نامه: چنگال بزرگ مجموعه به عنوان مثال برای ایالات متحده

به عنوان من تماشای خشونت افزایش در شهرستانها در سراسر امریکا, من خدا را شکر که ما در گرند فرک "بازگشت آبی است

توسط NEWSATROPAT در 27 تیر 1399

به عنوان من تماشای خشونت افزایش در شهرستانها در سراسر امریکا, من خدا را شکر که ما در گرند فرک "بازگشت آبی است."

به عنوان درگیری ها در شهرهای دیگر گریه به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" رشد بلندتر. در بسیاری از شهرهای منتخب رهبری است خم را از اراذل و اوباش که تقاضا پلیس را لغو کرد.

از آن زمان به لغو این شهرستان است که باید به طور کامل نادیده گرفته و حکومت قانون و شهروندان آنها انتخاب شدند برای دفاع از. و در حال حاضر 90 درصد از رسانه های جریان اصلی در حال آواز خواندن با همان لحن و البته سرزنش رئیس جمهور تهمت و ایران.

خدا را شکر من زنده در گرند فرک. ما در حال کامل جامعه اما من نمی تجارت چنگال بزرگ برای هر نقطه در جهان و به من اعتماد کن من سفر کرده اند 95 درصد از ایالات متحده آمریکا و سه قاره های دیگر. در موارد بسیار نادر مناسبت ما از دست دادن یک عضو از اجرای قانون کل جامعه احساس از دست دادن. ما هرگز فراموش نکنید که قربانی برای ما و خانواده های ما توسط این قهرمانان در اجرای قانون است. و می رود که برای آتش نشانان همه کارمندان دولتی که رفتن به کار برای اطمینان از ما با خیال راحت بازگشت به خانه به خانواده های ما هر شب. ما قدردانی از جانبازان ما و بدون توجه به ما دیدگاه های سیاسی ما احترام به یکدیگر.

ما فریاد نمی profanities در دیگران با دیدگاه های مختلف در حالی که در بازار و یا در یک رستوران. ما می توانید یک را در امریکا بزرگ دوباره کلاه و نمی توان به نام یک نژادپرست یا برنی ساندرز پیراهن و نمی توان به نام یک کمونیست. من بسیار افتخار از چنگال بزرگ و شگفت انگیز مردم من تماس همسایه ها و دوستان است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

من خدا را شکر روزانه برای ما اداره پلیس کلانتر, بزرگراه گشت گشت مرزی ایالات متحده مارشال, 911 اعزام و اجرای قانون کارکنان. با تشکر از همه شما. بدون تو گرند فرک نمی تواند بزرگترین و امن ترین جای همه ما در خانه تماس بگیرید.

شاید بقیه از امریکا می توانند یاد بگیرند که از شهر ما ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن