علامت Dobmeier مجروح در جهان از قانون شکنان با حداکثر سرعت دویدن تصادف در ویسکانسین

علامت Dobmeier های حرفه ای برنده رهبر در رودخانه شهرستانها سریع السیر مجروح شد در طول یک جهان از قانون شکنان نژاد جمعه شب در سرو دریاچه جاده سریع السیر در نزدیکی ریچموند جدید, Wis.

Dobmeier منتقل شد به یک بیمارستان محلی پس از تصادف.

در روز شنبه او تحت عمل جراحی برگشت. با توجه به Dobmeier را در Facebook صفحه, عمل جراحی خود را به پایان رسید حدود 6 بعد از ظهر وجود نداشت فوری کلمه وضعیت اما خواهر او میشل در توئیتر خود نوشت: “علامت Dobmeier از عمل جراحی و آن را به خوبی رفت. که به معنای واقعی کلمه همه ما می دانیم در حال حاضر, اما آن است که همه ما نیاز به دانستن پس از یک روز طولانی در انتظار است.”

حادثه رخ داده در طول یک خواستگاری گرما مسابقه. Dobmeier و وو منظم شین استوارت بودند برای مبارزه نهایی انتقال نقطه زمانی که اتومبیل درهم در 3 نوبت.

اواخر شب جمعه استوارت پرسیدم افکار و دعاهای من با @DobmeierRacing. هرگز می خواهم برای دیدن یکی دیگر از مسابقه دریافت صدمه دیده است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Dobmeier شد مسابقه شب دوم از سه روز خواستگاری نمایش در دریاچه سرو زمانی که حادثه اتفاق افتاده است.

Dobmeier شده است غالب با حداکثر سرعت دویدن ماشین راننده در منطقه برای چندین سال. او همچنین مسابقات گهگاه با قانون شکنان و تا به حال تعداد انگشت شماری از برنده مسابقه بالا با حداکثر سرعت دویدن ماشین مدار در کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de