بیمارستان ها و بند های مختلف COVID-19 موج: تاخیر در مراقبت های پزشکی

به عنوان همه گیر زده منطقه در طول چند ماه گذشته بسیاری از بیمارستان ها محدود روش آنها ارائه شده زیر جهت از مقا

توسط NEWSATROPAT در 9 مرداد 1399

به عنوان همه گیر زده منطقه در طول چند ماه گذشته بسیاری از بیمارستان ها محدود روش آنها ارائه شده زیر جهت از مقامات وزارت امور خارجه ، بسیاری از مردم که در غیر این صورت بدست واکسن, سرطان, نمایش و یا برای مراقبت از شرایط مزمن باقی ماند.

سیستم های سلامت در حال حاضر در نظر گرفتن سهام از تلفات در کسانی که نمی دریافت مراقبت های پزشکی مورد نیاز در طول همه گیر ورود. و در حالی که آن را سخت به می گویند که دقیقا چه مقدار مراقبت از سلامت از دست رفته بود و یا با تاخیر انجام بررسی های اولیه به نظر نمی آید خوب است.

بیشتر مشهود ترین trackable چیزهایی گفت که افسران ارشد پزشکی از دو بزرگ منطقه ای سیستم های بهداشتی. مردم از دست رفته برنامه ریزی واکسن و ملاقات های منظم برای مراقبت از شرایط مزمن مانند دیابت. تعداد نمایش برای همه چیز از جمله سرطان پستان کاهش یافت, در سال بیش از سال. در خط با ملی مشاهدات بنابراین گزارش حملات قلبی است. و نه به این دلیل که وجود دارد کمتر از حملات قلبی است.

"نفر اقامت در خانه خود را از حمله قلبی و نه در آینده گفت:" دکتر ریچارد Vetter, افسر ارشد پزشکی از ضروری سلامت مستقر در دولوت مینه سوتا که دارای 14 بیمارستان و 69 کلینیک و در خدمت بیماران در مینه سوتا و داکوتای شمالی و ویسکانسین.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یک بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی در اواسط ماه مارس یافت تقریبا نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها یا یکی از اعضای خانواده از دست رفته مراقبت های پزشکی با توجه به همه گیر و 11% گفت که فرد وضعیت بدتر شده به عنوان یک نتیجه. نزدیک به هفت در 10 نفر نظرسنجی گفت: آنها انتظار می رود برای دریافت مراقبت در زیر سه ماه.

اما این سوال برای حرفه ای پزشکی است چه خواهد بود سلامت هزینه که از دست رفته سه ماه از مراقبت ؟

چه نگه داشته و مردم خانه

Essentia محدود ترین غیرضروری روش برای بیش از یک ماه شروع و در اواسط ماه مارس آن را به عنوان marshalled منابع برای انتظار افزایش COVID-19 بيمار.

قابل پیش بینی بازديد کاهش یافت و حتی به عنوان نظام سلامت رونمایی شد آنچه شد پلت فرم محبوب برای مجازی بازدیدکننده داشته است. در پاسخ نظام سلامت رهبران گذاشته شدن صدها نفر از کارگران قطع برخی از عملیات متوقف شده و اجرایی پرداخت.

"ما در ساخت آن انتخاب های سخت را به مطمئن شوید که ما می تواند قابل دوام برای مدت طولانی" Vetter گفت.

Essentia Health's Fargo campus at 3000 32nd Ave. S. Forum file photo

Essentia بهداشت فارگو پردیس در 3000 32 Ave. S. فروم فایل عکس

سیستم های بهداشتی همچنان دست به گریبان با چگونه بسیاری از مردم اجتناب مراقبت با توجه به ورود این بیماری همه گیر — بخشی از بهداشت عمومی و میر COVID-19.

یک سخنگوی Altru نظام سلامت که در خدمت حدود 200000 نفر در ایالت مینه سوتا و داکوتای شمالی گفت: کارکنان هنوز هم وجود دارد بیش از حد به زودی به می گویند اگر تاخیر در مراقبت بود موضوع را برای بیماران خود. و Altru نیست به تنهایی.

"من نمی دانم که ما تاثیر کامل از آنچه به تاخیر افتاده است," دکتر گفت: Allison Suttle, افسر ارشد پزشکی از سنفورد سلامت مستقر در Sioux Falls. "ما فقط به حفر آن را در حال حاضر."

سنفورد که 44 مراکز پزشکی و برخی از 480 درمانگاه تا حد زیادی در خدمت بیماران در داکوتای جنوبی داکوتای شمالی و مینسوتا, هرگز به طور کامل متوقف روش انتخابی در سراسر شبکه خود را اعلام نکرد و هر بیماری همه گیر مربوط به اخراج.

سنفورد سلامت رهبران نگهداری آب و هوا چشم در COVID-19 موارد و برآورد ظهور این ویروس در مناطق روستایی و خانه را به بسیاری از سیستم بهداشت و درمان این بیماران نمی تواند به عنوان نمایشی است که به عنوان دیده می شود در بیشتر پر جمعیت مناطق شهری است. برای اکثر آنها حق داشتند.

Sanford Medical Center in southwest Fargo. (Forum file photo)

سنفورد مرکز پزشکی در غرب فارگو. (انجمن فایل عکس)

هنوز هم بیماران در خانه مانده به عنوان آنها جذب drumbeat از مستندات و محدودیت های نهاد در سراسر کشور و نگران قرار گرفتن در معرض بالقوه به COVID-19.

حتی با امکانات آن برای کسب و کار باز, برنامه ریزی واکسیناسیون در سنفورد بهداشت 64 درصد کاهش یافت. و سیستم مراقبت های بهداشتی ارائه دهندگان نگران کسانی که با شرایط مزمن که حاضر به آمدن در مراقبت.

"ما به خصوص در مناطق روستایی و آمریکا و بسیاری از افراد با شرایط پزشکی مزمن. کسانی که شرایط مزمن پزشکی, مردم, زندگی با هر روز رفتار خود را به اثرات مزمن بیماری" Suttle گفت. "اما زمانی که آنها دریافت پیام, 'خانه بمانند, صفحه اصلی, خانه بمانند,' آنها قرار داده و مراقبت های پزشکی را کنار گذاشته و است که می تواند عواقب طولانی مدت برای این افراد است."

اندازه گیری کامل انسانی هزینه

هر دو سانفورد بهداشت و Essentia سلامت بهتر آماده برای یک موج COVID-19 بيمار با پیش بینی مدل سازی در محل نزدیک پیگیری از منابع و برنامه ریزی برای گسترش سریع مورد نیاز تخت بیمارستان به عنوان مورد نیاز است.

در حال حاضر رهبران نزدیک به تماشای برای دیدن اگر بیماران در حال رشد هستند راحت تر با جدید طبیعی است. خود را در بخش بازاریابی در حال کار سخت بر روی پیام رسانی و تبلیغاتی اصرار دارد آن را امن — و مهم — برای بازگشت به امکانات مراقبت های بهداشتی. و هر دو نظام سلامت گزارش کسب و کار بازگشت.

در Essentia قراضه برای سرطان و آزمایشگاه آزمایش کلسترول در حال نزدیک شدن معمول اعداد Vetter گفت.

"کسانی که تقریبا دوباره, من می خواهم بگویم به 100 درصد قبل از, که فوق العاده است," او گفت:. "مردم که کمی جدی تر است که خوب است."

در سانفورد امیدوار-برای جهش در برنامه واکسیناسیون شده است, تلخ و شیرین, Suttle گفت. از دست رفته واکسن می تواند منجر به شیوع بیماری هایی مانند سرخک معمولا squelched توسط واکسن.

"من فکر می کنم بیشتر تبدیل خواهد شد آشکار است که ما را به مدرسه و ما شاهد شکاف های بیشتر در مراقبت از," او گفت:. "پس از آن رفتن به یک بگیر تا بازی برای, من فکر می کنم تعدادی از سال است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب