Ocasio-کورتز می خواهد عذرخواهی پس از رویارویی در کاپیتول مراحل

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 10:22:48 am ما نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز یک دموکرات از

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399
توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 10:22:48 am
ما نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز یک دموکرات از نیویورک صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع برای سناتور برنی ساندرز

نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز می گوید: هیچ عضو دیگر کنگره — و یا هر زن — باید درمان شود راه محافظه کار فلوریدا در کنگره "مواجه" او روز دوشنبه در کنگره.

این دانشجوی سال اول نیویورک که کنگره می خواهد تد Yoho فلوریدا "به عذر خواهی در کف خانه," او گفت: در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ.

Yoho کاهش یافته است به ارائه نسخه خود را از خود روبرو می شوند در حالی که در حال ظهور از رهبر اقلیت کوین مک کارتی را سه شنبه شب. او گفت که او نمی خواست به صحبت در مورد آن.

در موضوع با توجه به دانشجوی سال اول که کنگره از برانکس و ملکه و یک قسمت در یک کنگره راه پله که در آن Yoho "فقط آمد تا بر من قرار دادن انگشت خود را در صورت من شروع به تماس با من 'نفرت انگیز است.'" او افزود که نماینده راجر ویلیامز تگزاس از حزب جمهوری خواه ایستاده بود و با Yoho.

"و هنگامی که مشخص شد او فقط نباید متوقف شود و من او را به نام rude اما شروع به راه رفتن به دور" او گفت:.

یک خبرنگار برای روزنامه هیل که شاهد برخورد نوشت که Yoho سپس ادا کلمات "f-- b -- ch." Ocasio-کورتز گفت: در این مصاحبه او را نمی شنوند که اما او را بشنود "ساخت یک صدا."

او گفت: Yoho یک دامپزشک که منطقه ای است در شمال شرقی فلوریدا ناراحت بود در نظر او ساخته شده بود در یک مجازی تاون هال در مورد افزایش جرم و جنایت در شهر نیویورک که در نتیجه این بیماری همه گیر کوروناویروس فقر و افزایش بیکاری — نه عدم پلیس که او می گوید: بعضی از آنها گرفته شده است "عمدا خارج از چارچوب."

"در واقع آنچه که من تا به حال گفت: — جرم و جنایت خشونت آمیز در کنار نگاه به جرم و جنایت خرده. بسیاری از آنچه که انگیزه خرده جنایت و فقر و بسیاری از این جنایات جنایات فقر" Ocasio-کورتز گفت.

او افزود: او نمی دانم چرا Yoho خاص رو خیلی ناراحت و که او تا به حال هرگز واقعا صحبت به او را قبل از. در حال حاضر او می خواهد او را به عذر خواهی در کف خانه — و یا او را به در نظر گرفتن برخی از اقدام های دیگر.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer زودتر سهشنبه به خبرنگاران گفت که Yoho باید عذرخواهی می کنیم. او به نام حادثه "نفرت انگیز و غیر قابل قبول است" و "آقای Yoho مدیون نه تنها کنگره عذرخواهی بلکه عذرخواهی بر روی زمین است."

"این چیزی است که رهبر ارائه شده است. من درخواست که از او" Ocasio-کورتز گفت.

"شما می دانید زمانی که آن را برای اولین بار اتفاق افتاده است, من سعی کردم به نوعی با قلم مو آن را زیر فرش" اضافه شده Ocasio-کورتز. "اما به عنوان من نشسته با آن چه من واقعا احساس می شد این بود که واقعا در مورد من — در مورد اینکه آیا من به جرم یا جرم نیست. این یک سوال است."

"این سوال که آیا من می خواهم می خواهم هر فرد دیگری در این بدن به درمان می شود که در راه است. من می خواهم خواهر زاده من و یا من می خواهم هر یک از دختران جوان و یا افراد جوان به طور کلی است که می گویند یک روز من می خواهم برای رفتن به کنگره برای مواجه بود؟"

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de