از من رسمی ارتباطات و کسانی که از اجرایی سازمان" Raimondo گفت: در سفارش.

این اولین بار است که یک رفراندوم مثل این آغاز شده است در دولت است. در سال 2010 بیش از 75 درصد از رای دهندگان مخالف تغییر دولت نام نگهبان گزارش شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب