بومی آمریکا مزرعه ای در مینه سوتا سه برابر در اندازه به عنوان آن را با این نسخهها کار برای کمک به کسانی که نیاز

Coronavirus را ویران کرده است این جمعیت خدمت توسط سازمان های غیر انتفاعی, مدیر اجرایی, Neely اسنایدر گفت. توسط

توسط NEWSATROPAT در 21 اردیبهشت 1399

Coronavirus را ویران کرده است این جمعیت خدمت توسط سازمان های غیر انتفاعی, مدیر اجرایی, Neely اسنایدر گفت. توسط ریشه افزایش مقدار سبزیجات آن را به فروش می رساند و اهدا, او گفت:, آن می تواند کمک به مردم آسیب پذیر در منطقه مترو.

"در حال حاضر وجود دارد بیشتر از یک نیاز فوری" اسنایدر گفت.

در مارس 31, غیر انتفاعی خرید 20 هکتار برای $240,000 نزدیکی اصلی آن 10 هکتار مزرعه. رویای وحشی سلامت توزیع 7.5 تن سبزیجات در سال گذشته و اسنایدر انتظار به انجام خیلی بیشتر از این سال است.

"ما در حال تلاش برای اصلاح حاکمیت مواد غذایی در جامعه ما گفت:" اسنایدر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مزرعه تولید مشترک سبزیجات از جمله گوجه فرنگی و پیاز و خیار. همچنین رشد گیاهان در اصل کشت توسط آمریکایی های بومی مانند ذرت و لوبیا و کدو.

Neely تامین مواد غذایی به بومی رستوران از جمله تجمعات کافه در مینیاپولیس آمریکا مرکز آن اهدا به قفسه مواد غذایی و فروش در بازارهای کشاورزان'.

Rows of Blue Hubbard squash poke up through the soil at the farm, which distributed 7.5 tons of vegetables last year. Scott Takushi / St. Paul Pioneer Press

ردیف آبی هوبارد کدو بهم زدن از طریق خاک در این مزرعه که توزیع 7.5 تن سبزیجات در سال گذشته است. اسکات Takushi / St. Paul, مطبوعات پیشگام

همچنین فروش مواد غذایی هر چند آن جامعه حمایت کشاورزی (CSA) برنامه های بومی مواد غذایی و به اشتراک گذاری فراهم می کند که مشتریان با بارگیری در این هفته و یا هفته ای دوبار جعبه تولید در طول فصل رشد.

این گروه تا به حال برای انطباق در میان همه گیر.

این اوراق در تمام چهره به چهره آموزش جلسات در حمایت از جلسات آنلاین. یک چنین رویداد — مقدس داروها و باغ آغاز کارگاه — به تازگی جذب 220 شرکت کنندگان اسنایدر گفت.

مزرعه مقامات احساس فشار برای تولید بیشتر مواد غذایی است.

مدیر مزرعه Jessika Greendeer صرف حدود نیمی از زمان خود انجام درست کار و با استفاده از پیاده سازی با بقیه خدمه.

"من نمی توانم از آنها بخواهید برای انجام هر کار من نمی خواهد انجام دهد" گفت: Greendeer. "I don't mind آن است. آن را نگه می دارد من جوان است."

این اجازه می دهد تا او را به تماشای خود کارکنان و مطمئن شوید که آنها به دنبال بومی آمریکایی تکنیک های کشاورزی.

"ما بسیار آگاه از ما چگونه مزرعه" گفت: Greendeer.

"برای ما این است که در مورد لقاح گیاهان است. آن را در مورد مراقبت از خاک است."



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب