طرح های جدید می تواند به شدت تغییر اواخر قرقاول فصل در داکوتای جنوبی

کسانی که هر دو قرقاول شکار امکانات زیر پیشنهاد جدید توسط داکوتای جنوبی, بازی ماهی ها و پارک ها بخش کمیسیون.

کمیسیون پذیرش طرح ها در آن به طور منظم و ماهانه جلسه پنج شنبه و جمعه 16 و 17 از طریق تلفنی و تصویری livestream. دو تا از تغییرات عمده شامل گسترش پایان فصل تاریخ به هر دو Jan. 15 یا 31 و افزایش روزانه کیسه حد از سه تا چهار از دسامبر. 1 به پایان فصل.

“همانطور که ما با داشتن چندین مکالمات برای چند ماه بیش بازاریابی بیشتر افراد درگیر در قرقاول شکار یکی از چیزهایی که ما در مورد صحبت کردیم دنبال شد در فصل جاری ساختار گفت:” تام Kirschenmann, GF&P مدیر حیات وحش در این جلسه.

Kirschenmann با اشاره به اینکه داکوتای جنوبی کوچک-بازی مجوز معتبر هستند از طریق Jan. 31.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پیشنهادات را می توان بررسی و به مدت 60 روز و خواهد بود تا برای تفسیر در جلسات آتی. آنها می تواند نهایی شود بعد از این سال با فصل فرمت بالقوه رفتن به اثر در طول این فصل آینده. افزایش کیسه محدود نمی شروع به مقامات گفت: تا زمانی که فصل آینده آغاز پاییز/زمستان 2021-22.

GF&P کمیسر راسل اولسون پرسید که آیا زمستان زیستگاه و تودرتو پوشش خواهد بود بیش از حد نهفته با پتانسیل بیشتری شکار بعد از آن به فصل است. Kirschenmann گفت: کسانی که نگرانی های در نظر گرفته شده در بحث گذشته در گسترش فصول. او اضافه کرد که وقتی قرقاول استفاده از پوشش ضخیم تر در طول سرمای شدید و شرایط برفی و شکارچی مشارکت ممکن است در کاهش شدیدتر آب و هوا.

“اگر شرایط که سخت و باد است که دشوار است و آن را تقریبا blizzarding وجود خواهد داشت تعداد بسیار کمی از مردم وجود دارد بررسی و تلاش برای شکار قرقاول,” او گفت:.

پیشنهاد دیگری است که به تغییر تیراندازی ساعت شروع 10 صبح تمام فصل. قالب فعلی اجازه می دهد تا شکارچیان برای شروع در ظهر در اولین هفته از فصل به طور منظم و پس از آن ساعت 10 صبح باقی مانده از این فصل است. که همچنین می تواند برای تغییر این آینده فصل پاییز است.

یک چند حالت مطالعه در دانشگاه ایالتی آیووا بررسی تأثیرات خارجی از یک قرقاول کنار جاده نظرسنجی مانند داکوتای جنوبی در حال حاضر از بین رفته اوت نوزادان بررسی شد و در این نشست است. تراویس Runia, GF&P آپ لند بازی زیست شناس و آدم Janke استادیار در ایالت آیووا و اولیه محقق مشترک با کمیسیون مداوم کار می کنند.

“به طور خاص شرایط آب و هوایی مانند شبنم” Runia گفت: در یک فروم سرویس خبری مصاحبه جمعه صبح. “نکته اصلی این است که اگر ما یک سال با خوب هوا قطره آن را واقعا سخت به مقایسه که نتیجه نظر سنجی به یک سال است که ما لازم نیست که کسانی که شرایط مشابه. بنابراین آنچه که این محققان امیدوارند انجام دهید این است که یک درک بهتر این ارتباط و اطلاعات ما بیشتر قابل مقایسه با از سال به سال.”

سیزده متحده درگیر در مطالعه است. آن می تواند به بهبود متحده چگونه رفتار جمعیت تخمین می زند از حیوانات وحشی. Runia نشان داد یک ارائه در این جلسه که نشان می دهد به اوت کنار جاده ای بررسی نتایج و فرد شکارچی برداشت نمی همیشه تراز معنی بعضی سالها پیش فصل بررسی نشان می دهد چند قرقاول اما شکارچیان مدعی موفقیت بالا بود پس از پایان این فصل است.

Runia گفت: داکوتای جنوبی است که یکی از منابع مالی و او معتقد است که آینده توصیه هایی از این پروژه می تواند “تسهیل بحث و گفتگو در مورد اینکه آیا ما باید reimplement ما کنار survey.”

در ماه ژوئن GF&P کمیسیون توافق کردند که به قطع داکوتای جنوبی کنار جاده ای در نوزادان بررسی که انجام شده هر سال از سال 1949. چند نامه از ورودی های عمومی ارسال شد به کمیسیون قبل از ژوئیه جلسه بیان مخالفت با این تصمیم.

تصمیم به قطع سالانه تعداد نوزادان ساخته شده بود پس از GF&P دبیر کلی Hepler توضیح داد که در ماه ژوئن است که بررسی می کند تاثیر فصل ساختار و یا برداشت محدودیت. و او گفت: آن را “دور” از دولت جدید قرقاول شکار کمپین بازاریابی هزینه $700 ، 000 در سال اول آن. در این جلسه که در آن کمیسیون اعلام کرد که تعداد نوزادان بود پایان وجود نداشت و بحث و گفتگو در ایالت آیووا پروژه.

روز پنج شنبه رئیس جمهور گری Jensen, سریع, شهر, گفت که او خوشحال بود برای به اشتراک گذاشتن با مردم داکوتای جنوبی مشارکت در این مطالعه که اجرا می شود از طریق 2021.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de