مینه سوتا آمریکا به افزایش سن از فروش توتون و تنباکو, سیگار e-21

ST. پل — Minnesotans کمتر از 21 خواهد بود ممنوع از خرید محصولات توتون و تنباکو تحت یک پیشنهاد تایید شده در یک

توسط NEWSATROPAT در 21 اردیبهشت 1399

ST. پل — Minnesotans کمتر از 21 خواهد بود ممنوع از خرید محصولات توتون و تنباکو تحت یک پیشنهاد تایید شده در یک 89-41 رای پنج شنبه, آوریل 9 در مجلس نمایندگان.

پیشنهاد مجموعه یک ایالت ممنوعیت فروش تنباکو و سیگار الکترونیکی محصولات خود را به کسانی که کمتر از 21 و میله کسانی که زیر 21 سال از ورود توتون و تنباکو و یا vape مغازه ها. کسب و کار است که فروش محصولات توتون و تنباکو به کسانی که کمتر از 21 می به صورت یک $300 مجازات پس از اولین جرم با هزینه های بالاتر در جرم پس از آن. کسانی که کمتر از 21 یافت خرید محصولات توتون و تنباکو خواهد چهره مجوز تعلیق و بزرگسالان که ارائه محصولات به آنها را 50 دلار خوب است.

دولت فدرال پیاده حداقل سن فروش محصولات توتون و تنباکو از 18 به 21 و دولت های محلی در سراسر کشور را تصویب کرده اند مشابه احکام در جوامع خود. اما این اقدامات در حال اجرا در سراسر کشور این لایحه را به هواداران گفت.

"این ایالت رویکرد لازم است بنابراین ما لازم نیست که برخی از مینه سوتا جوامع اجرای یک دولت سن 18 سالگی در حالی که برخی اجرای سن 21" Rep. هدر peter bradley, D-ادینا گفت. "ما لایحه آن را روشن می سازد وجود دارد تنها یکی از توتون و تنباکو سن در مینه سوتا و 21 است."

اندازه گیری می تواند آمد تا برای سنا در نظر گرفتن اواخر این هفته. ترک سیگار تحسین طرفداران تصویب این لایحه گفت: این لایحه می تواند کمک به جلوگیری از کودکان و افراد جوان در مینه سوتا از تبدیل شدن به معتاد به دخانیات و سیگار e -.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره گفت: آنها با حمایت از, اندازه, اهداف, اما نگران آن بود بیش از حد تنبیهی برای صاحبان کسب و کار و کارکنان که ممکن است لغزش.

"ما که هستیم از اینرو?" Rep., Marion, o'neill, R-افرا, دریاچه گفت. "من نمی دانم که رویکرد ما باید در حال حاضر برای جریمه کردن کسب و کار است که یک اشتباه را ندارد."

این لایحه همچنین گسترش تمیز کردن هوا در محیط داخلی عمل به پوشش مدارس و ممنوعیت استفاده از vaping محصولات وجود دارد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن