ایران می گوید فراموشکار اپراتور به ماشه برای اوکراین سقوط جت

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 12 سال 2020 8:58:26 am فایل عکس: نمای کلی از باقی مانده از خطوط هوایی

توسط NEWSATROPAT در 23 تیر 1399
توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 12 سال 2020 8:58:26 am
Iran plane crash, Ukraine plane crash, US Iran tensions, Iran boeing plane crash, US Iran tensions, Iran missile attack فایل عکس: نمای کلی از باقی مانده از خطوط هوایی بین المللی اوکراین, پرواز PS752 بوئینگ 737-800 هواپیما که سقوط کرد پس از برخاست از ایران در فرودگاه امام خمینی (در حومه تهران (ایسنا)

یک ایرانی دفاع هوایی واحد است که "فراموش" را به تنظیم آن سیستم رادار باعث زنجیره ای از ارتباطات و خطاهای انسانی که منجر به سقوط مرگبار از اوکراین مسافر در ماه ژانویه با توجه به گزارش ایران را از سازمان هواپیمایی کشوری.

ایران گفت: آن را به اشتباه به ضرب گلوله اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز 752 مدت کوتاهی پس از take-off, کشتن تمام 176 روی. رمز گشایی از جت جعبه سیاه است که انتظار می رود برای شروع در جولای 20.

این هواپیما بود ازطریق توسط دو موشک شلیک 30 ثانیه جدا از یک دفاع هوایی واحد که اشتباه جت برای یک موشک کروز. یک اپراتور را فراموش کرده بود به دوباره تنظیم جهت شمال در رادار سیستم پس از حرکت به یک موقعیت جدید خطا که منجر به برداشتی غلط رادار را داده و با توجه به گزارش منتشر شده در ساو وب سایت در روز شنبه.

"اپراتور از سیستم دفاع هوایی راه اندازی یک موشک در چه آن را به حال شناسایی شده به عنوان یک دشمن هدف بدون پاسخ از مرکز فرماندهی" کائو گفت: در این گزارش اضافه کرد که یک فرد ناشناس در زمان عمل به طور مستقل و بدون اجازه از مافوق.

این رویداد ساعت بعد از ایران دفاع سیستم های قرار داده شد در بالا هشدار زیر را در این کشور حمله موشکی در آمریکا یک پایگاه هوایی در عراق در اقدامی تلافی جویانه برای کشتن اوباما به دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شش نفر دستگیر شده اند در ارتباط با این حادثه مقامات گفت: در ماه ژوئن بدون دادن جزئیات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de