جف بزوس ثروت soars به $171.6 میلیارد به بالا قبل از طلاق سابقه

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 9:59:44 am سود خود را — .7 میلیارد دلار در این سال به تنها

توسط NEWSATROPAT در 12 تیر 1399
توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 9:59:44 am
Jeff Bezos, Jeff Bezos wealth, Jeff Bezos divorce, Jeff Bezos Amazon, Amazon Jeff Bezos, World news, Indian Express سود خود را — .7 میلیارد دلار در این سال به تنهایی — تاکید یک گسترش شکاف ثروت در آمریکا در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

جف بزوس خالص ارزش است شکست طریق به اوج قبلی خود و حتی پس از او واگذار یک چهارم از سهام خود را در Amazon.com Inc. به عنوان بخشی از حل و فصل طلاق در سال گذشته است.

سهام مستقر در سیاتل خرده فروش رسید 4.4 درصد به یک رکورد $2,878.70 روز شنبه افزایش موسس جهان پیشرو ثروت به $171.6 میلیارد دلار است. که در صدر قبلی خود بالا از $167.7 میلیارد و مجموعه در سپتامبر. 4, 2018, با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

سود خود را — $56.7 میلیارد دلار در این سال به تنهایی — تاکید یک گسترش شکاف ثروت در آمریکا در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. عرضه اولیه و رونق بازارهای سهام را تقویت مگا ثروت حتی به ده ها میلیون نفر از مردم شغل خود را از دست. این هفته پس از دریافت شکایت در مورد پایان دادن به همه گیر خطر پرداخت, آمازون, گفت: آن را صرف در مورد $500 میلیون به یک بار 500 دلار پاداش برای بسیاری از کارگران خط مقدم.

این شرکت کاهش یافته است به نظر بنیانگذار آن ثروت.

آمازون بوده است, اشک, با این بیماری همه گیر شتاب مصرف کننده تغییر به تجارت الکترونیکی از آجر و ملات خرده فروشی. بزوس صاحب 11 درصد از سهام است که شامل بخش عمده ای از ثروت خود را.

بسیاری از کسانی که با بزرگترین ثروت دستاوردهای همچنین تگرگ از بخش فن آوری. آنها عبارتند از: تسلا, Inc. مدیر ارشد اجرایی Elon Musk که اضافه شده $25.8 میلیارد دلار به ثروت خود را پس Jan. 1 و زوم تصویری Communications Inc. بنیانگذار اریک یوان که ثروت تقریبا چهار برابر شد و به $13.1 میلیارد دلار است.

مکنزی بزوس که به دست آورد 4 ٪ سهام در آمازون پس از زن و شوهر تقسیم شده و خالص ارزش $56.9 میلیارد و صعود به شماره 12 در بلومبرگ رتبه بندی. او به تازگی leapfrogged آلیس والتون و جولیا Flesher کخ برای تبدیل شدن به جهان دوم-ثروتمندترین زن, و در حال حاضر مسیرهای پیاده روی تنها اورآل اری برنده زن Francoise Bettencourt Meyers.

نه هر میلیاردر آمده است پیش از این سال است. اسپانیا Amancio Ortega, تیتان پشت زارا سریع-مد نام تجاری دهکدهای از دست داد $19.2 میلیارد دلار بیشتر از هر کسی در بلومبرگ شاخص. Berkshire Hathaway Inc. رئیس وارن بافت کاهش یافته است $19 میلیارد و لوکس فرانسوی-کالاهای سرمایه دار خیلی مهم Bernard Arnault پایین است $17.6 میلیارد دلار.

اما بسیاری از را اب و هوای رکود اقتصادی است. جمعی ارزش خالص جهان 500 نفر از ثروتمندترین افراد در حال حاضر در $5.93 تریلیون دلار در مقایسه با $5.91 تریلیون دلار در ابتدای سال است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن