لارنس هام: "جنبش مترقی باید همچنان به فشار رو به جلو در عرصه انتخابات"

هارون سفید: یکی دیگر از نگرانی واقعی است که ما ممکن است یک قانون و نظم واکنش. به عنوان در سال 1968 با انتخابات

توسط NEWSATROPAT در 27 خرداد 1399

هارون سفید: یکی دیگر از نگرانی واقعی است که ما ممکن است یک قانون و نظم واکنش. به عنوان در سال 1968 با انتخابات از نیکسون که زد مقابله با جنبش حقوق مدنی. پس چگونه نگران هستید که آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم در حال رفتن به ملاقات با افزایش سفید supremacist پاسخ و سخت گیرانه افزایش حضور نظامی?

لارنس هام: ما در حال حاضر دیده می شود شواهد که در برخی از کشورهای خاص. آنها در حال حاضر به نام گارد ملی در مکان های خاصی, و ما تا به حال سفید supremacist حوادث. آنها دوست دارند به رانندگی اتومبیل به جمعیت. آنها کشته هدر Heyer چند سال پیش.

بنابراین ما در حال رفتن به دیدن یک افزایش پاسخ ما در حال رفتن به افزایش سرکوب. اما مردم نباید مورد ضرب و شتم قرار به تسلیم است. ما باید تظاهرات. آیا متوقف کردن تظاهرات ماندن در خیابان ها اما انجام آن در برنامه ریزی و سازماندهی شده و از همه مهمتر در راه است که می تواند پایدار.

شما می دانید اگر شما یک اعتراض هر روز برای 30 روز آینده و پس از آن مردم خود را پوشیده اند و آنها نمی خواهند به اعتراض کنه. که از دست دادن. بهتر است برای انجام آن چند بار در ماه و نگه داشتن مردم برای 12 ماه. سپس آن را هر روز به مدت 30 روز و سوزاندن مردم است. ما باید پایدار تظاهرات و آنها باید برنامه ریزی شده و آنها باید سازماندهی شود. و شما باید انتظار واکنش پلیس نظامی و نه فقط پاسخ از اجرای قانون یا سفید supremacists اما جنگ سیاسی.

هر روز آنها در حال به راه انداختن یک جنگ تبلیغاتی علیه ما. آنها با ارسال یک پیام در هر روز: اعتراض بیهوده است. چرا شما اعتراض ؟ و ما که از مردم در اطراف ما, شما می دانید, حتی کسانی که نزدیک به ما. که آن را نمی خواهید به ایجاد یک تفاوت.

اجازه ندهید به خودتان بود مرخص. درک کنند که جنگ نیز در یک سطح روانی که وجود دارد تحلیلگران و صاحب نظران و نویسندگان و مردم از همه نوع. نظر سازندگان از همه نوع که هر روز سعی کنید مردم را به مبارزه با عقب در 1001 راه های مختلف. ما باید به لگن است که درک آن است که یک جنگ روانی.

ما باید خودمان را تقویت ذهنی و آماده برای ebb. مبارزه یک جزر و مدی. آن را مانند در آینده در داخل و خارج از جزر و مد و یا سرشار از بانک ها از رودخانه در طول زمان های خاص از سال است. در پاسخ به حوادث خشونت پلیس و دیگر وحشتناک چیزهایی که شما خود به خودی توده غلیان احساسات و آن را فوق العاده است. این سرخوشی. ما در بالا از آن در راه اما پس از آن از بین می رود. آن را نمی کند برای همیشه لطفا برای آخرین. و در حالی که با شما تماس تظاهرات با کمی تلاش و 1000 نفر به بیرون می آیند در حال حاضر شما در حال کار بر لب به لب خود را به کمتر از 100 نفر به بیرون می آیند.

اما لازم نیست نگران باشید. نمی تواند منصرف کنند. این چرخه طبیعی. مبارزه نمی رفتن در یک خط مستقیم. آن افزایش می یابد این نرخهای آن اببس و جریان آن zigzags و گاهی اوقات آن را معکوس. اما شما باید به ماندن در این دوره و سازگار باشد. و آیا نمی شود دلسرد.

فردی استوارت: راست و من می دانم که اگر هر کسی است که به دنبال یک مثال از سازگار پایدار اعتراضات شما انجام شده است از این "عدالت دوشنبه" تظاهرات در نیوجرسی در نیوآرک برای تقریبا دو سال در حال حاضر, در اعتراض به خشونت پلیس. من می خواهم به نوبه خود کمی در حال حاضر به سیاسی خروجی به صورت بالقوه سیاست راه حل. شما دولت صندلی برای برنی 2020 و روسای جسی جکسون کمپین پشت در 80s در. من تعجب اگر شما می تواند صحبت می کنند کمی به اتصال شما ببینید بین این دو جنبش?

لارنس هام: تمام جنبش های سیاسی باید چپ و راست و مرکز. و حتی در درون احزاب سیاسی شما چپ و راست و مرکز حتی در رادیکال سازمان. و همیشه وجود دارد بوده است که چپ و لیبرال به جناح مترقی در درون حزب دموکرات است. و شده اند وجود دارد تلاش های مختلف در طول سال به این فشار جناح به سطح. برای بسیاری از دوره های پس از انتخابات از روزولت را در بخش های مختلف ایجاد و شرکت های بزرگ دموکرات ها را حفظ کنترل. اما وجود داشته اند تلاش ها و مبارزات برای شکستن از طریق است که نشان دهنده یک لیبرال تر و یا مترقی نقطه نظر.

که با جسی جکسون در سال 1988. آن را نه تنها بیان بیشتر لیبرال جناح در حزب دموکرات اما آن را نیز بیان از قدرت سیاسی است. مردم سیاه و سفید که در یک زمان نمی تواند در حزب دموکرات - از آنجا که حزب دموکرات بوده است حزب کنفدراسیون. باور کنید یا نه, این حزب از Ku Klux Klan. این خنده دار است که چگونه همه چیز را به خود متضاد در طول زمان است. حزب جمهوری خواه بود که حزب از لینکلن که تحت پیگرد قانونی قرار جنگ داخلی اما در جایی در امتداد خط احتمالا ابتدا در دهه 1930 با افسردگی از '29 و در به '30 و سپس انتخابات از روزولت و پیشنهاد خود را برای مقابله شما شروع به دیدن یک هدایت از حزب دموکرات در این وکتور که آن را در امروز.

در ایالات متحده ما اصلا عملی طبقه کارگر ، بنابراین طبقه کارگر در بیشتر قسمت ها در چه جنبش کارگری و رهبران ما باید آنها انداخته با حزب دموکرات است. بنابراین مردم سیاه و سفید در دهه 1960 به دنبال سیاه قدرت سیاسی است. خودرو به حزب دموکرات است. بسیاری از سیاه پوستان انتخاب شدند بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار انتخاب شدند. و در یک نقطه خاص آنها شروع به گفتن ما نیست همیشه باید برای رفتن به پشت یک عضو از حزب دموکرات ما می تواند قرار داده تا ما خود فرد به اجرا برای رئيس جمهور. و شما را دیدم که با شرلی Chisholm در سال 1972 است. حتی قبل از '72 وجود دارد آفریقایی آمریکایی ها زد که برای رئیس جمهور. بسیاری از مردم نمی دانند که فردریک داگلاس زد برای رئیس جمهور در قرن 19.

نکته من این است که این جناح لیبرال حزب دموکرات به جلو هل می دهد هنگامی که آن را انجام دهد و آن را تا به حال قدرت برای انجام این کار در سال 1988. در واقع جسی جکسون زد دو بار. او در سال 1984. او در سال 1988. پلت فرم خود را بسیار در ورید از من نمی خواهد می گویند یکسان اما در آن رگ از برنی ساندرز' پلت فرم 2016. و بنابراین ما تا به حال که هل دادن به جلو از جناح لیبرال در سال 1980 و پس از آن کاهش یافت و آن را تحت فشار قرار دادند به جلو دوباره در سال 2016 با برنی ساندرز. تنها در این زمان من می گویند نه فقط عناصر لیبرال حزب دموکرات اما عناصر مترقی چون ساندرز پلت فرم بود از لحاظ کیفی متفاوت از قبلی سیستم عامل از شورشیان نامزدها در درون حزب دموکرات است. و من حدس می زنم این بازار از ویژگی های محل که در آن شما می توانید شروع خواهد بود مدیکر برای همه است. حتی در لیبرال سیستم عامل که قرار داده شده است قبل از اینکه توسط دیگر نامزدها آنها تماس برای تعمیرات اساسی کامل از سیستم بهداشت و درمان, اما ساندرز را در سال 2016.

برنی ساندرز در خدمت یک هدف بسیار مهم با مبارزات انتخاباتی خود را از سال 2016 و خود را جزئی از کمپین از سال 2020 است. او آشکارا نشان داد که وجود دارد تعداد زیادی از افراد تعداد بسیار زیادی از مردم در ایالات متحده است که پشتیبانی مترقی پلت فرم. آنها را به حمایت از مدیکر برای همه, دو برابر شدن حداقل دستمزد لغو بدهی های دانشجویی رایگان, کالج, پایان دادن به جنگ در عراق و افغانستان و سبز معامله جدید است. احتمالا 50 درصد به علاوه از این کشور آماده است که برای, و آن را واقعا برگزار شد به رهبری حزب است که هنوز هم در دست شرکت های بزرگ و ایجاد دموکرات.

هارون سفید: یکی از چیزهایی است که فرایند اولیه واقعا در معرض یک نسل تقسیم در سیاست آمریکا در حال حاضر. من می دانم که برنی ساندرز اکثریت برنده جوانتر رای دادن. او نمی نیز با رای دهندگان مسن به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان در جنوب. می تواند به شما صحبت می کنند به این نسل تقسیم بلکه چگونه مترقی کمپین می تواند غلبه بر آن و آنچه شما فکر می کنید باید انجام شود ؟

لارنس هام: اینجا تحلیل من در یک کپسول. جنبش مترقی باید همچنان به فشار رو به جلو در عرصه انتخابات. ما باید بسیاری از شکست اما ما باید همچنان به فشار رو به جلو چون ما نمی توانیم مگر اینکه پیروزی ما فشار رو به جلو است. و اگر ما فشار رو به جلو ما در واقع سقوط به عقب. من بسیار نا امید شده بود. من هنوز به شنیدن آنچه که من در نظر کافی توضیح که چرا به سناتور سندرز متوقف مبارزات انتخاباتی خود. ما با او بودند, آیا او بود که برای برنده شدن یا نه ما با او.

ما با او به خاطر ما به نمایندگی نه تنها او بلکه به نمایندگی از جنبش که شامل این افراد در حزب دموکرات که از این پلت فرم است. من فکر می کنم این یک اشتباه بود به سقوط راه ما بود. شما باید به درک ما در جاده های طولانی برای توانمندسازی برای جنبش مترقی در این کشور است. و اگر مردم در این کسب و کار وجود دارد gonna be بسیاری از شکست. برای من مهم نیست که آیا شما به شخص ثالث که آیا شما در داخل حزب دموکرات در خارج از حزب دموکرات آن جاوا را در حالی که برای ما به اندازه کافی حمایت تا زمانی که ما در واقع می تواند شروع به پیروزی.

بین من و شما و gatepost برنده انتخابات نیست و مهم ترین چیز است. مهم ترین چیز این است که ساختمان ما قدرت سیاسی است. برای مثال من در حال اجرا برای آمریکا. هدف من این است که برای برنده شدن در انتخابات. اما اگر من برنده انتخابات پس از ماه جولای 7th, من و افراد سازمان برای پیشرفت خواهد بود و از لحاظ سیاسی قوی تر از ما قبل از ما رفت و به روند.

زمانی که من در دبیرستان بودم که یک دونده از راه دور. من یک دونده فاصله چون من خیلی آهسته آنها قرار نمی من در هر صورت دیگر. من نمی توانستم اجرای سریع. من نمی توانستم اجرای 100 چهارم مایل من حتی نمی تواند اجرا مایل. آنها من را در این دو مسیر به دلیل وجود دارد هیچ کس دیگری یک تیم که می خواستم برای اجرای دو مایل است. و برای دو سال از دست دادم هر مسابقه من زد. آن نیست تا زمانی که من سال سوم که من شروع به برنده شدن است. و در سال آخر من من به یک دولت تبدیل شد قهرمان گروه یک مدرسه دولتی قهرمان و دارنده رکورد. چرا من می گویند که ؟ برای نشان دادن این واقعیت است که من تا به حال به از دست دادن 40 مسابقه قبل از من در واقع می تواند شروع به پیروزی. و این طرز فکر که جنبش مترقی باید امروز. ما در حال حاضر به گرفتن شکست – اگر در واقع این شکست ما را قوی تر و حرکت ما رو به جلو در مسیر پیروزی نهایی.

ما باید با آن چه شما می خواهید آن را مترقی آن تماس بگیرید رادیکال تماس با آن طبقه کارگر ما باید این نوع از جنبش در امریکا است. و ما باید این نوع از جنبش است که قابل اثبات قدرت سیاسی در میان مردم است. من برای اجرا در 30 سال. آخرین بار من برای انتخاب اتاق شد و در سال 1987. من در یک بلیط با حقوق مدنی وکیل آرتور Kinoy. شما نگاه او را به خوبی شناخته نشده است اما او با بازی بسیار ارزشمند نقش در جنبش کارگری و در جنبش حقوق مدنی. او به پایان رسید کار خود را به عنوان یک استاد حقوق در دانشگاه راتگرز. ما فرار به عنوان مستقل در انتخابات عمومی نه به عنوان شورشی در اصلی.

پس از 30 سال من اجرا برای دفتر. زمانی که این کمپین برای آمریکا است بیش از, من قادر خواهد بود برای دیدن چقدر قدرت من در عرصه انتخابات. و چه نقاط ضعف من هستند و که در آن من نیاز به بهبود. باید وجود داشته باشد یک انتخابات بیان مترقی جنبش است. ما باید چند بعدی استراتژی است. ما باید یک استراتژی در خارج از عرصه انتخابات و ما نیز باید یک استراتژی داخل انتخاباتی. ما باید قادر به نشان دادن قدرت ما در خیابان با ما تظاهرات اعتراض ما راه پیمایی ما تحریم اقتصادی ما برداشت و یا حمایت اقتصادی. ما باید قادر به نشان می دهد ما فشار, اما ما همچنین نیاز به یک بیان در جهان است.

کسانی که همه مردم است که در حال اجرا بر روی شعار "نه من و ما" که در رای گیری را در سراسر ایالت نیوجرسی. وجود دارد به معنای واقعی کلمه 150 از ما, بین نمایندگان برای برنی ساندرز و همه ما که در حال اجرا هستند برای سایر دفاتر. اگر مردم واقعا می خواهید برای دیدن پایان دادن به خشونت پلیس و سپس آنها نیاز به رای برای نامزدها که متعهد به انجام همه چیز لازم برای پایان دادن به خشونت پلیس.

فردی استوارت: آنچه من می خواهم به درخواست شما در حال حاضر است و طرف دیگر آن سکه است. به شما می گویند جنبش مترقی باید سهم عمده ای در سیاست های انتخاباتی و انجام بهترین خود را برای برنده شدن بیش از قلب و ذهن از رای گیری ، بدیهی است با توجه به این لحظه ما در حال حاضر با توجه به کروناویروس همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم رنگ و طبقه کارگر و مردم در سراسر کشور; با توجه به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش; آیا شما فکر می کنم که این mobilizations این تظاهرات را ترجمه معمولی سیاست حزب? آیا شما فکر می کنم آنها خواهید ترجمه به پیشرو رای با افرادی مانند جمال بومن در حال اجرا در نیویورک در هفته آینده یا چارلز بوکر در کنتاکی و یا نژاد خود را برای سنا در نیوجرسی?

لارنس هام: یک پاسخ مستقیم. من فکر می کنم که این اعتراضات کمک خواهد کرد که کسانی که مترقی نامزدها که در حال اجرا هستند. من فکر می کنم اعتراضات در اینجا در نیوجرسی به من کمک خواهد کرد چرا که مردم می دانند کسانی که نمی دانم در مورد من می دانم که من مبارزه با خشونت پلیس. و ناگهان همه از یک موقعیت من شده است با در نظر گرفتن 40 سال است که در حال حاضر برجسته روشن است. و مردم میگویند که او باید حق همه کسانی که سال پیش. بنابراین من فکر می کنم که اعتراضات کمک خواهد کرد. من فکر می کنم آنها کمک خواهد کرد که نامزدها رای بیشتر که آیا آنها کمک خواهد کرد که نامزدها به نقطه ای که آنها را برنده انتخابات من نمی توانم بگویم اما من قطعا بر این باورند که تظاهرات کمک خواهد کرد که کسانی که مترقی نامزدها که در حال اجرا هستند.

این تظاهرات نیز مفید و مثبت و از خود. حتی اگر آنها نمی, ترجمه به رای بیشتر برای مردم در حال اجرا برای دفتر زیرا پلوسی و شرکت نمی تواند مصرف زانو اگر آن را برای این اعتراضات. آنها تنها انجام این کارها چرا که آنها در حال دیدن آتش است همه در اطراف من. آنها می خواهند برای نشان دادن "ما دشمن نیست". من منظور شما رو روسای پلیس گرفتن زانو در حال حاضر شما رو NFL گفت که این بازیکنان که اعتراض حق داشتند. آنها را نمی شود گفت که اگر وجود ندارد مردم در خیابان در تمام 50 ایالت. این چیزی است که آنها آن را انجام دهد.

هارون سفید: یک مسئله ای است که ما در حال تمرکز بر روی در آینده پادکست بحران مسکن که بسیاری از آمریکایی ها روبرو هستند و به خصوص با کروناویروس و دموکراتیک رهبری عدم حمایت از اجاره و یا وام مسکن توقف; بسیاری از مردم در حال مبارزه فقط به پرداخت اساسی روزمره صورتحساب. اگر شما انجام آن را به سنا چه نوع از سیاست خواهد شما را در مبارزه برای در نظر تضمین مسکن مناسب برای همه آمریکایی ها ؟

لارنس هام: اولین چیزی که من قصد دارم به انجام این است که یا حامی یا cosponsor لایحه به صورت یک برنامه ملی مسکن. که باید بخشی از ملی ما شغل برنامه. زمانی که این کشور مواجه شد با افسردگی در 1930s روزولت را به جلو معامله جدید است. ما نیاز به قرار دادن به جلو جدید جدید مقابله با آن یک قرن 21 معامله جدید است. چند بعدی شغل برنامه با یک بخشی از آن در حال ساخت و ساز مسکن می گویند با یک میلیون یا بیشتر واحدهای جدید مسکن در سراسر کشور است. مسکن مقرون به صرفه برای مردم مقرون به صرفه بر اساس واقع بینانه جمعیت از مناطق کشور است که فقیر و برخی مصنوعی نرخ بازار از قیمت است که افرادی که در واقع زندگی در این مناطق ندارند. بنابراین ما نیاز به یک ملی ساخت و ساز مسکن برنامه برای ساخت می گویند در هر نقطه از یک میلیون به 4 میلیون واحد جدید مسکن مقرون به صرفه و مقرون به صرفه بر اساس درآمد کارگر فقیر در این کشور است. بنابراین قرار دادن به جلو که در نوع خود از لایحه خواهد شد یکی از اولین چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم.

فردی استوارت: من فقط می خواهم به شما بخواهید یک سوال نهایی. من اینجا هستم در حال حاضر در لندن..

لارنس هام: شما در لندن ؟ من نمی دانستم که. من نمی باید گفت تظاهرات در سراسر کشور, من می خواهم که گفت: تظاهرات در سراسر جهان!

شما تا به حال تظاهرات بزرگ در لندن و مردم در پاریس و در آلمان و بیش از همه. این واقعا دلگرم کننده. من می خواهم برای تشکر از همه رفقای من بیش از وجود دارد, حتی اگر من نمی دانم که نام خود را دلیل این که شما تبدیل اعداد در کشور خود را الهام بخش و تقویت و بسیج ما را به مبارزه و حتی سخت تر در این کشور است. با تشکر از شما.

فردی استوارت: و ما می خواهم برای تشکر از شما برای صرف وقت با ما.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن