معترضان جشن Juneteenth با راهپیمایی در شهر فارگو سالن

"نه عدالت بدون صلح است. تعقیب پلیس است." این شعار تبدیل به یک ریتمیک سرود در حالی که سازمان ایمان دیکسون تحت ت

توسط NEWSATROPAT در 31 خرداد 1399

"نه عدالت بدون صلح است. تعقیب پلیس است." این شعار تبدیل به یک ریتمیک سرود در حالی که سازمان ایمان دیکسون تحت تأثیر عقب و جلو. برخی از ضرب و شتم اسکیت مانند طبل است. OneFargo سازمان Wess Philome ایستاده بود به سمت سیاه, آزادی پرچم آویخته بر شانه های او — و برای اولین بار است که بعد با لبخند به ده ها رقصید در حالی که نگه داشتن نشانه های به یاد جورج فلوید و خواستار پلیس اصلاحات.

"چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما نشان می دهد تا رفتن به خانه آنها نمی تواند به تغییر روایت?" Philome گفت: به عنوان معترضان بسیج صبح روز جمعه 19 ژوئن. "رهبران ما حس کاذب باور است که قدرت با آنها است و نه برگزار شد توسط افرادی که انتخاب آنها. آنها قرار است به بلند گو حرف زدن ما و از آنچه که من از دیدن این جامعه می خواهد تغییر دهید."

"ما بیمار از فارگو نه به طور کامل فراگیر" او ادامه داد.

Juneteenth protest at Fargo City Hall, chants turned rhythmic and people danced. C.S. Hagen / The Forum

Juneteenth اعتراض در شهر فارگو سالن شعارهای تبدیل ریتمیک و مردم رقصید. C. S. هاگن / انجمن

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ارتباط بین رهبران شهر و اعتراض سازمان به تازگی شکسته چون OneFargo دهندگان بر این باورند شهرستان آهسته بوده است به عمل به وعده های داده شده به سمت اجتماعی و اصلاحات قضایی. فعالان می گویند نیروهای پلیس و حمله به معاون سابق رئیس تاد Osmundson بود نادرست و می خواهید به 18 نفر دستگیر شورش اتهامات منتشر خواهد شد و از دادستان است. آنها همچنین می خواهند شهردار Tim Mahoney به امضا نامه ای از قصد.

خشم اضطراری اعلام شده روز گذشته توسط ماهانی که تعطیل تالار شهر در میان ساختمان های دیگر جمعیت هو هنگام Mahoney زمان مرحله در جزیره پارک. سازمان دهندگان خواسته معترضان آنچه که آنها فکر می کردند قبل از اینکه شهردار در زمان بلند گو حرف زدن.

"او (ماهونی) نشان می دهد تا امروز مثل او بخشی از تیم بود و او را یک متحد" Philome گفت. "که سمت شهردار است ؟

Fargo Mayor Tim Mahoney announces that the city of Fargo will recognize Juneteenth Independence Day as Faith Dixon displays the proclamation at Island Park on Friday, June 19, 2020.
David Samson / The Forum

فارگو شهردار Tim Mahoney اعلام کرد که شهر فارگو را تشخیص Juneteenth روز استقلال به عنوان ایمان دیکسون نمایش اعلان در جزیره پارک در جمعه 19 ژوئن 2020. دیوید سامسون / انجمن

"با تشکر از شما شهردار شما باید درک کنید این است که یک جمعیت دشوار اما آنچه شما را دیروز نفرت انگیز" دیکسون گفت.

"شما بی احترامی ما دیروز" کسی در میان جمعیت فریاد زد.

"من یک قاتل" کسی در میان جمعیت فریاد زد. به تازگی فارگو رئیس پلیس دیوید تاد گفت: او پشیمان تماس معترضان که rioted در 30 مه "اراذل و اوباش" و "داخلی تروریست ها" در یک ایمیل به منطقه روسای پلیس و کلانترها.

"ما در حال رفتن به احترام" دیکسون به جمعیت گفت که پس از آن آرام. "با تشکر از شما شهردار."

زمانی که Mahoney گرفت و بلند گو حرف زدن پسرش, Dylan, 17, ارشد در دیویس دبیرستان ایستاده بود ،

"ما امروز را اعلام Juneteenth; ما آمد چرا که ما به عنوان شهر فارگو و شهرستان مورهد احساس می کنید که بسیار مهم است. ما نیز آمد چرا که من راه اندازی یک جلسه با OneFargo و با زندگی مهم است. ما جلسه ای در سالن شهر ما خواهد شد بحث در مورد مسائل مهم هستند که به همه شما" Mahoney گفت.

OneFargo organizer Wess Philome speaks to the crowd at Island Park during the Juneteenth March for Justice on Friday, June 19, 2020.
David Samson / The Forum

OneFargo سازمان Wess Philome صحبت می کند به جمعیت در جزیره پارک در طول Juneteenth مارس برای عدالت در جمعه 19 ژوئن 2020. دیوید سامسون / انجمن

"بله, من می شنوید و پس از انجام من در کمیسیون ما در حال گوش دادن و اجازه پیشرفت را از رفتن به جلو" گفت: Mahoney که توضیح داد که در این اعلامیه برای Juneteenth باز کردن درها برای شهرستان برای ایجاد Juneteenth به عنوان یک شهر گسترده تعطیلات.

با وجود شهردار عمومی تلاش در آشتی اعتراض سازمان باقی می ماند بسیار مهم و شک صداقت رهبران شهر. هنگامی که سازمان به نام 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت, ماهانی, همسر و پسر خود را به زانو در بتن می باشد.

"فکر می کنم در مورد چه مدت بود که فکر می کنم در مورد چگونه ناراحت کننده بود که در حال حاضر فکر می کنم در مورد جورج فلوید" Philome گفت: پس از یک دقیقه سکوت.

Mayor Tim Mahoney and his family kneeling during 8 minutes and 46 seconds of silence for George Floyd during a Juneteenth protest in downtown Fargo. C.S. Hagen / The Forum

شهردار تیم ماهانی و خانواده اش زانو در طول 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت برای جورج فلوید در طول یک Juneteenth اعتراض در مرکز شهر فارگو. C. S. هاگن / انجمن

در طول تاریخ 17 ژوئن مصاحبه ماهانی گفت: او گاهی اوقات مطمئن نیستید که رهبران جنبش هستند اما Philome و دیکسون در حال افزایش است به این مناسبت صحبت کردن با قدرت قبل از صدها و گاهی اوقات هزاران نفر از مردم.

مرتبط:

این تظاهرات بدون حادثه رفت. اما یک مرد در یک ماشین بازی هوی متال موسیقی با صدای بلند در حالی که معترضان نشان داد در شهرستان سالن. هنگامی که با نزدیک شدن خبرنگاران او نورد تا خود را به پنجره و گفت: "فقط دور است."

همان مرد و دو نفر دیگر نشان داد تا در پارکینگ پارک جزیره به عنوان معترضان به سمت چپ برای بعد. یکی از معترضان گفت: مردان تا به حال اسلحه و نزدیک او را در پارکینگ.
خبرنگار را دیدم آنچه به نظر می رسد تفنگ الحافظات. پلیس تایید کرد که ماموران خطاب به مردان و ایستاده خودرو در حالی که راهپیمایان گذشت.

"تمام این صحبت ها ما آوردن اسلحه او را درک نمی کنند وجود دارد که مردم در این جامعه که در واقع داخلی تروریست ها؟" Philome خواسته از Mahoney. "ما در واقع با ارسال یک عکس از کسی که با یک آر گفت که او آماده خواهید بود برای ما هنگامی که ما آمده است."

Fargo Police officer bowing his head during the minutes of silence for George Floyd during Juneteenth protest at Island Park. C.S. Hagen / The Forum

فارگو افسر پلیس رکوع سر خود را در طول یک دقیقه سکوت برای جورج فلوید در طول Juneteenth اعتراض در جزیره پارک. C. S. هاگن / انجمن

اگر چه رهبران شهر گفت: اورژانس اعلام شد لازم به قادر به دسترسی به منابع مالی در صورت نیاز بری نلسون از روابط انسانی کمیسیون گفت که لازم نیست.

"من فقط آن را باور می فرستد به طور کامل اشتباه پیام" نلسون گفت. "ما در حال صحبت کردن در مورد شهروندان ما در اینجا. وجود دارد نیاز به باز کردن گفت و گو و حتی (در) لیست از خواسته ها ارائه شده است. بنابراین بسیاری هستند که شدنی — آنها حتی نمی رادیکال خواسته است."

زمانی که از شهرستان و یا دولت می شود پشت یک مسئله مانند بحران نفت, دولت ها کار می کنند سریع, او گفت:.

"ما سوابق مجموعه ای که در آن ما تا به حال موارد فوری که تسریع," او گفت:.

OneFargo organizer Wess Philome kneels inside the gazebo at Island Park during the Juneteenth March for Justice on Friday, June 19, in Fargo.
Alyssa Goelzer / The Forum

OneFargo سازمان Wess Philome زانو زده در داخل gazebo در جزیره پارک در طول Juneteenth مارس برای عدالت در جمعه 19 ژوئن در فارگو. الهام Goelzer / انجمن

Juneteenth اعتراض مارس صلح آمیز بود و سازمان برنامه ریزی شده اند یکی دیگر از اعتراض مارس که شروع خواهد شد در نزدیکی دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی و سر به Cass County Courthouse, در میان مکان های دیگر در شنبه Philome گفت.

"فردا نیاز دارم هر کس به اینجا دوباره اما نه در عدالت جزیره وجود دارد چیزهای زیبا است که اتفاق افتاده است وجود دارد" Philome گفت. عدالت جزیره است با نام او به جزیره پارک.

"مردم می گویند ما نمی توانیم تغییر نام پارک" Philome گفت. "بله ما می توانیم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب