حادثه حمله افراد ناشناس به معترضان در دیترویت: پلیس

توسط: AP | دیترویت (ایالات متحده) | منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020 2:13:07 pm

One dead after shots fired at protesters in Detroit: Police درگیری معترضان با پلیس دیترویت در اوایل صبح روز شنبه در یک راهپیمایی خواستار پایان دادن به خشونت های پلیس و عدالت برای جورج فلوید پنج شنبه, مه 29 سال 2020 است. فلوید درگذشت اوایل این هفته در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. (AP)

یک نفر کشته شد در مرکز شهر دیترویت پس از کسی که در یک SUV اخراج عکس را به یک جمعیت از مردم معترض جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس بازداشت یک دیترویت سخنگوی پلیس گفت: روز شنبه.

تیراندازی رخ داده است حدود 11:30 بعد از ظهر جمعه در نزدیکی دیترویت Greektown سرگرمی منطقه به عنوان افسران مقابله با ده ها تن از معترضان گفت: Sgt. نیکول کیرکوود یک سخنگوی اداره پلیس. او گفت: یک افسر نبود درگیر در تیراندازی.

کیرکوود گفت: قربانی شد 19 سال بود که مرده در بیمارستان. مظنون کشیده در یک دوج دورانگو و اخراج عکس, به جمعیت, او گفت:.

هیچ جزئیات در مورد قربانی یا کسی که از کار اخراج شات یا عکس شد و بلافاصله در دسترس کیرکوود گفت.

سفید سابق مینیاپولیس افسر متهم به قتل روز جمعه در مرگ فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دستبند و التماس هوا به عنوان افسر فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را برای چند دقیقه در طول بازداشت.

پیش از آن در شب یک پلیس دیترویت فرمانده زده بود با سنگ و در بیمارستان بستری است.

افسران بسیاری در دنده ضد شورش مواجه معترضان و تشکیل خطوط در سراسر خیابان.

ده ها تن از بازداشت و ساخته شد که پلیس می گویند بسیاری از آنها نه دیترویت ساکنان WJBK-تلویزیون گزارش شده است.

نیمه شب جمعیت تا به حال نازک قابل ملاحظه ای به عنوان پلیس کپسول های گاز به سوی معترضان.

تظاهرات آغاز شد و پیش از آن در روز و مسالمت آمیز به تظاهرات و راهپیمایی توسط دیترویت به مقر پلیس. به عنوان شب عینک در جمعیت متخاصم شد.

“ما می دانیم که این افراد از خارج از شهر دیترویت که همگرا در اعتراض محل نمی نماینده این شهر” رئیس پلیس جیمز کریگ به خبرنگاران گفت: قبلا در این شب است.

تعداد دستگیری ها و صدمات نمی شد فورا در دسترس است. این نیز روشن نیست که اگر هر گونه اموال آسیب دیده بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>