بیشتر مستند لطفا اندونزیایی می گویند که coronavirus موارد افزایش می یابد

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 1:50:48 pm

No more lockdown please, Indonesians say as coronavirus cases soar با بدترین شیوع کروناویروس در آسیای جنوب شرقی در نظر گرفتن تلفات در اندونزی اقتصاد و شغل اکثریت شهروندان ملت در مخالفت با ادامه سخت اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات برای مهار این بیماری کشنده است. (بلومبرگ)

با بدترین شیوع کروناویروس در آسیای جنوب شرقی در نظر گرفتن تلفات در اندونزی اقتصاد و شغل اکثریت شهروندان ملت در مخالفت با ادامه سخت اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات برای مهار این بیماری کشنده بر اساس یک نظرسنجی.

دولت باید اولویت بندی تلاش برای احیای اقتصاد به جای مقابله با این ویروس گسترش اکثریت شرکت کنندگان در یک نظرسنجی انجام شده توسط نقشه بردار مستقل Indikator Politik اندونزی گفت. کسانی که مخالف سخت تحرک محدودیت های شناخته شده به عنوان PSBB شروع به پریدن کرد به 60.6 درصد از 34.7 درصد در ماه مه و ژوئیه 13-16 نظرسنجی نشان داد.

با بسیاری از شهرستانها و استان ها از جمله پایتخت جاکارتا کاهش محدودیت های خانگی شرایط اقتصادی بهبود یافته از ممکن است هنگامی که آن را به عنوان بدترین از سال 2004 نقشه بردار گفت. آرامش در آنچه در حال حاضر مجموعه ای از سست اجتماعی فاصله اقدامات برانگیخته رکورد افزایش موارد از جاکارتا به سورابایا این کشور بزرگترین شهرستانها و مراکز تجاری.

No more lockdown please, Indonesians say as coronavirus cases soar

این بیماری همه گیر است آمار اندونزی سخت تر از سال 1997 آسیایی, بحران مالی, ضرب و جرح کوچک و بزرگ کسب و کار به طور یکسان رئیس Joko Widodo گفت: در ماه گذشته. شیوع ارائه شده است میلیون ها نفر از مردم بیکار و ممکن است به شیرجه رفتن بیشتر مردم به فقر در این کشور به طور بالقوه به عنوان اولین رکود اقتصادی در بیش از دو دهه.

موارد جدید در جاکارتا شروع به پریدن کرد 433 روز سه شنبه یک رکورد روزانه در نظر گرفتن مجموع عفونت تقریبا 90,000 اطلاعات رسمی نشان داد. جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور است, بدترین ویروس-آمار کشور در جنوب شرقی آسیا با مرگ و میر 4,320. موارد تایید شده اند که تقریبا سه برابر شده پس از مقامات شروع به کاهش تحرک قوانین در اوایل ماه ژوئن با توجه به وزارت بهداشت داده است.

دولت تصویب امتیاز افزایش یافت و به 60.2% از 56.4% در ماه مه در حالی که 65.1% شرکت کنندگان در نظرسنجی راضی بودند با عملکرد Jokowi به عنوان رئیس جمهور شناخته شده است, Indikator گفت.

دیگر نکات برجسته Indikator بررسی هستند:

69.2 درصد از پاسخ دهندگان دارای اقتصاد به عنوان بد و بسیار بد از 81 درصد در ماه مه

حدود 58 درصد از شرکت کنندگان بر این باورند Jokowi می توانید مسئولیت رسیدگی به همه گیر و کاهش تاثیر آن از 67.7% در ماه مه

63.1% مردم می خواهند انتخابات محلی برنامه ریزی شده برای دسامبر به تعویق افتاد تا زمانی که این ویروس شیوع موجود است

نظرسنجی انجام شده در میان از 1200 شرکت کنندگان بیش از تلفن با استفاده از روش نمونهگيری تصادفی Indikator گفت:

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de