Minn. نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن لایحه تمدید مزایای بیکاری برای ironworkers

در دوشنبه, جولای 9, جلسه, دولت, Rep. جولی Sandstede D-هیبینگ گفت: محدوده آهن در شمال مینه سوتا -- در حال حاضر

توسط NEWSATROPAT در 20 تیر 1399

در دوشنبه, جولای 9, جلسه, دولت, Rep. جولی Sandstede D-هیبینگ گفت: محدوده آهن در شمال مینه سوتا -- در حال حاضر در یک موقعیت آسیب پذیر پس از جاری تعرفه جنگ های -- شده است و آمار به خصوص سخت با این بیماری همه گیر. برای محدود کردن ویروس گسترش یافته و برای جبران چشمگیر نرخهای درآمد معدن امکانات مجبور به عقب کاهش ساعت کارکنان و حقوق و دستمزد و یا ذخیره آنها را در دسترس نباشد, او گفت:.

"ما از بسیاری جهات متفاوت از بقیه دولت چرا که همه دچار یک رکود صرف نظر از آنچه (صنعت) شما در" Sandstede گفت: در روز پنج شنبه در این جلسه. "تفاوت این است که در محدوده آهن ما باید این تنوع است که بقیه از دولت می کند."

تا شمال گفت: taconite معدن و چوب و گردشگری در حال Minnesotans' "نان و کره است." و اگر معدن گذاشته وجود دارد فقط کافی نیست مشاغل دیگر در منطقه برای آنها را.

"ما یک فاجعه trifecta در حال حاضر. همه آنها (معدن چوب و گردشگری) در حال پایین" او ادامه داد. "این بدان معنی است که مردم باید انتخاب دیگری اما به ترک. و ترک آنچه که در آن? همه تلاش."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اگر Sandstede لایحه عبور گذاشته و ironworkers خواهد بود واجد شرایط برای مزایای بیکاری از طریق مه 1 2021 -- حداکثر 26 هفته از مزایای اضافی پس از خسته کننده دیگر به طور منظم دولت فدرال و مزایای.

با توجه به وزارت امور خارجه اشتغال و توسعه اقتصادی بیش از 843,000 Minnesotans باید کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس. در مورد 1800 در صنعت معدن به تنهایی گذاشته شده است و در طول همه گیر با توجه به آهن معدن انجمن مینه سوتا است.

Sandstede لایحه حمایت از اتو معدن انجمن مینه سوتا امور خارجه معاملات ساختمان شورا و Ironworkers محلی اتحادیه شماره 512.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن