شمال کشور, دیدنی مسیرهای باز به

"شمال کشور دنباله (NCT) است زیبا و در دسترس ملی دیدنی دنباله آن را به عنوان سهام یک مسیر با بسیاری از محلی در

توسط NEWSATROPAT در 23 تیر 1399

"شمال کشور دنباله (NCT) است زیبا و در دسترس ملی دیدنی دنباله آن را به عنوان سهام یک مسیر با بسیاری از محلی در سطح مسیرهای پیاده روی در تعداد بی شماری از جوامع بین داکوتای شمالی و ورمونت" گفت: لیمو بازاریابی و ارتباطات هماهنگ و شمال کشور, نوین ارتباط (NCTA).

"این همیشه نیست هفته ها یا ماه برنامه ریزی در مقیاس بزرگ در یک سفر کوله پشتی برای لذت بردن از NCT," او گفت:. "از آن لذت می برد می تواند در یک روز کاری ناهار پیاده روی و یا هنگام بازدید از سایت های مورد علاقه خود را county park. اگر آن بیابان شما به دنبال این NCT ارائه می دهد مقدار زیادی از آن بیش از حد. هر کسی می توانید ماجراجویی خود را در شمال کشور دنباله."

لیمو و گفت: شمال کشور دنباله ارائه می دهد مناظر متنوع در سراسر آن هشت متحده است. دنباله عبور از طریق بیش از 160 فدرال و ایالتی و محلی زمین های عمومی از جمله جنگل ملی خدمات پارک های ملی مناطق و دولت بیش از 100 پارک ها و جنگل ها و مناطق بازی.

"این بادها همراه سه نفر از دریاچه های بزرگ در گذشته بی شماری مزارع از طریق بزرگ cityscapes و وسیع چمن زار بیش از بسیاری از رودخانه ها و نهرها و طریق معروف Adirondacks," لیمو گفت. "شمال کشور دنباله همچنین سهام مسیرهای با برتر دنباله پیاده روی در مینه سوتا, گیاهی شبیه شاهبلوط هندی نوین در اوهایو انگشت دریاچه نوین در نیویورک و آهن Belle نوین در میشیگان."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

لیمو و گفت: stay-at-home سفارشات در محل در بسیاری از ایالت ها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این NCTA تشویق کاربران دنباله به ادامه گرفتن خارج از جسمی و روانی سلامتی اما خواست هر کس به اقامت در محلی و به تمرین های اجتماعی فاصله. این انجمن را دلسرد از طریق افزایش و از راه دور را افزایش دهد چراکه مردم بیشتر خواهد بود عبور از بسیاری از جوامع به طور بالقوه گسترش ویروس.

"همچنین بسیاری از امکانات رفاهی مانند اردو و یا بر روی محل بودند — و هنوز هم هستند — تعطیل معنی کمتر منابع در دسترس برای کسانی که از راه دور کوهنورد" لیمو گفت. "ما انتظار می رود کمتر از راه دور دنباله دار استفاده کنید اما ما امیدوار بودیم که بسیاری از مردم هنوز هم پیدا کردن آرامش در خارج از منزل حتی اگر آن را به طور مستقیم بر روی شمال کشور دنباله — و ما معتقدیم بسیاری انجام داد."

جنسن, خارج از منزل, ارتقاء, مدیر برای بخش گردشگری از داکوتای شمالی وزارت بازرگانی گفت: North Dakota گردشگری است متوجه افزایش تمایل به دریافت خارج از منزل در حالی که انجام یک "امن" فعالیت.

"داکوتای شمالی است که نگاه به عنوان یک مقصد امن وجود دارد این safecations' آنها خواستار آنها را به جایی که مردم در جایی که در آن مکان هستند و تعطیل به دلیل COVID," جنسن گفت. "چیز خوب در اینجا این است که در چیزی به عنوان گسترده ای به عنوان شمال کشور دنباله دار شما را تا پایان با داشتن این تجربه که در آن دنباله باز است. این چیزی است که ما در حال دیدن است — مردم بیرون آمدن و چیدن بخش از دنباله دار را انجام دهد."

جنسن گفت: یکی از محبوب تر قطعه از 430 کیلومتر از دنباله دار در نزدیکی Sheyenne دره رودخانه. پیاده روی به داکوتای شمالی تنها آبشار در امتداد دره بخش ارائه کوهنورد با دشت و مناطق پوشیده شده از درخت.

"خارج شدن و وارد شدن به طبیعت شده است چیزی است که من فکر می کنم بیشتر و بیشتر مردم در حال تحقق آنها نیاز دارید" جنسن گفت. "مردم در حال گزارش است که آنها خوشحال هستند و آنها در حال گرفتن بیشتر و ورزش آنها احساس بهتری در آنها احساس بهتر ذهنی و عاطفی است."

لیمو و گفت: NCTA را دوست دارد برای دیدن مردم لذت بردن از شمال کشور دنباله در راه است که بهترین کار برای آنها و هر کس می خواهد به ماندن بگیرید امن برای حداکثر لذت.

"شمال کشور دنباله ارائه صلح از ذهن اتصال و پناهگاه در طول این زمان از محدودیت و عدم اطمینان" لیمو گفت. "در حالی که ما از کاربران دنباله به پایبندی به مقررات محلی و اقامت نزدیک به خانه ما همچنین بر این باورند هوای تازه و یک ماجراجویی کوتاه در دنباله می تواند انجام شگفتی برای سلامت روانی و جسمانی. پیاده روی, راه عالی برای فاصله اجتماعی آن را به عنوان آسان فعالیت برای شریک شدن در توسط خودتان است."

جنسن اضافه شده است که به "ویرانی" و حداقل تراکم هستند چه تمایل به 430 کیلومتر از دنباله در داکوتای شمالی به مقصد نخست برای هر دو مردم محلی و بازدید کنندگان است. همه گیر نیز آورده دسته جدیدی از پناهجویان ماجراجویی به مسیرهای پیاده روی.

"یکی از چیزهایی که ما می افتد که ما انتظار ندارد (برای دیدن) است که افرادی که نمی انجام این فعالیت ها قبل از انجام می دهند آنها را برای اولین بار" جنسن گفت. "ما باید افرادی که هرگز رفته اردو قبل از اینکه در زندگی خود و آنها در حال رفتن کمپینگ و یا افرادی که هرگز پیاده روی رفته در حال بیرون رفتن و پیاده روی. وجود دارد برخی از دردهای در حال رشد به آن اما نیز وجود دارد که خوب کنار آن وجود دارد که مردم در حال گرفتن در خارج از منزل و انجام فعالیت آنها هرگز قبل از انجام داده اند."

لیمو و گفت: متقاضیان ماجراجویی باید نگه داشتن چشم در دنباله هشدار صفحه وب برای به روز رسانی در دستورالعمل ها و محدودیت های اعمال شده در محل با توجه به کوروناویروس. به روز رسانی نیز در دسترس خواهد بود در دنباله رسانه های اجتماعی حساب کاربری @northcountrytrail. نقشه های رایگان در دسترس هستند northcountrytrail.org به عنوان به خوبی.

"این واقعا یک حماسه نوین" جنسن گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن