گزارش روسیه دخالت در سیاست انگلستان منتشر شود

توسط: AP | لندن | منتشر شده در تاریخ: جولای 21, 2020 5:35:41 pm

Boris Johnson, UK prime minister, uk elections, Russian influence in uk elections, indian express با نفوذ کمیته از نمایندگان مجلس قصد دارد به ارائه یافته های آن به مجلس پس از رفع آنچه که بسیاری از ناظران را دیدم به عنوان یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه تلاش برای یک بار دیگر غرفه این گزارش که در اصل فرستاده شده به جانسون در اکتبر 17.

گزارش روسیه از دخالت در سیاست در نهایت خواهد بود منتشر شده در سه شنبه میان انتقاد دولت تاخیر در انتشار آن برای بیش از شش ماه به سپر نخست وزیر بوریس جانسون و حزب محافظه کار خود را از خجالت.

با نفوذ کمیته از نمایندگان مجلس قصد دارد به ارائه یافته های آن به مجلس پس از رفع آنچه که بسیاری از ناظران را دیدم به عنوان یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه تلاش برای یک بار دیگر غرفه این گزارش که در اصل فرستاده شده به جانسون در اکتبر 17.

دولت در ابتدا گفت: در این گزارش نمی تواند منتشر شود تا آن را برای بررسی مسائل مربوط به امنیت ملی که انتشار به تعویق افتاد تا بعد از 12 دسامبر انتخابات عمومی. بیشتر holdups شد ناشی از تاخیر در انتصاب اعضای جدید به هوش و کمیته امنیت.

در نهایت Johnson, نام پنج محافظه کار مجلس به نه شخص پنل امید دستچین خود را نامزد خواهد بود انتخاب به عنوان رئیس و جلوگیری از این گزارش. این مرجع شکست خورده که یک تبادل نظر محافظه کار انتخاب شد به رئیس این کمیته با حمایت از احزاب مخالف.

“به طور کامل خود شکست عمل می کنند که خرس مشخصه دولت آنقدر متکبر آن را واقعا به آن معتقد است که بالاتر از موشکافی” لیزا Nandy مخالفان حزب کارگر را سخنگوی امور خارجه توییتی. “آنچه که در روسیه گزارش می دهند که جانسون نمی خواهید برای دیدن نور روز؟”

کار کرده است دولت را متهم به عدم انتشار این گزارش از آنجا که این امر منجر به بیشتر سوالات در مورد ارتباط بین روسیه و نرم افزار-Brexit مبارزات انتخاباتی در سال 2016 همه پرسی عضویت در اتحادیه اروپا که جانسون کمک شود.

یکی دیگر از مجلس پانل – دیجیتال, فرهنگ, رسانه, و, ورزش, کمیته – که قبلا منتشر شده نتایج حاصل از تحقیقات خود را به دروغ و “خبر جعلی” است که به نام در انتخابات رگولاتور و اجرای قانون به منظور گزارش می دهد که یک تاجر با لینک کلیک کنید برای روسیه اهدا 8.4 میلیون پوند ($10.6 میلیون دلار) به Brexit مبارزات انتخاباتی.

ملی جرم و جنایت سازمان گفت: در ماه سپتامبر است که در آن هیچ شواهدی از جرائم جنایی مربوط به کمک مالی.

هوش کمیته گزارش را پوشش می دهد طیف گسترده ای از روسیه تهدید به انگلستان از جمله انتخابات دخالت و جاسوسی و ترور هدفمند مانند تلاش برای کشتن سابق جاسوسی سرگئی Skripal در شهرستان سولزبری دو سال پیش گفت: Dominic غمگین که ریاست پانل تا زمانی که او در سمت چپ مجلس عوام پس از انتخابات.

دولت توضیحات برای به تأخیر انداختن این گزارش “به سادگی معتبر نیست”, غمگین گفت: در مصاحبه ای با بریتانیا در کانال 4 اخبار.
“من امیدوارم که هنگامی که آن بیرون می آید … آن خواهد بود مفید و آموزنده برای عموم مردم است که آنچه در آن در نظر گرفته شده بود آن را به زمانی که ما در تلاش بودند آن را در پایان اکتبر و اوایل نوامبر”, او گفت:.

این گزارش را انتشار می آید تنها چند روز پس از بریتانیا و ایالات متحده و کانادا متهم هکرها مربوط به سازمانهای اطلاعاتی در تلاش برای سرقت اطلاعات از محققان در حال کار بر روی یک پتانسیل coronavirus واکسن.

“دولت نبوده است ساکت در مورد تماس از دیگر موارد نفوذ روسیه عملیات از جمله نسبت دادن cyber-عملیات به روسیه” نایجل گولد-دیویس ارشد همکار برای روسیه و اوراسیا در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک آسوشیتدپرس گفت. “چرا بی میلی به شواهد سیاسی بودجه به حوزه عمومی?”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de