توسط: PTI | لندن | منتشر شده در تاریخ: 28 ژوئن 2020 7:57:36 pm

بریتانیا دبیر خانه Priti پاتل نزدیک به صحنه گزارش های متعدد دارویی و نقدی در خواندن بریتانیا 22 ژوئن 2020. (عکس: رویترز)

خانه انگلستان کار Priti پاتل روز یکشنبه با آمریکا در مجلس از مخالفت حزب کارگر بودن “نژادپرستانه” در درمان خود را از او.

ردیف ظهور بعد از یک گروه از اقلیت های قومی کار نمایندگان مجلس از جمله هند-منبع نمایندگان مجلس Virendra Sharma, قهوهای مایل به زرد Dhesi, Preet Kaur Gill, والری واز, Seema Malhotra و نادیا Whittome نوشت به هند-منشاء وزیر کابینه در اوایل این ماه متهم او را از تلاش برای سرکوب ضد نژادپرستی مبارزه با بازگویی گذشته خود را تجربه نژادپرستی در مجلس.

‘Black Lives Matter’ تظاهرات برگزار شده است در سراسر جهان پس از آمریکا شهروند جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مه 25.

“در درجه اول به دلیل آنها را به موضع و موقعیت است که من فقط نمی مطابق با خود ایده قبلی و یا کلیشه ای نظر چه یک اقلیت های قومی باید برای ایستادن و نمایندگی گفت:” پاتل در مورد سوال ‘اسکای نیوز’ در مورد ردیف.

پرسید: اگر او احساس می کند هدف حمله جناح چپ کارگری است چرا که او بخشی از حزب محافظه کار به عنوان یک اقلیت قومی او گفت: “به وضوح در

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de